PDA

View Full Version : Зинерит - употреба?



03-05-2007, 10:08
Днеска ходих в една аптека да вида за тоя продукт дали го имат и то се оказа че те ся са го получили ма не знаят точно кво е ... само знаят че е лосионче за почистване на лице :shock:
И искам да питам има ли значение на коя фирма си зимам .. тва дето ми показаха беше някво в жълта кутиика за 15 лева 30мл ...
Тва колко време шги ползвам тия 30 мл :shock: и вобще стрували си да го зимам веднага или първо да ида на козметик пък да ги питам кво ще ми помогне и тогава да го зема :smt017

qlq
03-05-2007, 11:00
zdr,ne sam go probvala no sam go 4yvala 4e e nqkakvo lekarstvo za papki silno,v smisal 4e dosta pomaga edna frendka ima6e dosta papki i iz4eznaha mn barzo i mi kaza 4e imenno zinerit e polzvala, a za kozmetika iskam da kaza xora xodete na kozmetik(pri yslovie 4e znaete pri kakav 4ovek otivate za6toto e mn opasno da otidete pri nqkoi neopiten i da vi ostanat belezi po liceto) no az xodq na kozm i sam mn dovolna nqkade na mesec i polovina tyi 4e ako znae6 nqkoi dobar i primerno zadylzitelno nqkoi tfoq priqtelka da xodila tam i da si sigyrna otidii :D

zaiobaio
03-05-2007, 12:41
зинерит е лекарство за акне, в 2 шишенца е. едното е прахче някакво, а другото течност. смесваш ги и се мажеш с тях сутрин и вечер. аз лично само вечер де ;) доста помага, от личен опит го казвам. не само за акне, а и за петната от акнето ;) аз вече съм на трета опаковка и лицето ми доста се изчисти. а иначе шишенцето стига за около месец. скъпичко е малко но пък дава резултати.

03-05-2007, 13:35
zaiobaio a тва ги смесваш всеки път или направо ги смесваш първия път и така цял месец . щото ся мисля да ходя на козметик и после да си зема .. а с кво си чистиш кожата преди тва или след тва .. ? Щото аз имам съха кожа

zaiobaio
03-05-2007, 18:42
ами сипваш шишенцето с разтвора при шишенцето с прахчето и с това се мажеш . то си пише всичко на упътването спокойно ;) не е сложно.
а за почистването- аз използвам на тийн клийн почистващото гелче и съм си доволна от него. иначе за суха кожа не знам.. мойта е мазна и не мога да ти помогна :) 8-[

SpAcE_LaDy
03-05-2007, 20:58
ами сипваш шишенцето с разтвора при шишенцето с прахчето и с това се мажеш . то си пише всичко на упътването спокойно ;) не е сложно.
а за почистването- аз използвам на тийн клийн почистващото гелче и съм си доволна от него. иначе за суха кожа не знам.. мойта е мазна и не мога да ти помогна :) 8-[

zdravei:) az poneje su6to imam mazna koja.. ta da pitam.. tva po4istva6to gel4e na teen clean dobro li e? v patekite li se prodava? i kolko struva??? 6toto mi svur6i po4istva6toto i trqbva da si vzema ne6to..
A i su6to d pitam toq Zinerit deistva li? pls kaji.. i dr-te kajete,4e i az d vzema d si go vzema.. 4e ne6to super mn pup4asah e taka izvednuj i ve4e mesec i polovina ne mi minava, re6ih, 4e e nqkva bolest, Ujas... obiknoveno mi izlizat pupki i z nqkolko dni minavat, ama toq puuut.. ve4e kompleksi mi izbivat, 4estno.. ujas.. pls help.. 6ot polojenieto e mnooo tejko..

zaiobaio
03-06-2007, 07:48
гелчето на тийн клийн е добро, на мен добре ми действа. към 5 лева е някъде, има го в аптеките. а зинерита на мен лично доста добре ми действа , но трябва да имаш търпение и да си постоянна. за месец два и ще се оправиш :)

03-06-2007, 07:56
zinerit e hubavo samo da 4e se polzva mesec posle po4ivka malko i pak se polzva...za da ne ti svikva liceto s nego shtoto posle nqma da ti gori pyp4icite...t.k. liceto svikva s nego i nqma efekt... za tfa...ne go polzvaite po polovin godina... az taka go polzvah 2-3 meseca shtot i na men mn mi pomagashe... oba4e posle sprq da mi pomaga i se 4udih kfo stava i otidoh na kozmetik i tq mi kaza 4e liceto mi e sviknalo... i si napravih nqkyf dr spirt za lice... i pak mi poopravi liceto

