PDA

View Full Version : Какво разбирате под пъпки ?



02-28-2007, 11:49
Интересно ми всички говорат за тия пъпки .. аз реших да пиша щото и аз имам е тва да известна стапен ме комплексира .. момче съм ... и тия пъпки по лицето направо ме убиват .. днеска ходих по центъра и колко народ видех никои небеше като мене и аз направо се зарових супер гадно е .. та искам да питам .. ходих на некви процедури с азот които са за акне .. обаче аз нямам акне :| Аз имам само черни пъпки дето са си за снискане ... и се чуда на козметик ли да ида .... щото попринцип знам че повечето гелове / пасти / и разни мазила за лицето са против акнето .. а не против тия черните пъпчици ... та
Според мен наи добре е да ида на няква процедура при козметик и тя да ми каже .. вие кво мислитЕ ?

Lorraine
02-28-2007, 11:56
миии на козметик недей да ходиш(голяма грешка ще е :) ) ,по-добре пробвай лосиончета някакви или спирт-ще ги изгори..не те съветвам да ги цедиш понеже после става срупче и личи още повече..

02-28-2007, 12:10
кво му е на козметика :?
Е*аси нормално ли е на 18 години да имаш пъпки ?
Аз съм такова здраво и право момче а тия пъпки направо ме убиват 8-[

Lorraine
02-28-2007, 12:15
Еми изтискват те толко мн че остават белези..червен си няколко дена абе ужас..не съм ходила,но съм виждала резултата..но както си прецениш де :-k

Swinkenhoffer
02-28-2007, 12:20
какво значи черни пъпчици? аз си представям само черни точки...
както и да е.
Акне Актив Аут и/или Акнерин. тва му е майката, но трябва редовна употреба. парните бани и хумата са също доста добро решение. както и почистващите тоалетни трици :)

02-28-2007, 13:12
Еми черни е така са като черни точици ... неса некви червени ...

02-28-2007, 13:36
а само да питам затва с пастата за зъби щото за пръв пут чувам кво точно е :} и как се праи ?

Lorraine
03-01-2007, 07:02
а само да питам затва с пастата за зъби щото за пръв пут чувам кво точно е :} и как се праи ?еми намокряш малко лицето и се мажеш с паста за зъби..оставяш я там да си засъхне почти и отмиваш с хладка вода,но мн пари да знаеш :wink:

shummi
03-01-2007, 08:35
Аз съм на 15 и също има мпъпки и нищо не ми помага, пробвал съм с всякакви мазила, даже съм пил и антибиотици, и операция са ми правили, за6тото ми излезе някакъв цирей до носа. Сега вече нямам големи пъпки ама все пак заради тея пъпки съм загубил самочувствието си. Не ходи на козметик, не помага. Аз от 1 месец се мажа с някакъв крем, който има малък ефект, ама е мн скъп- 50 лв. И е 30 грама. Май не си заслужава ама казва се Bioderma sebium akn. Това е което мога да ти кажа

christina_aguilera
03-01-2007, 13:44
Изстискай си ги сам. После се намазваш с някое лосионче и така :wink:

Butterfly^
03-01-2007, 13:45
Dalacin T :wink: na men mi pomogna mnogo..e az nqmah po4ti nikakvi pupki, no i malkoto, koito imah ve4e gi nqmam. I mejdudrugoto kozmetik mi go preporu4a. Spored men e hubavo da se hodi ot vreme na vreme na kozmetik, za6toto tam ti po4istvat naistina mnogo hubavo zapu6enite pori, pupkite i 4ernite to4ici :wink: