PDA

View Full Version : Momi4eta pomognete



VJC
03-02-2007, 15:31
Ave hora, mom4e s1m na 15, i imam po d1lgi migli ot normalnoto i pove4eto hora koito ne me poznavat si mislqt 4e si slagam spirala i 4e s1m pederas.Kak da im dokaja 4e ne se grimiram i 4e ne s1m obraten?!!!

christina_aguilera
03-02-2007, 15:34
Ами..това е хубаво, че имаш дълги мигли, мен даже ме кефят такива момчета, но ако толкова не ги харесваш си ги режи с ножичка ;)

Lorraine
03-02-2007, 15:34
Ем просто имаш хубави мигли..може би ти го казват,защото тяхните не ги бива и ти завиждат!Наистина хората(било то момичета или момчета),които имат естествено дълги и гъсти мигли са много малко!Едните се оплаквах,че са им рядки,а ти се оплакваш,че са ти дълги.. #-o ..Не мисля,че трябва да се комплексираш от това,дори напротив-радвай се! \:D/

malkoto^f
03-02-2007, 15:44
Edin moi poznat sashto ima po-dalgi migli i na men mi haresva kak izglejda.Ti kak razbra che te mislqt za gei?Spored men sa mnogo glupavi da mislqt taka,samo zaradi edni migli :-k Te kato go mislqt,ti nemojesh da im dokajesh che ne si.Prosto da ne ti puka za tes kakvo mislqt.Nali tvoite priqteli te znaqt kakav si.Moje da e malko kofti ama spored men nqma nachin..osven ako ne im kajesh "Ne sam gei" ama e nqkfo stranno :smt017 Abe..da ne ti puka :wink: :smt006

Lorraine
03-02-2007, 15:46
А и още нещо..тия знаят ли че от спиралата миглите изглеждат слепени?Тфа тряа да си мноооого зле за да не разбереш кога някой има спирала и кога не..!!!

Elektra_x
03-02-2007, 16:22
Ave hora, mom4e s1m na 15, i imam po d1lgi migli ot normalnoto i pove4eto hora koito ne me poznavat si mislqt 4e si slagam spirala i 4e s1m gey.Kak da im dokaja 4e ne se grimiram i 4e ne s1m obraten?!!!
То да си гей е хубаво... :wink: