PDA

View Full Version : не мога повече!!!



03-08-2007, 08:16
Не мога повече така,всяка сутрин лицето ми се подува като за световно,а аз съм на работа от 8 часа и много ме е срам от колегите ми!Клепачите и носът ми винаги са подути и месести рано сутрин,моля посъветвайте ме за някакъв компрес или зеленчук подхидящ за сутрешно подуване моля вииии!

03-08-2007, 11:37
Ако пиеш много течности след 19.00 ч., може и това да е причината. Или ако се къпеш с гореща вода или си миеш лицето с такава... Най - добре пробвай с някой стягащ лосион на марка козметика по избор, мисля, че би трябвало да помогне. Или измиване с наистина студена вода и 5, 10 минутки преди работа разходка на хладно. Може да пробваш и с току - що нарязана краставица, но не съм сигурна дали помага, пък и ако нямаш време, алтернативата с тоника/лосиона е идеална. И леда е идея, но едва ли е най - удачната. И гледай да не спиш в много топла стая, това също може да е от значение. Просто си е до кожата, до организма и до човека... Пък и не вярвам, че е чак такъв проблем и на някой му прави чак такова впечатление, особено лошо.

positive
03-08-2007, 13:34
i az imah su6tiq problem i kogato zapo4nah da si izklu4vam parnoto ve4er,da ne piq mn te4nosti predi lqgane i da ne qm soleno se opraih

cherinka
03-08-2007, 13:50
аа как бе? То точно подутите физиономийки на хората рано сутрин ме кефят страшно много. ъхъхъ тая гледка много ме радва. Чесно. Кво се притесняваш от колегите ти, те да не би да са подути? за предните постове за сефте чувам подобни работи. Според мен човек ако е прекалено уморен, когато и да си легне и когато и да стане - винаги ще бъде подутичък. :) аа нз