PDA

View Full Version : Някой ходил ли е в Ибизаааааааа



NiKOLAN
01-07-2007, 16:01
тва ми е една от мечтите, на парти в Ибиза. има ли някой от форума който е ходил и знае какво е? да сподели и ако има снимки (негови, от нета сичките съм изгледал), филмчета тва онова историики...

niGGa
01-07-2007, 16:09
не съм ходил в Ибизааааааааааааа

Stefityyy
01-07-2007, 16:51
твърдо НИЕ :D

riddick
01-07-2007, 20:54
тва ми е една от мечтите, на парти в Ибиза. има ли някой от форума който е ходил и знае какво е? да сподели и ако има снимки (негови, от нета сичките съм изгледал), филмчета тва онова историики...

Хайде да съберем пари и да отидем!Много искам да отида защото знам че ще е велико.А ако не в Ибиза да отида скоро поне на Роскилде.Там също е нечовешко и трае 5 дни [-o<

NiKOLAN
01-07-2007, 22:19
шибаните пари никога не стигат. до мадрид е 300 евро отиване и връщане(с фиксирани дати). обаче за ибиза няма директен полет от БГ за тва примерно от мадрид трябва да видя дали има но дори да има ще е още 300 двупосочно станаха 600. там на място ако се намери хотел той ше е около 50 евро на вечер предполагам, 650 стават за един ден. ядене и пиене от тука... там за вход сувенири джинджипляктори евентуално още ядене и пиене (много по евтино е да си го земем от тук) стават примерно още 50 евро и тва прави 700 евро за една нощ по моите сметки. ако искаме за:
2 дни стават~800
3 дни стават~900
4 дни стават~1000

отделно има туристически агенции ама трябва да питам все пак.

иначе съм супер навит да ида но верно е ултра скъпо, няма от къде да ги зема тея пари. за тва пък мисля да ида на ДнБ фестивала в БГ лятото и може на едно мини моренце между абитуренския и изпитите за 3-4-5 дни (80-120 лв със ядене и пиене от сф).

NiKOLAN
01-08-2007, 04:43
до испания с автобус ли е най евтиното?

WwanAdoO
01-08-2007, 09:21
Абе не знам, ма аз няма да умра спокойно, ако не отида. :-D На един приятел брат му ходи тва лято и некво на летището го срещнал некъв и веднага му изготвил неква наркотична програма... Тва взимаш сега, тва като излезеш блааааааааа, лудницаааа :-D И некви само да си представя как съм на некво такова парти като в подписа ми и аааааа Ибизааа (тва на ум трябва да звучи като от Пиийт Тонг :-D )

RedChil
01-08-2007, 13:49
Емии,единия вариант е с автобус до Мадрид или Барселона,обаче след тридневно пътуване едва ли ще имаш енергия за партита...

Иначе аз съм бил в Малага,което е...горе-долу индентично.Палми,плажове,ж ги,дупета и много декоративни портокалови дръвчета по улиците... :lol:

Колкото до наркотиците и тия работи...За една седмица там,видях повече наркомани(като се почне от пушачи на ганджа и крек и се стигне до шмъркачи),колкото не съм виждал през целия си живот в България.

01-08-2007, 14:14
az sum bila mn puti v Palma de Mallorca, tva nali e ot su6tata veriga ostrov4eta kato Ibiza, samo 4e e edin vid Big Brother-a na Balearite :-D Poznavam super mn hora, koito sa hodili v Ibiza i prosto tva e nesravnimoo use6tane. Principno ima 24/7 beach party-ta i tva e prosto mqstoto kudeto da si zabravi6 imeto, nacionalnostta, minaloto, nastoq6teto, bude6teto i kvoto dr ima6 v mozuka :-D Ot Mallorca ima razni oferti za 80 evro putuva6 s 1 super qko party korab4e pulno s razni iztre6teli horica i nakraq stiga6 do Ibiza. Ofertata be6e za 3 dni. 1 den - v korab4eto si ebava6 maikata...2 den - v Ibiza si ebava6 ba6tata 3 den - na korab4eto svur6va6 i s baa si i dqdo si... tva e ob6to vzeto. A ina4e az ako imah mn kinti nqa6e da se otkusna ot Ibiza. Tva e edno ot mestata, koito ako poseti6 vednuj, nqma kak da ne povtori6.

01-08-2007, 14:20
i da si dobavq o6te - lqtoto mislq 4e sum vijdala charterni poleti do Ibiza ot BG... osven tva - da spomena 4e v Ibiza ne vi trqa hotel. :lol: trqat vi kinti za vhod na beach disco-tata ili koito i da bilo tam... hotel - hahahaaahh molq vi se be, vie ne moete posmurtno da se doberete do hotel sled kato vednuj ste stupili na ibiza i ste usetili jivota tam... tva e vse edno da se otreje6 kato poslednata svinq na nova godina i da si misli6 4e nqa da spi6 v kanavka a vku6ti v meko odealce

NiKOLAN
01-08-2007, 16:08
идеята за хотела ми беше за душа :) не за друго

иначе в палма де маьорка постоянно ходи братовчед ми ама майка му е представителката на http://www.lethe-metallbau.de/assets/images/Lurssen-Logo.gif

a twa s наркотицие да ти кажа нямам пари да ида там па да давам за наркотици. пък и водката от българия (флирт зелена един литър за една вечер) прави същия ефект и не е пристрастяваща... и де да знам... са си дадох сметка че верно нямам чак толко кинти, но мечтата не умира :)

Stefityyy
07-26-2008, 20:52
leleee dai mi samo kinti i mi gledai siira :grin:

flowerchence
07-26-2008, 20:59
Нееем...ама ако някой иска да ме спонсорира да "отскоча" до там няма да откажа :P

f0rbid
07-29-2008, 12:07
Това лято мина и замина...догодина лятото сме на Ибиза ...с мои приятели от Бургас сме .... ще се размажем ... ии недейте си праете големи сметките
5 дни 1200 евро ще ви излезе .... в това включвам нон стоп партита обикаляне във всяка една част на ибизааааааа.....иииии ИБИЗА Е ВЪРХААА !!!!!! в тия пари не включвам пътни...абе хубавоо е да имаш 2000 евро за цялата манияяяяяяяя

XceSS
07-29-2008, 13:13
Това лято мина и замина...догодина лятото сме на Ибиза ...с мои приятели от Бургас сме .... ще се размажем ... ии недейте си праете големи сметките
5 дни 1200 евро ще ви излезе .... в това включвам нон стоп партита обикаляне във всяка една част на ибизааааааа.....иииии ИБИЗА Е ВЪРХААА !!!!!! в тия пари не включвам пътни...абе хубавоо е да имаш 2000 евро за цялата манияяяяяяяя

Ами малко ли са бе човек? Това са си 3800 лв., за тея пари ще си купя кола е man.Ако наще взимаха по 5000 лева, всичко щеше да е различно :D

sweety21
07-31-2008, 11:24
абе уж много разбирате научете се да пишете правилно ! Пише се ИбиСа :-D

blero_love
08-19-2008, 16:16
prosto ne e istina ako imam vazmojnost da otida VEDNAGA TRAGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM