PDA

View Full Version : Момичета, колко време сте глади на триъгълника



03-02-2007, 18:43
Та искам да знам след като отидете на кола маска при козметик на триъгълника, колко време след това нямате никакви косми и след колко време отижате отново на козметик? Също така искам да знам докато косъмчетата ви растат не ви ли е неловко гаджетата да ви гледат така с косъмчета макар и малко ?

03-03-2007, 06:52
И друго нещо искам да попитам. Жашите косми как растат - на етапи или изведнъж? Защото моите са на етапи и 1 седмица след като съм ходила при козметичката почват да ми излизат косъмчета и постепенно се сгъстяват, ане примерно 2-3 седмици да нямам нищо и изведнъж да си порастнат всички.

03-03-2007, 14:57
oh de da znam kolko 1 sedmica sam absolutno gladka ..sled tova zapo4vat da rastat na etapi...a gadjeto e sviknalo..naistina malko e kofti no toi ne se obezkosmqva osobeno i za tova i az ne se pritesnqvam mnogo :)

Butterfly^
03-03-2007, 20:22
a az iskam da pitam pri kola maska absolutno vsi4ki kosym4eta li mahat...i tezi, koito sa kym dupeto li? :oops:

zaiobaio
03-03-2007, 20:35
Също така искам да знам докато косъмчетата ви растат не ви ли е неловко гаджетата да ви гледат така с косъмчета макар и малко ?
оф това ми е наааааай-омразното нещо на света. него не го притеснява хич това но на мен ми е неприятно. но какво да се прави..преживява се някак. пък и той знае как да ме накара да забравя и косми и всичко :lol: :-D O:)

03-03-2007, 21:36
a az iskam da pitam pri kola maska absolutno vsi4ki kosym4eta li mahat...i tezi, koito sa kym dupeto li? :oops:
dam mila..kazva6 na kozmeti4kata i maha vsi4ko

SpAcE_LaDy
03-04-2007, 08:38
Mi az kato hodq mi mahat vsi4ko, a otnosno malkite kosum4eta.. men li4no mi e super neudobno da mi gi gleda gadjeto i zatova gi maham s pinseta.. pone tiq, koito nai-mnogo me draznqt.. 6toto az li4no napravo ne moga da se turpq s takiva kosum4eta.. ujas ne,a mi Ojas..
:P zatova nai-lesniq variant e s epilator.. i posle kato si nerazpolojena gi ostavq6 da si rastat i pak otiva6 na kola maska sled tova.. prosto trqbva da imat malko vreme da porasnat tolkova, 4e kola maskata da gi hvane vsi4kite..:)

ThePainIsReaL
03-06-2007, 14:49
Начи абсолютно гладка съм около 15 дни , после започват да се появяват някви , които са супер мънички и няма как да се махнат , но се усещат при докосване .. После чакам около седмица и ходя на козметик , но те пак не са много дълги .
Попитаха горе дали всичко маха , да всичко ми маха козметичката , пък и то с времето почват да ти излизат все по-малко и по-рядко , което е много яко . Малко ми беше неудобно в началото , ама се свиква .
Колкото до това , че някой може да ме види в тези дни , в които имам наболи косъмчета , не се безпокоя , защото нямам гадже , нямам човек , пред когото да се събличам и от чието мнение да ми пука. Правя го , за да ми е добре на мен .

Denito
03-06-2007, 18:39
около..............година :mrgreen:

03-07-2007, 08:59
A na men mi izlizat popstepenno, kato gi mahna s maska i sled 2 dni izlizat drugi i pak trqbva da gi maham, taka e mn gadno.Nqkoi ima li predlojenie kakvo da pravq?

positive
03-07-2007, 10:13
emi tva e za6toto kato gi maha6 predi6nite ne sa izrasli suvsem i dokato ednite gi nqma rastat drugite ta ve4no gi ima,abe borbata s kosmite e neravna taka 4e trqbva 4esto da se hodi 6tot kat stanat dulgi e togava ve4e e lo6o..

03-07-2007, 18:51
emi tva e za6toto kato gi maha6 predi6nite ne sa izrasli suvsem i dokato ednite gi nqma rastat drugite ta ve4no gi ima,abe borbata s kosmite e neravna taka 4e trqbva 4esto da se hodi 6tot kat stanat dulgi e togava ve4e e lo6o..]

Mnogo tupo!Nali tva obqsnqvah!
Pitam za nqkakvo re6enie.