PDA

View Full Version : епилатор-перфектни резултати???



03-05-2007, 00:30
когато се епилирам (независимо коя част на тялото) винаги остават едни миниатюрни косъмчета, които не се виждат, но се усещат на допир (не е от самия епилатор, който е много добър и приятелки притежаващи същия нямат подобен проблем). та въпроса ми е как да направя така че епилатора да премахва и тези косъмчета? според вас проблема в кожата ми ли е?

Ive70
03-05-2007, 06:07
Преди да се епилираш увери се, че са ти пораснали достатъчно, за да могат всичките да се премахнат. Според мене проблема е в това, че косъмчетата са твърде малки и затова не може да ги захване.

Kianna
03-05-2007, 12:57
Ive70 ти е отг пределно ясно,но като искаш да махаш тези косъмчета използвай и кола маска-те са много малки и са малко-няма да ти е проблем :-D

06-05-2007, 12:31
Аз сам чувала за такива кремове които помагат..Можете ли да ми кажете такива щото иначе много боли...zmagiosnica@abv.bg

Anf3tamin4o
06-06-2007, 08:50
Цените са ниски питай за депилираш крем :)

mysi
06-06-2007, 09:00
Аз лично се излъгах с деилиращ крем..Резултата е се едно да се обръснеш..няма значение Виййт ли е или не... #-o Щом можеш да търпиш с епилатор за всички косми,значи малките косъмчета,те са и малко,Хич няма да те боли ако ги скубнеш с кола маска!!! :wink: Вземи си на вийт лентите...кола маска,защото с тях се работи най-чисто и лесно :wink: