PDA

View Full Version : Как се слагат тия стрип ленти пфу



03-06-2007, 06:51
абе взех си стрип ленти незнам си кво...от аптеката нали..обаче тая аптекарката ми даде само 1 и каза че щяла да ми бъде достатъчна...и че се махали космите за поне месец да речем...обаче въобще не обясни как се слага...каза само слагаш лентата на крака си примерно и махаш... ама колко време да стои... аз я сложих... постоях 2-3мин то лепкавото вещество остана по крака ми заедно с космите...хубаво си мислех аз да отида на козметик да ми напрай кола маска...ама викам дай първо аз да се оскубя да се подготвя психически и физически...ама то :( та ако някой знае как се слагат тез ленти моля нека каже... колко време да седи таз лепенка? бързо ли да я махна или полека... аз я махам бавничко щот ме е страх да не ме заболи мн ама... квото знаете плз споделете...чее :|

marieta
03-06-2007, 07:21
ами аз знам че ако е мн топла първо се оставя малко в хладилника да стегне и тогава се олзва лично аз не съм ползвала и нз колко време тр да стой ама предполагам някъде около 5-10 мин. а и осще нещо ако не са ти дали кърпичка за почиснване на тва лепкавото се чисти с олио :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-06-2007, 09:52
те са 2 ленти една в друга... 1во ги затопляш...ако искаш си ги нарежи на половина... залепваш ги на крака.... приглаждаш ги... оставаш ги малко време... и дърпаш... изведнъж...не така лека полека... то тъй няма ник'ъв ефект...майката му е бързото дърпане :) като по филмите... те за к'о толкоз пищят там..да не мислиш, че е безболезнено...стискаш зъби и търпиш :-D