SpAcE_LaDy
03-06-2007, 12:53
гелчето на тийн клийн е добро, на мен добре ми действа. към 5 лева е някъде, има го в аптеките. а зинерита на мен лично доста добре ми действа , но трябва да имаш търпение и да си постоянна. за месец два и ще се оправиш :)

Eiii, mersi:) Mi az 6 otida na dermatolog i daje i zinerita 6 si vzema, a z gel4eto na teen clean - qsno.. 6tom kazva6, 4e pomaga.. super:) Ama kak deistva..? v smisul verno, 4e e samo gel4e z izmivane, ama izsu6ava li kojata..? :-k

Imaginar4e
03-06-2007, 20:56
Аз открих едно друго лекарство дето има абсолютно същото действие и е двойно по-евтино.Казва се Акнерин и още след първата седмица използване започнаха да се забелязват известни резултати.Вече си взех втора опаковка а лицето ми чистоооо.Струва 7лв и малко и наистина има голям ефект, вярвайте ми :)

SpAcE_LaDy
03-08-2007, 11:23
Аз открих едно друго лекарство дето има абсолютно същото действие и е двойно по-евтино.Казва се Акнерин и още след първата седмица използване започнаха да се забелязват известни резултати.Вече си взех втора опаковка а лицето ми чистоооо.Струва 7лв и малко и наистина има голям ефект, вярвайте ми :)

macko, ama q kaji kak to4no ti deistva n teb.. kude go slaga6.. v smisul samo n pupkite ili n cqloto lice.. kak se nanasq.. ve4er, sutrin.. sutrin, obed i ve4er.. haha.. e? pls i 10x

martyivanova
03-09-2007, 16:24
Mm i az polzvam Aknerin :) nqmam zabelejki za nego.

salkiTy
03-09-2007, 16:39
Хмм.. аз вече два месеца съм със Зинерит и определено има ефект. Ползвам и едно друго лосионче , за почистване на лицето(не му помня името) и благодарение на двете моята проблемна кожа вече мяза на нормална.. \:D/ ..а иначе Зинерита се намира и по-ефтен..Последният път си го купих от една аптека до у нас за 11, а не 15 лева.. :P

03-09-2007, 16:54
Oleleee.. a az bqh n dermatolog..
leleeeee horaaa stresnah se.. trqbva d pravq 1000 proceduri..
ve4er trqbva da si pravq kompres ot 4eren 4ai, da si slagam ot edna maska i d sq s neq, da piq edno hap4e Dermabion se kazva
sutrin puk sus edin specialen sapun trqbva d otmivam maskata, sled tva d dootmivam s edna dr te4nost, sled tva trqbva d si slagam Imex samo n pupkite i pak trqbva d piq edno hap4e Dermabion..
leleee, a az kakvato sum murzelivaa.. ama 6 se naloji d gi pravq vsi4kite tiq ne6ta ako iskam d se opravq.. vupreki 4e sum nastoena dosta skepti4no..
kvo 6 kajete vie..?
az mai 6 mina i bez zinerit :smt017

SpAcE_LaDy
03-09-2007, 16:56
Oleleee.. a az bqh n dermatolog..
leleeeee horaaa stresnah se.. trqbva d pravq 1000 proceduri..
ve4er trqbva da si pravq kompres ot 4eren 4ai, da si slagam ot edna maska i d spq s neq, da piq edno hap4e Dermabion se kazva
sutrin puk sus edin specialen sapun trqbva d otmivam maskata, sled tva d dootmivam s edna dr te4nost, sled tva trqbva d si slagam Imex samo n pupkite i pak trqbva d piq edno hap4e Dermabion..
leleee, a az kakvato sum murzelivaa.. ama 6 se naloji d gi pravq vsi4kite tiq ne6ta ako iskam d se opravq.. vupreki 4e sum nastoena dosta skepti4no..
kvo 6 kajete vie..?
az mai 6 mina i bez zinerit :smt017

tva sum az:)

In4iTu_
03-09-2007, 17:34
Вече 1 година съм със Зинерит и има ефект. Една опаковка стига точно за един месец. Мм мисля, че няма значение на коя фирма си го взимаш..предполагам, че е едно и също. Нали знаеш как се приготвя "лосиончето" :lol: (нямаше как да не се изхиля) - то има упътване там, чети и спазвай.

pai4eto
04-25-2007, 19:51
ami a ti kaja i na men taka mi biaha predpisali 100 proceduri i ima6e efekt:)dermabiona sum go pila tva sa si vitamini-birena maia i o6te razni.samo taia maska deto ciala no6t 6e sedi6 s neia mi emalko stranna ama probvai sigyrno 6te ima efekt:))