PDA

View Full Version : 2 vuprosa



AzZzZzZ
03-03-2007, 16:51
Hi.Iskam da vi popitam 2 ne6ta.
1.Iskam da napulneq v oblastta na dupeto,no po vuzmojnost samo tam.Visoka sum 151 teja 39-40 kg.
2.Poneje ne sum na qsno s 6inite,a predi vreme malko zakusnqh da izvadq edin mle4en zub sega postoqnniq e malko po navutre otkolkoto trqbva.Iskam da vi popitam ima li nqkakvi 6ini,koito da go izbutat navun i kolko pari4ki sa gore-dolo.
Blagodarq predvaritelno.

Aileen
03-03-2007, 17:32
Hi.Iskam da vi popitam 2 ne6ta.
...
2.Poneje ne sum na qsno s 6inite,a predi vreme malko zakusnqh da izvadq edin mle4en zub sega postoqnniq e malko po navutre otkolkoto trqbva.Iskam da vi popitam ima li nqkakvi 6ini,koito da go izbutat navun i kolko pari4ki sa gore-dolo.
Blagodarq predvaritelno.

Aми за всеки проблем си има шини. Какви точно и каква цена са - отиди на зъболекар - той ще ти каже. :wink:

strange__
03-03-2007, 20:08
По въпроса със зъбчето е много различно и относително относно цемата...моите шини навремето като ги правих,излезнаха около 100-120лв,а една позната я одрусаха със 600 :shock: Зависи от ортодонта,но по принцип би трябвало да има такива...поразпитай :wink:

cherinka
03-04-2007, 09:17
АМи нз ква е разликата между шини и скоби, ама на мойте скобки има едно желязно нещо, което седи зад кучешкия ми съб и всеки месец зъболекаря ми го наглася да ми го избута кучешкия лееко на вън и така постепенно ще ми се оправи. Има шанс да ти го оправят и твоето зъбче. Единственото, което трябва да направиш е, да идеш на зъболекар и да приготвиш кинти :)

Jamalska
03-04-2007, 09:33
АМи нз ква е разликата между шини и скоби, ама на мойте скобки има едно желязно нещо, което седи зад кучешкия ми съб и всеки месец зъболекаря ми го наглася да ми го избута кучешкия лееко на вън и така постепенно ще ми се оправи. Има шанс да ти го оправят и твоето зъбче. Единственото, което трябва да направиш е, да идеш на зъболекар и да приготвиш кинти :)
и аз бях тъй ама май бях закъсняла доста и така и не се дооправи и му сложиха фотополимер.Иначе има оправия .отиди на ортодонт и той ще ти каже,
Ам за другия въпрос..пробвай просто да правиш упражнения за дупето...освен ако някой не знае храни,които се лепят там хахах :smt005