PDA

View Full Version : kerami4na presa



marnin4etooo
12-02-2006, 13:07
kakva e razlikata s obiknovenata i kakvo predstavlqva to4no 4yvala sam se se naliva voda nqkude si ma ne sam siorna 4e za takava stava ? i po bezvredna li e ot obiknovenata

Sladkata_Nansi
12-02-2006, 13:22
Nz dali vav absolutno vsi4ki kerami4ni se naliva voda :-k Ama moqta presa ne e kerami4na i sa6to e s voda!A otnosno sravnenieto mejdu kerami4na i dr presa-nqma spor-kerami4nata e mn po-dobra-tq e napravena ot mn po-dobar material i e mn lesno da si opravq6 kosata s neq ;)

panterata
12-02-2006, 14:10
че може и да не се налива вода :) нз дали е по безвредна ама се води че е по- хубава , по хубаво изправя :)

Sladkata_Nansi
12-02-2006, 15:11
че може и да не се налива вода :) нз дали е по безвредна ама се води че е по- хубава , по хубаво изправя :)
Mi da moje i da ne se naliva,ne e zadaljitelno!Az v moqta ne nalivam 6tot ponqkoga vodata te4e!A bezvredna presa nqma ;)No za ka4estvo-kerami4na :)

Fr3aky
12-03-2006, 15:58
Разликата е в това, че обикновенната преса е с метални плочи, а керамичната с керамични (как прозвуча :D ), а тази, в която се налива вода е парна. По принцип обикновенната гори косата доста повече (все едно я минаваш с ютия, ефекта е същия) отколкото керамичната (има защитно керамично покритие, което щади косата, прави я мека и гладка) и парната (също щади косата като я оформя посредством пара). Доколкото знам комбинацията между керамична и парна уврежда най-малко косата.

12-08-2006, 17:34
a ima li izob6to takava kombinaciq m-y parna i kerami4na i mi preporu4aite marka ako moje

Fr3aky
12-08-2006, 19:40
a ima li izob6to takava kombinaciq m-y parna i kerami4na i mi preporu4aite marka ako moje

Да, има такава комбинация. Предполагам, че струват поне 100 лева. Марка не мога да ти препоръчам, тъй като не съм ползвала такава преса.

DeSsY`
12-09-2006, 13:51
Керамичната ти не гори косата и се плъзга по-лесно по нея.

ultra
12-09-2006, 15:16
a ima li izob6to takava kombinaciq m-y parna i kerami4na i mi preporu4aite marka ako moje

Да, има такава комбинация. Предполагам, че струват поне 100 лева. Марка не мога да ти препоръчам, тъй като не съм ползвала такава преса.

Аз имам керамична,струва 60 лв.и е с пара.
И винаги трябва да се слага вода вътре,ама винаги.И естествено че ще тече вода,нали излиза пара.

Fr3aky
12-09-2006, 17:04
a ima li izob6to takava kombinaciq m-y parna i kerami4na i mi preporu4aite marka ako moje

Да, има такава комбинация. Предполагам, че струват поне 100 лева. Марка не мога да ти препоръчам, тъй като не съм ползвала такава преса.

Аз имам керамична,струва 60 лв.и е с пара.
И винаги трябва да се слага вода вътре,ама винаги.И естествено че ще тече вода,нали излиза пара.

Каква марка е?

BaMBOocHa
12-09-2006, 18:32
Моята е керамична,но не е парна и съм адски доволна...1-во че много по-бързо ми изправя косата,2-ро че е по-качествено изправянето и 3-то че ми издържа повече време(правото :) )...а иначе една приятелка има парна керамиична и веднъж я прасна много жестоко ток...от тогава не я е ползвала :smt017

fire_spark
12-09-2006, 21:07
айде плз като пишете че сте много доволни от пресите си пишете на коя марка са и колко горе-долу струват :wink:

а някой знае ли от къде може да се вземе керамична-парна преса,по възможност професионална обаче да не е от нета?гледах на места като техномаркет,технополис и метро,но такова нещо не видях :?

DeVoi4eTo
12-13-2006, 14:52
еми и аз си имам керамична и мойта е с пара :) а от къде можеш да си вземеш ли?от всеки по голям магазин като метро техномаркет...мойта си я взех лятото за 60 лв. на Rowenta една лилавичка е на цвят ама преди няколко дена разбрах че майката на един мой приятел си е взела същата само че за 15 от няква промоциа от магазин РИТОНИ той пак е такъв за техника ама в Бъргас :) иначе има и по скъпи но аз смятам че тва е една приемлива цена :)

12-14-2006, 01:08
еми и аз си имам керамична и мойта е с пара :) а от къде можеш да си вземеш ли?от всеки по голям магазин като метро техномаркет...мойта си я взех лятото за 60 лв. на Rowenta една лилавичка е на цвят ама преди няколко дена разбрах че майката на един мой приятел си е взела същата само че за 15 от няква промоциа от магазин РИТОНИ той пак е такъв за техника ама в Бъргас :) иначе има и по скъпи но аз смятам че тва е една приемлива цена :)

Моята е същата,по горе писах,че я взех за 59 лв.Не съм се логнала,сори :::
Вие май търсите повечето да е само за изправяне,имаше такива доста с керамично покритие на техномаркетите.Аз си я търсих моята повече за вафличките,но исках да има и за изправяне и тази беше единсвено комбинирана и най-ефтина..

ULTra.

{Poison}
12-14-2006, 17:18
Ами обикновената преса гори косата ужасбо,принципно и с керамичната преса е така,но в по-малка степен.

Anastasiq5910
06-23-2014, 16:59
Аз си взех на Филипс .Тя е с керамично покритие и е за изправяне,вафли и къдрене.Струваше 79лв

ManuelaK
06-24-2014, 13:33
Имам такава от 1 година и мога да гарантирам ,че е много добра .Комбинирам винаги с арганово масло по краищата
http://www.enzo.bg/babyliss-pro/straighteners-must-styler-2095pe-za-izpravjane-na-kosata/

kalpazanka
06-24-2014, 14:45
СТАРА тема.