PDA

View Full Version : Malak problem...



LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-02-2007, 15:37
Na4i ne znam ot kfo e tfa, ma kat si sloja griim, posle kat go iztriq i na sutrinta mi salzat o4ite, dano nqkoi ima sa6tiq problem za da i pomogne malko :D

03-02-2007, 15:46
ne moga to4no da it pomogna, no samo da ti kaja, 4e na moq priqtelka, kato sloji spirala ili moliv i na struinta zadyljitelno e s mn poduti o4i...nz to4no kak da go obqsnq. zabelqzala li si to4no ot kakvo ti stava. moje da e ot star grim ili enshto podobno. probvai da smenish markata. ako ne stane- prosto si 4uvstvitelna kym grim i tova e. nqkoi marki imat kozmetika za 4uvsvitelni o4i! dano problema ti se opravi :)

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-02-2007, 15:53
ne moga to4no da it pomogna, no samo da ti kaja, 4e na moq priqtelka, kato sloji spirala ili moliv i na struinta zadyljitelno e s mn poduti o4i...nz to4no kak da go obqsnq. zabelqzala li si to4no ot kakvo ti stava. moje da e ot star grim ili enshto podobno. probvai da smenish markata. ako ne stane- prosto si 4uvstvitelna kym grim i tova e. nqkoi marki imat kozmetika za 4uvsvitelni o4i! dano problema ti se opravi :)
Mne we na4i pei mene e samo salzene, nito me bolat, nnito sa mi poduti, ma si e gadno.... a ne e i ot markata siurna sam absolutno, smenqla sam toaketni mleka, no mislq 4e ytfa ne6to si go iam ot na4aloto

kukli4ka__
03-02-2007, 16:12
да само да те питам значи като се събудиш отваряш си очите и те веднага почват да сълзят нали?ми това е от грима попринцип,не е опасно и на мен ми беше така и отмина сега пък ми щипе сурин уйас,има капки за след грим майка ми е лекарка и имам доста такива капчици които помагат малко

Lorraine
03-02-2007, 16:24
Това е от грима 100% ,понеже очите са най-чувствителни и се раздразняват от най-малкото нещо.Спокойно,не е нищо опасно,но можеш да идеш на лекар да ти изпише капчици и да си слагаш всеки ден-ще ти се оправят :wink:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-02-2007, 18:20
Wee az de da znam, mislih si da ne e ot tfa 4e iam problem sas o4ite, ma ne mi se struva opasno :)

Lorraine
03-02-2007, 18:40
Ама може и това да има общо..ти какъф проблем имаш?! O:)

Cheesy
03-02-2007, 18:42
АМи аз сутрин кат си слагам молив за даскало и докат стигна се едно съм ревала.Но само от молива

strange__
03-02-2007, 19:31
Wee az de da znam, mislih si da ne e ot tfa 4e iam problem sas o4ite, ma ne mi se struva opasno :)
Не мисля,че е заради проблема с очите...и аз имам диоптер (и очила съответно),но не са ми сълзяли очите до сега :roll: Просто са ти по-чувствителни очите (както казаха) :wink:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-02-2007, 20:17
Wee az de da znam, mislih si da ne e ot tfa 4e iam problem sas o4ite, ma ne mi se struva opasno :)
Не мисля,че е заради проблема с очите...и аз имам диоптер (и очила съответно),но не са ми сълзяли очите до сега :roll: Просто са ти по-чувствителни очите (както казаха) :wink:
Ne we tq moita e trudna i slojna za razpraqne, az sam si zle de, ma i az ne misla 4e e ot tfa, ne sam siurna dali ne e ot toaletnoto mlqko, smisal ponqkoga slagam v pove4ko

BaMBOocHa
03-04-2007, 00:13
АМи или не си почистваш грима както трябва или пък просто имаш чувствителни очи...това е!ако е 2-рото иди на очен лекар да ти препише някакви капки.аз съм така

Imaginar4e
03-04-2007, 08:20
Ми може да е от тоалетното мляко което ползваш.Затова аз вместо да се мъча 5 часа да си изтрия грима с т.мляко си мия лицето с антибактериален сапун.За очите също, но трябва повечко да си стискаш да не ти влезне в очето. :)

iLoveChocolate
03-04-2007, 10:27
Еми на мен например ми сълзяха очите като си сложа черен молив отвътре. Използвах и по-скъпи моливи, но пак сълзяха, затова реших просто да не си слагам молив отвътре и започнах да си слагам спиралата за чувствителни очи на Орифлейм. Иначе явно и на тебе ти е нещо подобно. Щом те притеднява има два варианта:
1/ смени си гримовете и мини на специални за чувствителни очи или
2/ спри да се гримираш.
Лично мое мнение-1/ вариантпо ми допада \:D/

03-06-2007, 17:03
Или е от молива или имаш няква алергия! Или си смени молива или не си слагай молив... макар че ако е от алергия предполагам че ще има некво лекарство за да я премахнеш! :)

03-06-2007, 17:04
Оппсс.. не съм разбрала правилно.. значи говорим за грем! Аха.. ами то пак е същото. Или имаш алергия или е лоша марката на глема ти!

03-06-2007, 17:05
съжалявам заради правописните грешки..повече глупости няма да пиша! :-D :-D :D :P

koalka
03-06-2007, 19:59
На мен не ми се е случвало, но сигурна ли си, че е от грима.Ако не си го изчистила хубаво и докато спиш...може и това да е.

positive
03-07-2007, 12:52
na men mi tekat o4ite o6te dokato si go slagam