PDA

View Full Version : за черните точки?



12-02-2006, 21:34
искам да попитам кой какво ползва за черните точки по носа и кое е наи ефективно?аз използвах един гел на регал,отначало помагаше,ама вече не е със същото дейсвие.

12-02-2006, 22:57
ползвала съм сода, ползвам в момента тоалетни трици от някъф кестен (много са хубави !!) и един лосион на ейвън за черни точки много е хубав, на мен ми действа добре. общо взето това е :) содата си е старо изпитано средство така че пробвай ;) успех
:smt006

evil_lady_in_black
12-03-2006, 07:59
Ами една моя приятелка е бъкана с черни точки и ползва някаква серия на гарниер която и помага . Но незнам аз нямам никакви пъпки [-X

BroKeN^DreAmZ`f
12-03-2006, 14:40
Аз по едно време ползвах едни лентички на Нивея, които бяха хубави по аптеките ги продават и са хубавки :П аз поне бх доволна :)

summer_summer
12-04-2006, 15:36
otidi na koznetik tq 6te ti gi mahne nai dobre ... ina4e nz kak 6e stane s nqkvi losion4eta i tn (az li4no nqmam taka 4e ne znam ... )

haily
12-04-2006, 16:15
ще ти дам мойе би малко шибана идея,ама нищо...ти си ре6и дали да я правиш.тааа майка ми ми каза една рецепта която била помагала,та реших да ти я кажа,туко виж ти помогнала.така.....зна4и трябват ти сода бикарбонат и сапун.зна4и-натърква6 си ръцете със сапун ,после слагаш сода жърху тях и запчваш да си търкаш мястото с 4ерни точки.(наи-подходяща е за областа при носа).тва го прави6 всеки ден докато не изчезнат...тва е ,па дано ти помогне ако го прави6 изобщо :wink:

mp3f
12-04-2006, 16:32
ще ти дам мойе би малко шибана идея,ама нищо...ти си ре6и дали да я правиш.тааа майка ми ми каза една рецепта която била помагала,та реших да ти я кажа,туко виж ти помогнала.така.....зна4и трябват ти сода бикарбонат и сапун.зна4и-натърква6 си ръцете със сапун ,после слагаш сода жърху тях и запчваш да си търкаш мястото с 4ерни точки.(наи-подходяща е за областа при носа).тва го прави6 всеки ден докато не изчезнат...тва е ,па дано ти помогне ако го прави6 изобщо :wink:

Pomaga!ot li4en opit znam,a tva na Avon s16to e hubavo - v momenta go polzvam :D

12-04-2006, 19:30
mersi mnogo za s1vet4etata mn ste qki4ki

NePomnqNICK-A_si;)
12-04-2006, 20:04
Парна баня на лицето, за да се отворят порите и после веднага от тия лентички против черни точки. Тва са нещо, като лепенки...намокряш си носа и я слагаш...седи 10-15минути и после махаш. Така се махат механично, и честно казано в комбинация и с някое кремче, дава резултат, но трябва постоянство :wink:

[m!s$_k@pr!$]
12-04-2006, 20:09
Аз по едно време ползвах едни лентички на Нивея, които бяха хубави по аптеките ги продават и са хубавки :П аз поне бх доволна :)
Ами кво представлявам горе-долу тея лентички и как точно се използват? И колко ми трябват за носа само? ?Който ги е ползвал да даде малко инфо :?