PDA

View Full Version : SlipKnoT-какво мислите



Nightwish_fen
01-20-2007, 22:03
От бая време се каня да пусна тази тема и сега се подсетих като видях тези за Nightwish и Korn.
Имам няколко въпроса към вас:
1. Харесват ли ви песните им?
2. Допада ли ви визията им?
3. Допада ли ви идеята им и какво мислите за нея?
Мен лично някои песнички ме кефят. От части разбирам, но мисля че малко прикаляват.Ето и малко за тях, за тези които не са запознати:

През 1999 Slipknot издават едноименния албум "Slipknot" . Албумът става двойно платинен (1,3 мил. копия продадени в САЩ) , клипът на "Wait And Bleed" се върти навсякаде.SlipKnoT откриват телата си като перфектен инструмент за изразяване на яда си. С това може да се обясни равносметката от последното им турне (преди излизането на "IOWA") 45 счупени ребра и над 250 шева след самонаранявания . Какво друго ? Ядене на екскременти , пиене на урина . Дори свикналия да шокира Харърд Стърн е потресен , когато Sid Wilson се изсира насред студиото им . Нищо чудно че обяснението за последната смяна на маските е , че били твърде омазани с повръщано и нарязани . "В групата съм заради всичко , което мразя в света" казва Joey. "Има го това ръмжене в главата ми" допълва го Corey . "И когато си сложа маската ,аз се разкривам за него . през това замайване и да се държа под контрол . Но никога няма да спра да намирам причини , за които да крещя" . Да крещи заради това , че хората , при толкова много възможностти , се отдръпват от живота . "Всички ние бяхме свикнали да виждаме показания ни среден пръст" казва Joey , "сега , най-накрая дойде време да им го върнем . Направихме го десет пъти по-гадно".И всичко това - концентрирано в последния им албум "IOWA" излязъл в В концертите ни просто се опитвам да премина през август 2001 год. "IOWA" се превръща в символ на отвращението им , на бяса им срещу почти всички , с които са се срещнали в живота си на сцената . Срещу собствената им първоначална наивност . Срещу желанието им да вярват на хората , израсли наместа с много повече възможности от Айова .
Децата които вече не си правят подобни на тяхните , а свои собствени маски. Които са влезни "вътре" в болката на деветимата , защото са открили у тях собствения си живот , където всичко се прави в предопределени рамки . "Маската която носиш всеки ден , е десет пъти по-болезнена от тази , която слагаш , за да дойдеш на концертите ни . Тогава защо да носиш чужда ?" , обръща се Corey към феновете си и заявява , че е страшно горд със собствената си армия от последователи , наречена "maggots" . "Те схванаха цялата идея и това е само още една причина да се кача на сцената и да избия всичко от себе си ." "На всеки един концерт има по едно дете , което се удря също като мене . Кокалчетата му са кървави , под очите му има синини . Вглеждам се в очите му и разбирам ,че е някад другаде . Това е много тежка отговорност" завършва Shawn Crahan.

midian
01-20-2007, 22:48
Slipknot са изруди. :lol:Абсолютни.Но аз обичам Джоуи :-D
<<< :smt050
Aй'м ъ риъл мегът...йеъ 8)

Swinkenhoffer
01-21-2007, 00:01
не.

Juicy_Lucy
01-21-2007, 00:02
sux

Red.Chil
01-21-2007, 05:13
Слипнот се опитват да плашат децата,обаче никога няма да изместят Торбалан.

Иначе като музика имат 1-2 песни,които се слушат.

Mooo6nooo
01-21-2007, 07:31
Харесват ми 2-3 песни. Не възприемам останалите неща. А и този външен вид е супер ужасен.

rosskata
01-21-2007, 07:35
:-D Има едно 10ина песни които си ги връткам редовно, и много ми харесват. Но някои неща... Ми идват в повече...
Иначе маските са яки. :-D

AliceSw
01-21-2007, 07:47
:arrow: маските - добра идея, но все пак най-добрите бяха първите им

:arrow: Duality, Wait and bleed, Before I forget, Vermillion pt2 - уникално добри, останалото им твор4ество една 4аст става за слушане, но от по-голямата ми се драйфа

:arrow: мразя People=Shit, отвратителна, тъпа, гнусна песен!!!

:arrow: барабанистът е наистина от класа

:arrow: някои от страни4ните им проекти са смея да кажа по-добри от оргинала

:arrow: по-голямата 4аст от гнусотийте, които написа не съм ги 4увала, откъде си измъкнал инфото :shock:

scion_of_Storm
01-21-2007, 07:49
Maзохистични тъпаци, нито една тяхна песен не ми допада. А като гледам изказванията им, са също и умствено ограничени горките...

Boot
01-21-2007, 08:35
Slipknot лапат пишки, следовтелно са gay.

_donna_
01-21-2007, 09:00
мхаХАХаха..

Ще трябва да се съглася с Буут.

Един приятел ги слуша и като ми каже "слушай текста"
направо се нааквам от смях.. :lol:

Абре,само като ги видя ми става ясно за кво става дума.
Шибани рекламни лица.

Nightwish_fen
01-21-2007, 09:17
Slipknot лапат пишки, следовтелно са gay.
Ти от каде знаеш. Да не са лапали твоята???

Boot
01-21-2007, 09:35
Ми ако имах пишка и достатъчно връзки в Мтв сигурно щяха да са я лапали.

Nightwish_fen
01-21-2007, 09:55
: :arrow: някои от страни4ните им проекти са смея да кажа по-добри от оргинала

:arrow: по-голямата 4аст от гнусотийте, които написа не съм ги 4увала, откъде си измъкнал инфото :shock:
1. За страничните им проекти си права. Прост пример е песента Wait and bleed, която преработена звучи по-добре отколкото в оригинал.
2. За инфото не помня вече от каде ми попадна.
Ако има желаещи мога да сложа и автобиографията на групата и на някои от членовете и.


Ми ако имах пишка и достатъчно връзки в Мтв сигурно щяха да са я лапали.
а за теб, ОМРЪЗНА ми от досадници (още повече без пишки) дето пълнят форума с глупости, по простата причина, че са толкова глупави, че не могат кажат нещо свастно
Ще те помоля да не ми пишеш в темата, ако ще пишеш глупости

DetE-Idi0t
01-21-2007, 10:08
Slipknot лапат пишки, следовтелно са gay.
+1
Slipknot са ГЕЙ!

Boot
01-21-2007, 10:17
Ми ако имах пишка и достатъчно връзки в Мтв сигурно щяха да са я лапали.
а за теб, ОМРЪЗНА ми от досадници (още повече без пишки) дето пълнят форума с глупости, по простата причина, че са толкова глупави, че не могат кажат нещо свастно
Ще те помоля да не ми пишеш в темата, ако ще пишеш глупости

Това, което казах, е най-смисленото нещо, което може да се каже за тази група. Те просто са здраво неорентирани, правят грозен джангър (има и красив джангър, да.) и със смотаното си поведение пийпъл-икуълс-шит изглеждат толкова изкуствени, че чак ми се гади. Те са продукт и са гей. Факт и точка.

magesniko
01-21-2007, 10:26
един барабанист група не прави,щото в тая група има само тва един найстина добър барабанист!

Nightwish_fen
01-21-2007, 10:26
До колкото си спомням не съм ви питал дали лапат пишки или дали са gays.Попитах ви три много прости въпросчета. И не сте изпрали правилната тема в която да си показвате комплексите. Пуснете си тема SLipKnoT- gey или не. И СПРЕТЕ да ми пълните темата с ГЛУПОСТИ

DetE-Idi0t
01-21-2007, 10:35
А кво попита бе цървул?
"SlipKnoT-какво мислите"

Nightwish_fen
01-21-2007, 10:42
А кво попита бе цървул?
"SlipKnoT-какво мислите"
Абе галош. Направи ли си труда да прочетеш какво бях написъл или побърза да си дадеш гениалното мнение.

DetE-Idi0t
01-21-2007, 10:55
Даже два пъти прочетох... =D>
И пак ще го кажа... SLIPKNOT СА НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ГЕЙ! Еднодвена група разчитаща на сценичното поведение (ако тяхно може да се нарече така) МТВ лайнари...
Аман от такива като тях и тея къде им слушате лайната...



От бая време се каня да пусна тази тема и сега се подсетих като видях тези за Nightwish и Korn.
Имам няколко въпроса към вас:
1. Харесват ли ви песните им?
2. Допада ли ви визията им?
3. Допада ли ви идеята им и какво мислите за нея?


окей...
значи така ще ти отговоря

1 НЕ
2 НЕ
3 То и идея ли имало??

Boot
01-21-2007, 11:15
От бая време се каня да пусна тази тема и сега се подсетих като видях тези за Nightwish и Korn.
Имам няколко въпроса към вас:
1. Харесват ли ви песните им?
2. Допада ли ви визията им?
3. Допада ли ви идеята им и какво мислите за нея?


1. не ми харесват.
2. не ми харесва.
3. не ми допада и мисля, че идеята е гей.

midian
01-21-2007, 11:24
1.Накои стават /най-мн. 5/
2.Не особено
3. :?
Но все пак си обичам барабаниста.

psycho_girl
01-21-2007, 11:38
1. slu6at se nqkoi ot pesnite :-)
2. m ne osobeno
3.ideqta e samo za da privle4at mnogoto razli4ni de4ica, ve4e e modno da si razli4en :-D

Nightwish_fen
01-21-2007, 11:53
Кажете ми само как една идея може да бъде гей. Много ми е интерестно.

psycho_girl
01-21-2007, 12:12
zabravih da dobavq, 4e strani4nata grupa na corey stone sour pravi hubavi raboti, pone na men mi haresvat

Boot
01-21-2007, 12:22
zabravih da dobavq, 4e strani4nata grupa na corey stone sour pravi hubavi raboti, pone na men mi haresvat
признавам, че наиситна имат 3-4-5 хубави парчета Stone Sour.

иначе идеята е гей, когато е дупедавска. Питай сега как една идея може да е дупедавска, няя ти обяснявам.

midian
01-21-2007, 12:27
zabravih da dobavq, 4e strani4nata grupa na corey stone sour pravi hubavi raboti, pone na men mi haresvat
признавам, че наиситна имат 3-4-5 хубави парчета Stone Sour.

иначе идеята е гей, когато е дупедавска. Питай сега как една идея може да е дупедавска, няя ти обяснявам.В случая поста става безсмислен, щото не вярвам някой друг, освен теб, да знае кво значи ,,дупедавска,,.Защо изобщо го написа?

Boot
01-21-2007, 12:28
щото аз пък вярвам, че има кой да го разбере.

Nightwish_fen
01-21-2007, 12:48
щото аз пък вярвам, че има кой да го разбере.
Блажени са вярващите

Nightwish_fen
01-21-2007, 13:43
Я ни просвети, че ние сме тъпи и не разбираме от сложни думи

scion_of_Storm
01-21-2007, 13:58
Азе знам кво е дупедавец, начи съм баси интелигентния тип

Mooo6nooo
01-21-2007, 14:18
Дупедавец = дава дупето си на всеки.
Дупедавец = ще се удави в дупета.

Аз тъй си го тълкувам...

scion_of_Storm
01-21-2007, 14:32
Дупедавец= Дава си гъза за анални удоволствия :lol:

Boot
01-21-2007, 15:43
Я ни просвети, че ние сме тъпи и не разбираме от сложни думи
зле. о.О

Nightwish_fen
01-21-2007, 16:50
Хубаво. Радвам се че има отлкова интелигентни българи. Гордея се е вас момчета

Nightwish_fen
01-21-2007, 16:52
Хубаво. Радвам се че има отлкова интелигентни българи. Гордея се е вас момчета

midian
01-21-2007, 17:01
Хубаво. Радвам се че има отлкова интелигентни българи. Гордея се е вас момчетаИнтересно как ще отговори на това Буут :twisted:

Nightwish_fen
01-21-2007, 17:55
Хубаво. Радвам се че има отлкова интелигентни българи. Гордея се е вас момчетаИнтересно как ще отговори на това Буут :twisted:
Ми как? Ако е по-умен ще замълчи и няма да отговаря.
И ви моля да продължим по темата

Red.Chil
01-21-2007, 18:10
Аз разчетох малкия шрифт,ама няма да издавам посланието...

Boot
01-21-2007, 18:25
Хубаво. Радвам се че има отлкова интелигентни българи. Гордея се е вас момчетаИнтересно как ще отговори на това Буут :twisted:
Ми как? Ако е по-умен ще замълчи и няма да отговаря.
И ви моля да продължим по темата
Е кфо има да му отговарям?! Не ме кефят Слипнот и вече не съм интелигентна, така ли?! Пхахах
Хубу.


Ебати, Вили, толкова натискане на ctrl+, само за да ти чета комплиментите...

scion_of_Storm
01-21-2007, 18:25
Аз буут я видях на живо като се ядоса какво става, така че гледам да не й стоя на пътя :lol:

magesniko
01-21-2007, 18:42
ядоса се щото закъснях за концерта в сряда. :lol:
вината беше колкото моя толкова и нейна де. :lol:

Boot
01-21-2007, 18:46
Не само твоето закъсняване, ами и на Димо и на Галя и на супер неадекватния ден.
И не съм виновна аз за нищу... http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/angel_not.gif
И дамз.... ничии сънни артерии не съм хапала.

scion_of_Storm
01-21-2007, 18:59
Еееее експлойтед, тя не ми беше на мен ядосана (слава на Один), иначе сигурно и щях да съм някъде в реанимацията :lol:

Swinkenhoffer
01-21-2007, 19:01
с Буута винаги сме били в чудесни отношения... че и нещо повече. :oops:
завиждайте :lol:

Bling Bling
01-21-2007, 19:41
Метъли лайняни, смотани, ебани,
писна ми от вашите глупави дранета,
вие не сте риъл, а просто шибани ментета!

WeedSmoker
01-21-2007, 19:50
SlipKnot са едно мн яка банда но има и доста по добри метал банди

midian
01-21-2007, 21:48
Метъли лайняни, смотани, ебани,
писна ми от вашите глупави дранета,
вие не сте риъл, а просто шибани ментета!А един к*ур у гъзО?

Nightwish_fen
01-21-2007, 22:01
Спрете да обсъждате неща които не са по темата. А тоя или тая boot е не по-умен/на от бута от мамут и само да те набарам някои ден щи наритам задника миризлив....

Boot
01-22-2007, 05:31
И какво? Не можа да дадеш една причина слипнот да не са гей и почна с обидите и боя. Чакам.

_donna_
01-22-2007, 08:09
И аз чакам! :roll:

magesniko
01-22-2007, 08:38
Внимавай Nightwish_fen Буута рита лошо,питай Аз съм Българче,той да ти каже. :lol:

Nightwish_fen
01-22-2007, 11:25
И какво? Не можа да дадеш една причина слипнот да не са гей и почна с обидите и боя. Чакам.
не мога да разбера дори и да са гей (макар че не може една група да бъде гей) какво общо има това с темата ми. Попитах много ясно 3 неща.
И ако мислите да пълните темата с излишни спорове не тука мястото. А ако някой иска да се разбере с мен skypa ми е bonbonche_123

quench
01-22-2007, 12:00
Ама как може такова нещо,бе,младежи? По мое време не се слушаше такива неща,сега това музика ли е? Скачат едни маймуни по сцената и ми ръмжат? Ей,да ви кажа - като се съберехме на вечеринката,пуснат ни една-две песни,момичетата потанцуват с момчетата,па се фанат и си отидат вкъщи. А сега - правят ми таковата,нали се сещате,на по 16-17 години! Ами навремето такива деца ги пращаха по ТВУ-тата,да се научат на нещо свестно поне. Сега не,некви момиченца са ми се разкикерчили,с ония ми ти къси поли и нянките им изхвъркнали увънка - ужас! Тцтцтц... Тая малдеж наникъде не отива,ей! Аз,когато си взех бабата,бех на 38 па тя на 27 - нормална разлика,жената трябва да е млада,за да роди повече деца,за да има кой да работи,нали така? Ама и тогава всички бяха така - сега,разпусната работа. Момичета на по 17-18 без брак,па бременни! Мале,мале!!!
Ми виж ги момчетата - сега,всички били "тенеджери" - какво е това,тенеджер? По мое време юноши се викахме. Па бехме едни спретнати,като войници - обувките излъскани, панталона изгладен, колан, риза заткната в панталона - да ти е радост да ги гледаш! Едно да ти беше не наред - и ти намаляваха поведението веднага! И така трябва,ей! Само с ред се оправяхме тогава!
То затова сега е така....

:lol:

politu
01-22-2007, 13:06
Да,добри са.Визията им много не ми харесва,но повечкото им песни ми харесват. :wink:

scion_of_Storm
01-22-2007, 13:08
Найтуиш фен е МЪЖЪТ бееееей, няма му се отваряте 8)

Nightwish_fen
01-22-2007, 14:27
Ама как може такова нещо,бе,младежи? По мое време не се слушаше такива неща,сега това музика ли е? Скачат едни маймуни по сцената и ми ръмжат? Ей,да ви кажа - като се съберехме на вечеринката,пуснат ни една-две песни,момичетата потанцуват с момчетата,па се фанат и си отидат вкъщи. А сега - правят ми таковата,нали се сещате,на по 16-17 години! Ами навремето такива деца ги пращаха по ТВУ-тата,да се научат на нещо свестно поне. Сега не,некви момиченца са ми се разкикерчили,с ония ми ти къси поли и нянките им изхвъркнали увънка - ужас! Тцтцтц... Тая малдеж наникъде не отива,ей! Аз,когато си взех бабата,бех на 38 па тя на 27 - нормална разлика,жената трябва да е млада,за да роди повече деца,за да има кой да работи,нали така? Ама и тогава всички бяха така - сега,разпусната работа. Момичета на по 17-18 без брак,па бременни! Мале,мале!!!
Ми виж ги момчетата - сега,всички били "тенеджери" - какво е това,тенеджер? По мое време юноши се викахме. Па бехме едни спретнати,като войници - обувките излъскани, панталона изгладен, колан, риза заткната в панталона - да ти е радост да ги гледаш! Едно да ти беше не наред - и ти намаляваха поведението веднага! И така трябва,ей! Само с ред се оправяхме тогава!
То затова сега е така....

:lol:
Хубаво мение ама пак не е по темата.

Red.Chil
01-22-2007, 16:38
Ама как може такова нещо,бе,младежи? По мое време не се слушаше такива неща,сега това музика ли е? Скачат едни маймуни по сцената и ми ръмжат? Ей,да ви кажа - като се съберехме на вечеринката,пуснат ни една-две песни,момичетата потанцуват с момчетата,па се фанат и си отидат вкъщи. А сега - правят ми таковата,нали се сещате,на по 16-17 години! Ами навремето такива деца ги пращаха по ТВУ-тата,да се научат на нещо свестно поне. Сега не,некви момиченца са ми се разкикерчили,с ония ми ти къси поли и нянките им изхвъркнали увънка - ужас! Тцтцтц... Тая малдеж наникъде не отива,ей! Аз,когато си взех бабата,бех на 38 па тя на 27 - нормална разлика,жената трябва да е млада,за да роди повече деца,за да има кой да работи,нали така? Ама и тогава всички бяха така - сега,разпусната работа. Момичета на по 17-18 без брак,па бременни! Мале,мале!!!
Ми виж ги момчетата - сега,всички били "тенеджери" - какво е това,тенеджер? По мое време юноши се викахме. Па бехме едни спретнати,като войници - обувките излъскани, панталона изгладен, колан, риза заткната в панталона - да ти е радост да ги гледаш! Едно да ти беше не наред - и ти намаляваха поведението веднага! И така трябва,ей! Само с ред се оправяхме тогава!
То затова сега е така....

:lol:
Постарал си се,обаче дядо го казва това с много повече чувство...Особено момента,когато като отидеш на училище и не са ти изрязани ноктите те бият с пръчка по ръцете. :roll: Тва ми е любимото!

the_o.c_girl
01-23-2007, 06:13
Не ми харесват :twisted:

S_Soul
01-23-2007, 07:34
С музиката ще се примиря, wait and bleed ме кефи, но като изгледах клипа щях да се изповръщам :lol: :lol: