PDA

View Full Version : Ujasno stradanie .. pomognete molq !



DsTrR
03-02-2007, 16:07
Zna4i ot godina - godina i polovina imam akne kakvo li ne opitvah .. sapuni protiv akne , acne out active , teen clean kakvo li ne .. ne se mahat :smt010 .. Iskam da mi kajete nqkakav metod koito nai mnogo do 2 sedmici 6te iz4isti teq gadni napasti 6tot mi pisna ot tqh.....

Lorraine
03-02-2007, 16:25
1-во :Възрастта е такава,гадостите по лицето са нормални.. :wink:
2-ро :Дори най-рекламираните продукти може да нямат ефект..затова май най-добре използвай нещо което ти е предписано от лекар..и без толкова паника,всеки се е сблъсквал с тоя проблем :-)

{™•Мил0т0•™}
03-02-2007, 16:39
Уууф... мнго ги мразя тези гадни, грозни същества. Не мога да ти дам съвет, но ако това ще те успокои- не си единствен/а ;)

Gazence
03-02-2007, 16:40
аз сам фен на зинерута използвай то се махат барзо ама пак излизат 6тото такава вазраст оба4е намаляват значително ако маже6 редожно

sexy_anji_
03-02-2007, 16:47
пробвай със силицилов спирт 2 процента има го по аптеките и стува 70 стотинки

03-02-2007, 16:52
moq s1vet e da si kupi6 krem bo4ko , i i s nego da smesva6 salicil na prah /prodavat go po aptekite spox/ ve4er si slaga6 ot smesta i na sutrinta kato se s1budi6 te sa se pribrali... do 1-2 sedmici akneto ti 6te e namalqlo zna4itelno ,GARANTIRAM !! samo trqbva postoqnstvo
dori kato si prez denq v1v vas pak slagai
samo s1veta mi e prez ostanaloto vreme da si s nqkak1v po hidratira6t krem ,za6toto salicila isu6ava kojata.

Glezanka
03-02-2007, 18:31
пробвай със силицилов спирт 2 процента има го по аптеките и стува 70 стотинки
Pri men ne pomogna ... probwah i imah chuwstwoto che liceto mi gori !
A inache ... dokato sme w puberteta e normalno da imame akne,pri nqkoi po silno izrazaeno,pri nqkoi hich ... ne se trawmirai :roll:

Alex_f
03-02-2007, 18:33
ne mislq 4e kazanite ne6ta do tuk 6te pomognat za probelma ti.te moje i da pomognat,no za nqkakav period ot vreme,posle pak 6te se poqvqt.az xodix na dermatolog i toi mi kaza,4e takiva problemi s akne se lekuvam ne za 2 sedmici,ami za 2 meseca 4e i pove4e.procesa ne e tolkova barz,za6toto trqbva da se otstrani zabolqvaneto na kojata v dalbo4ina.s kazanite ne6ta 6te gi tretira6 samo van6no,a trqbva i vatre6no!

ani_sweet
03-02-2007, 18:47
Моя приятелка ходи на дерматолог понже положението и не беше никак цветущо,и и предписаха хап4ета и някакви крем4ета и за има няма 2 месеца откакто ги пие лицето и е мн.по-добре от преди.Ако положението наистина е мн зле се консултирай със специалист. :!:

sexy_anji_
03-02-2007, 20:45
пробвай със силицилов спирт 2 процента има го по аптеките и стува 70 стотинки
Pri men ne pomogna ... probwah i imah chuwstwoto che liceto mi gori !
A inache ... dokato sme w puberteta e normalno da imame akne,pri nqkoi po silno izrazaeno,pri nqkoi hich ... ne se trawmirai :roll:

е да то си е индивидуално, но видях че не го е пробвала и затова го предложих .. абе от опит глава не боли.

AySiToOo
03-03-2007, 19:02
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO iska nqkoy da mi pi6e moje da go napravi na moq skype: aysitooo

^sladyranka`
03-03-2007, 19:19
Otidi na dermatolog !

kPuCuTu
03-04-2007, 16:34
ami...taka vseki ima razlichna koja -na edin daden produkt moje da mu pomaga na drug ne vajnoto e da nameri6 podhodq6tite za teb produkti..ne biva da polzva6 ne6ta koito drugite sa ti kazali ,za6toto vmesto da ti pomognat mogat da ti navredqt(znam ot li4en opit)nai dobre otidi na dermatolog..i v nikukuv slu4ei ne si barai liceto i ne polzvai fondioteni!!vsi4ki fondioteni zapu6vat porite si4kite sa himiq...tova 6te ti kajat i kozmeticite i dermatolozite...edin problem se poqvqva kogato mu obru6ta6 prekaleno golqmo vnimanie..ne se pritesnqvai prez puberteta e normalnu da ima6 pupki vajnuto e da ne ti ostanat belezi...ako ti ne zabelqzva6 pupkite i drugite nqma da im obru6tat vnimanie ... :smt018 :wink: :D :smt048 :P :smt023aknetu ne moje da se izlekuva izvednuj i pove4e da nqma6 pupki vajnutu e da ti izlizat vuzmojno po rqdku i po malku ako ima6 2,3 da ne ti puka!!

In4iTu_
03-04-2007, 17:13
Не се и надявай лицето ти да се изчисти само за две седмици - невъзможно е..просто си в такава възраст :wink: При мен за един месец пъпките започнаха да намаляват със Зинерит..но трябва да го използваш по-дълго, за да има задоволителен резултат.Има го по аптеките, струва 15 лева. И все пак кожата на всеки е различна и, ако на мен е подействало, при теб може да няма никакъв ефект. Затова наистина преди да си купуваш каквито и да е продукти се посъветвай с дерматолог.

Posh
03-04-2007, 19:11
zna4i az za da si iz4ista liceto probvah saliciev spirt i edno ... pak e spirt ama e s antibiotik vutre zna4i 1 vo ako nosi6 drim fon diu ten i t.n. si go iz4istva6 s losion posle se mie6 s voda posle s pamuk si maje6 liceto sus salicieviq spirt ostava6 go da isahne i se maje6 s DALACIN T samo na mestata kadeto ima6 pupki tva struva okolo 11,30 i a salicieviq spirt nz ama ne e skup toi :!:

so`Floow
03-05-2007, 14:15
Vij sq:
1.Otidi na dermatolog,shtom imash problem
2.Promeni nachina si na hranene!Edno balansirano hranene,Priemaiki po-malko maznini i zahar,shte ti se otrazi dobre kato cqlo na kojata!