PDA

View Full Version : Avon-SSS



Glezanka
03-03-2007, 14:15
Nqkoi ot was da e izpolzwal produktite na Avon,sinqta seriq SSS-Skin So Soft(koqto e uj za namalqwane na okosmqwaneto)?Wuobshte efekt pri nekoi ot was ima li,zashtoto edna moq fr e polzwala i pri neq efekta e bil minimalen ;)

miss_fatty
03-03-2007, 15:32
еми едно момиче каза че въобще не действат пък ти може и да опиташ,нооо........90% без ефект

christina_aguilera
03-03-2007, 15:49
Nqkoi ot was da e izpolzwal produktite na Avon,sinqta seriq SSS-Skin So Soft(koqto e uj za namalqwane na okosmqwaneto)?Wuobshte efekt pri nekoi ot was ima li,zashtoto edna moq fr e polzwala i pri neq efekta e bil minimalen ;)
Пробвай и ще разбереш :-D

03-03-2007, 21:22
az go izpolzvam, naistina ima nqkykyv efekt, no ne e ni6to po-osobeno ... po-bavno rastat taka e, no samo ako se maje6 ejednevno, az se maja vsqka sutrin i ima efekt , no s edno mazane naistina nqma da stane

Jamalska
03-03-2007, 21:57
Хаха ми аз имам такоз ама не се мажа особено тъй че нз дали има ефект...мажа се само след епилация.

BaMBOocHa
03-03-2007, 23:33
az go izpolzvam, naistina ima nqkykyv efekt, no ne e ni6to po-osobeno ... po-bavno rastat taka e, no samo ako se maje6 ejednevno, az se maja vsqka sutrin i ima efekt , no s edno mazane naistina nqma da stane
аз също когато си ги използвах редовно имаше ефект,обаче по принцип когато е зима не наблягам толкова на обезкосмяването ...не че не се обезкосмявам де :) просто не ми пречат и като растат по-бързо :)

Imaginar4e
03-04-2007, 08:22
е много ясно че ще е минимален ефекта.Не може от един лосион да ти спре растежа на космите :D тва тряя да е некфа магия.Намалява окосмението ама много малко.То ако беше да се обезскомиш завинаги само с един лосион, фирмите за кола маска, самобръсначки и т.н. щяха да фалират :lol:

uomo
03-04-2007, 10:15
за нищо не става тая серия както и някои други неща на AVON,вече въобще не ползвам продукти на тази фирма. Карам си с неща на Oriflame и на други отвърдени имена!

Glezanka
03-04-2007, 10:59
Hah e imenno de ... az si go wzeh komplekta che da widim kwo shte stane.Chuwala sum razlichni mneniq i zatowa reshih da popitam i was :)

BaMBOocHa
03-04-2007, 13:48
Hah e imenno de ... az si go wzeh komplekta che da widim kwo shte stane.Chuwala sum razlichni mneniq i zatowa reshih da popitam i was :)
ако го използваш редовно ще останеш дпвплна ;)