PDA

View Full Version : "Коремчето...."



Гостчето
12-02-2006, 17:12
Абе момичета кажете как сте си свали коремчета да станат плоски,Слаба съм ма корема нещо все не става правя упражнение ма не.......плс помощ :-k

Kisses_P
12-02-2006, 19:03
коремни преси...........

evil_lady_in_black
12-03-2006, 07:07
коремни преси...........
да това само помага за корема

Drakthul
12-04-2006, 13:49
Дося - все бисери, мойто е офф, да видим как ще продължи темата за наперд .. :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol:

SINDEL
12-04-2006, 14:20
Папкай лека храна и майката му е мноо ти4ане (ска4ането на въже при мене помага, нз дали по принцип се води като нещо, което ти стяга корем4ето ама при мене работи :-D )

mp3f
12-04-2006, 15:34
коремни преси...........
да това само помага за корема

I az s1m na s16toto mnenie :)

~sweet~[loverka]
12-04-2006, 19:42
Aha koremni presi mu e maikata! :-)Az pravq ot dajda na vqtar koremni presi,hi4 ne ti4am(goqm sam marzel),nikakvi fitnesi,samo tancuvam i to moderno tanci,tai 4e nz dali teq tanci mi pribirat korem4eto.Ama si imam mnogo hubavo korem4e,to e lubimata mi 4ast ot tqloto,ima si leki plo4ici,plosko e,gavkavo e!Super si e!No naistina koremni presi.

Drakthul
12-05-2006, 06:01
Бисерите продължават да се сипят в тая тема .. :lol:

12-05-2006, 07:12
"Плочици" ..... Смятай човек ...

koalka
12-05-2006, 10:53
Бисерите продължават да се сипят в тая тема .. :lol:Е нее.Абе хора така и така не се научихте!!!Ще го напиша за последен път:КОРЕМНИТЕ ПРЕСИ СТЯГАТ КОРЕМА-НЯМА СПОР,НО ТОВА,КОЕТО ГРЕШИТЕ Е,ЧЕ ТЕ НЕ МАХАТ ТЛЪСТИНАТА,КОЯТО Е ОКОЛО КОРЕМА.ТЯ СЕ МАХА С АЕРОБИКА,ТИЧАНЕ,КАРДИО ВЪВ ФИТНЕСА И НАЙ-ВЕРОЯТНО НВД(ниско въглехидратна диета).

[Industrial_Fr3aK]
12-05-2006, 11:05
Бисерите продължават да се сипят в тая тема .. :lol:Е нее.Абе хора така и така не се научихте!!!Ще го напиша за последен път:КОРЕМНИТЕ ПРЕСИ СТЯГАТ КОРЕМА-НЯМА СПОР,НО ТОВА,КОЕТО ГРЕШИТЕ Е,ЧЕ ТЕ НЕ МАХАТ ТЛЪСТИНАТА,КОЯТО Е ОКОЛО КОРЕМА.ТЯ СЕ МАХА С АЕРОБИКА,ТИЧАНЕ,КАРДИО ВЪВ ФИТНЕСА И НАЙ-ВЕРОЯТНО НВД(ниско въглехидратна диета).

да ама има и едни колани дето са направени от дунапрен и ако си ги сложиш на корема докато праиш коремни преси малко ти подпомагат да махнеш тлъстината

Drakthul
12-05-2006, 11:53
Бисерите продължават да се сипят в тая тема .. :lol:Е нее.Абе хора така и така не се научихте!!!Ще го напиша за последен път:КОРЕМНИТЕ ПРЕСИ СТЯГАТ КОРЕМА-НЯМА СПОР,НО ТОВА,КОЕТО ГРЕШИТЕ Е,ЧЕ ТЕ НЕ МАХАТ ТЛЪСТИНАТА,КОЯТО Е ОКОЛО КОРЕМА.ТЯ СЕ МАХА С АЕРОБИКА,ТИЧАНЕ,КАРДИО ВЪВ ФИТНЕСА И НАЙ-ВЕРОЯТНО НВД(ниско въглехидратна диета).

Всъщност коремните преси уголемяват мускулите на корема ( така наречените плочки ), а корем се 'стяга' ( тоест отслабва ) с диета ( режим на хранене, да не се бърка с гладуване ) и кардио тренировки ..

