PDA

View Full Version : към момичетата



03-03-2007, 13:50
Имам няколко въпроса кум момичетата:
1. Махате ли си космите?
2. Къде и как?
3. През колко време?

pinki
03-03-2007, 13:56
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Interesna tema!XAXXAXA
Moi 4ovek koi ne si gi maxa,a za kolko vreme tva si e individyalno,pri vs e razli4no :wink:

Lorraine
03-03-2007, 14:26
1.Да,разбира се!
2.Ръце(кола маска,епилатор),крака(епила тор),триъгълник(деп.крем),на д устните(лентички,пинсета) и ест под мишниците (със самобръсначка) :D
3.Ръце-през 2 седмици,крачета-всяка седмица,триъгълник-вс.седмица,над устните-всяка седмица,под мишниците-2-3 пъти в седмицата

Надявам се отговора ми да е пълен :lol:

SINDEL
03-03-2007, 14:39
1.Да,разбира се!
2.Ръце(кола маска,епилатор),крака(епила тор),триъгълник(деп.крем),на д устните(лентички,пинсета) и ест под мишниците (със самобръсначка) :D
3.Ръце-през 2 седмици,крачета-всяка седмица,триъгълник-вс.седмица,над устните-всяка седмица,под мишниците-2-3 пъти в седмицата

Надявам се отговора ми да е пълен :lol:

:shock:
Мале,аз ако трябваше на толкова места да се обезкосмявам щях да се хвърля от някъде. Добре 4е по ръцете имам мнооого тъни4ки и руси косъм4ета, които не се виждат и изобщо не мисля да ги махам. А над устните? Там какво то4но имаш за махане? :-s

Ина4е по темата - махам си космите по кра4етата, под мишниците и на триъгълника и в общи линии си4ко го правя веднъж седми4но... главно с кола маска или епилатор.

Lorraine
03-03-2007, 14:44
1.Да,разбира се!
2.Ръце(кола маска,епилатор),крака(епила тор),триъгълник(деп.крем),на д устните(лентички,пинсета) и ест под мишниците (със самобръсначка) :D
3.Ръце-през 2 седмици,крачета-всяка седмица,триъгълник-вс.седмица,над устните-всяка седмица,под мишниците-2-3 пъти в седмицата

Надявам се отговора ми да е пълен :lol:

:shock:
Мале,аз ако трябваше на толкова места да се обезкосмявам щях да се хвърля от някъде. Добре 4е по ръцете имам мнооого тъни4ки и руси косъм4ета, които не се виждат и изобщо не мисля да ги махам. А над устните? Там какво то4но имаш за махане? :-s

Ина4е по темата - махам си космите по кра4етата, под мишниците и на триъгълника и в общи линии си4ко го правя веднъж седми4но... главно с кола маска или епилатор.Ми аз бях направила грешка като си ги махнах за 1-ви път на устните(мъхчето :-# ) и ся се налага да ги махам вс седмица,защото вече са черни.. :smt011 ..

SINDEL
03-03-2007, 14:49
1.Да,разбира се!
2.Ръце(кола маска,епилатор),крака(епила тор),триъгълник(деп.крем),на д устните(лентички,пинсета) и ест под мишниците (със самобръсначка) :D
3.Ръце-през 2 седмици,крачета-всяка седмица,триъгълник-вс.седмица,над устните-всяка седмица,под мишниците-2-3 пъти в седмицата

Надявам се отговора ми да е пълен :lol:

:shock:
Мале,аз ако трябваше на толкова места да се обезкосмявам щях да се хвърля от някъде. Добре 4е по ръцете имам мнооого тъни4ки и руси косъм4ета, които не се виждат и изобщо не мисля да ги махам. А над устните? Там какво то4но имаш за махане? :-s

Ина4е по темата - махам си космите по кра4етата, под мишниците и на триъгълника и в общи линии си4ко го правя веднъж седми4но... главно с кола маска или епилатор.Ми аз бях направила грешка като си ги махнах за 1-ви път на устните(мъхчето :-# ) и ся се налага да ги махам вс седмица,защото вече са черни.. :smt011 ..

:?
Ужас. Тва верно е кофти

christina_aguilera
03-03-2007, 15:28
Мииии общо взето навсякъде без на горната устна и веждите естествено, иначе с епилатор и бръсначка :wink:

sweety_91
03-03-2007, 16:55
Еми на ръцете-епилатор
краката-епилатор
триъгълник-еп.крем
под мишниците-самобръсначка

:wink:

AnIcHkAtA
03-03-2007, 17:05
1.Ръце(кола маска),крака(кола маска),триъгълник(деп.крем), над устните(лентички) и под мишниците(кола маска)
2.Ръце-през 2 седмици,крака пак през 2 седмици,триъгъник-вс.седмица,над устните-вс.седмица,под мишниците-пак вс.седмица.

sexa_na_kompleksa
03-04-2007, 08:27
1. Махате ли си космите? :arrow: ДА!
2. Къде и как? :arrow: Вежди - пинсета; Под мишнците - самобръсначка; Крака - епилатор
3. През колко време? :arrow: Вежди - 2-3 пъти в седмицата; Под мишниците - пак 2-3 път в седмицата; Крака - 1 път на 1-2 седмици

SpAcE_LaDy
03-04-2007, 09:32
Уляляяяя Данееет :D:D:D
Е ест. че си ги махам :)
Краката до скоро ги махах сус самобръсначката и с кола маска, а сега вече ще ги махам с епилатор и от време на време с кола маска
ръцете само с кола маска, под мишниците преди със самобръсначка, а сега с епилатор, триъгълник преди със самобръсначка и в областта на бикините - с пинсета, след това ги махнах с кола маска и оттогава с пинсета, а сега вместо да се мъча с пинсетата ще ги махам с епилатор.. щото с пинсетата ми трябват минимум 2-3 часа..
иначе ръцете ги чистя веднъж месечно ако е с кола маска и 2 пъти - ако е с епилатор..
краката веднъж седмично или веднъж на 2 седмици.. зависи..
под мишниците веднъж седмично
а триъгълника.. сега ще се уча да търпя болката от епилатора.. предпочитам с кола мска, ама.. и тепърва ще разбера колко често тряа д ги махам с епилатора там.. иначе до са със самобръсначката един път седмично беше
:D:D:D

03-04-2007, 12:37
Абе виждам,че много от вас използват еп. крем за триъгълника, та да ви попитам каква марка? Veet? Някакъв специален ли е, защото аз съм пробвала само един на Veet и той си беше за крака .. :roll: :roll:

[m!s$_k@pr!$]
03-06-2007, 21:07
1. Махате ли си космите? -да, естетвено!

2. Къде и как? -на краката с самобръсначка или епилатор; под ишниците-с самобръсначка; отдолу-със самобръсначка; над горната устна-с лентички. Абе на всякъде без ръцете :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
03-07-2007, 07:23
абе с тоз деп. крем на триъгълника не ви ли се появяват пак пъпчици...както се появяват понякога от самобръсначката?

sh3_1s_7h3_0n3
03-07-2007, 07:29
пък по темата:

1) махам ги да :)
2) крака (кола маска... (мн рядко самобръсначка.... пхах :| )), триъгълник (самобръсначка...като съм по-смела и с кола маска... :roll: ), под мишниците (самобръсначка, макар че козметичката ми предложи кола маска и там... но още не съм събрала достатъчно кураж)
3) ако съм с кола маска... д/г 2седм... ако съм със самобръсначката...пфу... 3-4-5 дена...

adoration_
03-07-2007, 07:32
И на мен ми е интересно точно какъв крем използвате за триъгълника :)

white_chik
03-07-2007, 13:53
Много ясно,че си ги махам :smt005
иначе навсякъде - ръце,подмишници,крака,цели т триъгълник,а на колко време,ами зависи.Лятото през ден,два,а зимата малко по-рядко,щото съм мързел :oops: