PDA

View Full Version : по-руса ;)



fire_spark
12-02-2006, 18:25
здрасти!
извинявам се за тъпичката тема ама нз къде другаде да питам :?
искам да питам някой знае ли какво да направя за да стана по-светло руса,почти бяла без блондор?аз по принцип се боядисвам с много силно изсветляваща боя на paul mitchell а естествената ми коса е черна.сега в момента съм си русичка ама искам косата ми да е с цвета на косата на памела андерсън горе-долу.та някой знае ли какво да кажа на фризьорката ми да направи за да ме изсветли повече? ако сложи блондор за мъничко дали ще стане??по принцип не искам блондор щото косата ми е доста увредена ама ако няма друг начин...

искам да питам и някой боядисва ли си веждите?искам като си изсветля косата и това да направя ама не знам дали се получава добре.

благодаря ви предварително мацки! :)

ninsy
12-02-2006, 18:57
пробвай с ефасора на лореал ..

christina_aguilera
12-02-2006, 19:38
Щом косата ти и сега е руса най-вероятно ще стане с обикновена боя,ако си вземеш по-светъл нюанс.По-добре не си боядисвай веждите,щото ще седи много грозно.Или си ги направи по-тънки или ги махни и с някъв кафяв молив ама и това второто не е особено приятна гледка.Все пак нищо не ти пречи да си ги оставиш така :wink:

fire_spark
12-02-2006, 20:04
christina_aguilera и на кристина агилера са й боядисани ама не седи грозно нали :wink: аз искам като нейните :D

оф сори че съм толко нахална ама ето една снимка да видите какво имам предвид:

[img=http://img230.imageshack.us/img230/301/fergierm2.th.jpg] (http://img230.imageshack.us/my.php?image=fergierm2.jpg)

evil_lady_in_black
12-03-2006, 07:02
Ами обикновен перхидрол върши перфекта работа

Fr3aky
12-03-2006, 16:08
Вече изсветлената коса можеш да минеш с много светла боя, но за корените, които когато израстат ще са черни ще трябва да използваш блондор, няма начин.

IdiOtKa
12-03-2006, 18:56
здрасти!
извинявам се за тъпичката тема ама нз къде другаде да питам :?
искам да питам някой знае ли какво да направя за да стана по-светло руса,почти бяла без блондор?аз по принцип се боядисвам с много силно изсветляваща боя на paul mitchell а естествената ми коса е черна.сега в момента съм си русичка ама искам косата ми да е с цвета на косата на памела андерсън горе-долу.та някой знае ли какво да кажа на фризьорката ми да направи за да ме изсветли повече? ако сложи блондор за мъничко дали ще стане??по принцип не искам блондор щото косата ми е доста увредена ама ако няма друг начин...

искам да питам и някой боядисва ли си веждите?искам като си изсветля косата и това да направя ама не знам дали се получава добре.

благодаря ви предварително мацки! :)
скоро ще разбереш колко много ти изтощава косата .. и аз преди исках да стигна до това положение с цвета на косата си ..но реших че и след 10 години искам да имам коса ..

12-08-2006, 20:16
Ами кво да кажа аз,освен...или си руса или не си.Няма друг начин освен чрез блондори перхидрол и подобни.Само с боя нищо не става освен ако нямаш хубава основа,например ако косата ти е светла.А на тази госпожица,която решила,че и след 10 години ще иска коса ще кажа...Като се изрусиш никой не ти казва,че няма да имаш коса...зависи как се грижиш за нея.За русото се полагат грижи, колкото и да не ти се иска.Правят се маски,като се изправя с преса се слагат течни кристали и всякви други глупости и ако я поддържаш малко или мноо тая коса ще я имаш дълго време.

fire_spark
12-08-2006, 20:38
ами благодаря за мненията :) . "гост" това че не ставало с боя не е съвсем така- мен ме боядисват с боя и става много добре само корените ми и краищата (защото там имаше друга боя) са станали малко гадни и точно тях искам да оправя.

12-08-2006, 21:07
Яла при мене я щи помогна да ти изсветлее косата :twisted:

fire_spark
12-08-2006, 21:58
хаха по съм навита ти да дойдеш при мен :wink:

SINDEL
12-09-2006, 09:48
Що тряя да си съсипвате косите така?! :shock:
Не зацепвам кое му е лошото като си брюнетка да си останеш брюнетка. Тва блондинките отдавна им мина модата... ](*,)

12-09-2006, 18:30
Ами незнам аз преди бях червена и после си направих медни кичури и то постепенно започва да става русо,а сега последния път само корените с блондор и то не много и се получи добре,може би трябва да пробваш само с боя,например на Seri ,въпреки че е доста силна или на някоя друга,питай фризиорката тя ще те упъти най-добре :lol:

sweetness
12-09-2006, 18:31
Ами незнам аз преди бях червена и после си направих медни кичури и то постепенно започва да става русо,а сега последния път само корените с блондор и то не много и се получи добре,може би трябва да пробваш само с боя,например на Seri ,въпреки че е доста силна или на някоя друга,питай фризиорката тя ще те упъти най-добре :lol:

тва бях аз :lol:

kati_0513
12-09-2006, 18:38
...питай фризиорката тя ще те упъти най-добре :lol:

За всяка коса има различни бои, но ако се боядисаш с друг нюанс- по- светъл ще стане много добре...