:lol: :lol:

[Industrial_Fr3aK]

Кой те излъга, че като се потиш, сваляш мазнини? .. :roll:

Master_88
12-05-2006, 14:31
Коремни преси + диетка + тичане ще даде оптималния резултат

12-05-2006, 14:41
коремни преси........... \:D/ \:D/ \:D/

mimetoo
12-06-2006, 09:29
че колко време трябва да се правят,защото на някой му стават за 1 месец,та дори и по-малко,а на мене доста време ии малък резултат :smt009

Drakthul
12-06-2006, 10:15
че колко време трябва да се правят,защото на някой му стават за 1 месец,та дори и по-малко,а на мене доста време ии малък резултат :smt009

ХАХАХХАХАХАХАХХАХХАХАХАХА ХХА ..

Кога някой направи преси за 1 месец, да ми се обади, да го впишем в някоя от книгите на Гинес ..

Бахти децата, спрете с простотията ..

Коремните мускули се тренират не повече от 2 пъти в седмицата ( или като мине мускулната треска ) .. Много важно е упражнението да се изпълнява правилно .. А без диета и кардио за да махнете мазнините от корема - не очаквайте никакви резултати ..

Ама кво ли обяснявам вобще, сигурно и тука ще се яви някой 'разбирач' да ми говори глупости от сорта, че от участеното дишане се отслабва .. :lol: :lol: :lol:

mimetoo
12-07-2006, 12:52
че колко време трябва да се правят,защото на някой му стават за 1 месец,та дори и по-малко,а на мене доста време ии малък резултат :smt009

ХАХАХХАХАХАХАХХАХХАХАХАХА ХХА ..

Кога някой направи преси за 1 месец, да ми се обади, да го впишем в някоя от книгите на Гинес ..

Бахти децата, спрете с простотията ..

Коремните мускули се тренират не повече от 2 пъти в седмицата ( или като мине мускулната треска ) .. Много важно е упражнението да се изпълнява правилно .. А без диета и кардио за да махнете мазнините от корема - не очаквайте никакви резултати ..

Ама кво ли обяснявам вобще, сигурно и тука ще се яви някой 'разбирач' да ми говори глупости от сорта, че от участеното дишане се отслабва .. :lol: :lol: :lol:

Добре де разбирам че много знаеш,ама може и без такава злоба да пишеш нали???След като не ти е приятно и сме "деца" въобще защо отговаряш???? :smt017 Не разбирам само такива хора като тебе,дето "осират" темите.Нали тези теми са за да се пита и следователно да се отговаря и помага???!!!
Тази злоба е излишна,така че моля те ако не ти е приятно повече не пиши :-s

mimetoo
12-07-2006, 12:53
И все пак благодарим за отговора,макар и не толкова тактичен....

Drakthul
12-07-2006, 13:37
Злоба? .. По скоро се възмощавам от това, че когато човек не разбира си отваря устата без да осъзнава, че може да наверди на някой .. :roll:

nasty_f
12-07-2006, 16:48
Zna4i,iskam da napi6a(ako veche ne e pisano,zashtoto me murzeshe da cheta komentarite) samo,che ot koremni presi NE mojesh da si spadnesh stomaha!Mojesh samo da go stegnesh.Moje da go namalish kato se ogranichavash v qdeneto na sladki neshta i bql hlqb.Beliqt hlqb kato kalorii ne e mnogo poveche ot cherniq(malka im e razlikata v kaloriite),no beliqt poveche se lepi na hansha i korema,a cherniq po-burzo se izkarva(izsira :lol: ).I az trqbva da pochna da qm cheren hlqb i da namalq sladkoto,che sum kato Mara(otvarachkata-Planeta)...UJASS!
P.P.-Koito se interesuva ot tichane s nailon dali se otslabva po-burzo...Govorih s gospodina mi po FVS i toi mi kaza,che taka mojesh samo da premahnesh voda(pot) ot tqloto si i polezni vitamini i kato piesh voda si navaksvash za izgubenata,a vitaminite si gi izgubil.

mimetoo
12-08-2006, 10:55
Злоба? .. По скоро се възмощавам от това, че когато човек не разбира си отваря устата без да осъзнава, че може да наверди на някой .. :roll:
радвам се че не е било злоба :)
Много благодаря за съветите :smt005

ani_sweet
12-08-2006, 15:17
ami az hodq na fitnes i instruktorite mi prepora4vat leka hrana i koremni presi,no osnovnoto e v hranata.Da ne se prekalqva s testenite i sladkite hrani i parjenite,ne qj sled 19h i shte si ok,probvai,a sashto taka i izbqgvai gaziranite napitki,az ne piq ot 2g,a predi ne mojeh be zgazirano.Kasmet!