PDA

View Full Version : МОЛИВ ЗА ОЧИ



03-08-2007, 08:55
Момичета до преди малко четох една тема за моливите за очи.. пробвала съм какви ли не всичките са някви буклуци и се размазват! Но от няколко месеца използвам един молив мн трудно може да се размажа абе много е хубав тоя молив препоръчвам ви го няма да останете разочаровани.. на "бруклин" е и го има в козметичните магазини.. струва само 2 лв

hUrTeD_bY_y0u`f
03-08-2007, 09:10
Момичета до преди малко четох една тема за моливите за очи.. пробвала съм какви ли не всичките са някви буклуци и се размазват! Но от няколко месеца използвам един молив мн трудно може да се размажа абе много е хубав тоя молив препоръчвам ви го няма да останете разочаровани.. на "бруклин" е и го има в козметичните магазини.. струва само 2 лвМерси :)

RiseGirl
03-08-2007, 11:55
Мерси, много отдавна си търся точно такъв ама все не намирах :D

Петето
03-08-2007, 11:58
Мерси, много отдавна си търся точно такъв ама все не намирах :D

Много е гадно, като се размаже молива или като се смеси с останалия грим. :x Все едно имаш тънка линия сенки под очите... ужас! И се събира в края на окото, което също е доста неприятно. :lol:

positive
03-08-2007, 13:02
blagodarq za suveta

cherinka
03-08-2007, 14:04
Мерси, много отдавна си търся точно такъв ама все не намирах :D

Много е гадно, като се размаже молива или като се смеси с останалия грим. :x Все едно имаш тънка линия сенки под очите... ужас! И се събира в края на окото, което също е доста неприятно. :lol:

Точно тоя на "Бруклин" се размазва супер мноо. Онези моливи по левче хем се нанасят трудно (пускат малко) , хем се махат бавно и се размазват ТРУДНО, но все пак се РАЗМАЗВАТ. И абе махнете ги тия гримове. От как ми сфърши молива на бруклин, и от как не ми се дават 2 лв. за молив, който знам, че ша са размазва, СПРЯХ да се гримирвам. Слагам само по един слой черна спирала и един балсам за устни, и чесно да ви кажа няма момче, което да не ме е похфалило, че наистина нямам нужда от грим. Смисъл с повечето момчета, с които съм разговаряла, са ми казвали, че най-много харесват ЕСТЕСТВЕНАТА красота в едно момиче. Веднъж бяхме подхфанали спор-> аз бях ЗА грима, а те ПРОТИВ. И аз им викам "Добре де, ми ако момичето има пъпка с бяло връхче, няма ли да ви стане гадно, и няма ли да ви стане приятно ако я прикрие с МАЛКО фондютен?" и те ми отговориха, че това му било чара на едно момиче. И не беше нещо да се бъзикат, а съвсем сериозно говореха. Тъй, че колкото и да не се харесвате без грим - спокойно, винаги ще се намери някой, които да ви хареса.

Lorraine
03-08-2007, 14:43
абе и тоя на Бруклин се размазва..май не си чела сички теми за моливите,например мойта..там пишеше =;

03-08-2007, 15:43
абе и тоя на Бруклин се размазва..май не си чела сички теми за моливите,например мойта..там пишеше =;

a taka! az sega sym s edin na bourjois..strahoten e!

ProstoAz
03-08-2007, 16:07
...az sega sym s edin na bourjois..strahoten e!

Да, бе, и аз до скоро ползвах един черен молив на Bourjois (Khol & Contour) и въобще не ми харесваше! :x Прекалено много се размазва.
За това си взех на IMPALA, гледам много го хвалят по темите и наистина въобще не се размазва. :shock:

Lorraine
03-08-2007, 17:36
Еми значи стигаме до извода ,че това е индивидуално за всеки..на един се размазва ,на друг не..това е лошо,понеже трябва да изкупиш вс възможно,за да разбереш кое е най-доброто! :lol:

ThePainIsReaL
03-08-2007, 17:45
Не съм доволна от Бруклин , аз съм за Импала . Наистина не се размазва (или поне не толкова много)

malko inat4e
03-08-2007, 17:54
brooklin adski mn se razmazva ujas :-D razmaje li se zaprili4vam na ve6tica :smt005 az sum dovolna ot molivite za o4i na avon i oriflame :)

03-08-2007, 18:47
Samo Artistry!

koalka
03-08-2007, 19:32
Наистина при някои не се размазва, а при други да.

My_Infernal_Majesty
03-08-2007, 19:35
Не съм доволна от Бруклин , аз съм за Импала . Наистина не се размазва (или поне не толкова много)

А този импала колко струва, трудно ли се намира?! защото не съм попадала на него- в моента използвам на Constance carol обаче нещо не ми харесва много!

Loshotia
03-09-2007, 15:30
Стига бе....аз ползвам на Bourjois и много ми харесва

martyivanova
03-09-2007, 16:39
Avtomati4niq moliv za o4i na oriflame polzvam ot skoro,no i toi se razmazva.Za 6tastie sled dosta uporiti tarkaniq :P :) S tozi zasega problemi nqmam !

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
03-09-2007, 18:16
A тук е момента да попитам може ли като си слагам молив за очи от вътрешната страна да получа късогледство (щото имам проблем с лявото око и се чудя дали е от молива или от нещо друго).
Ползвам един на Импала в момента, добре стои ама се размазва. :roll:

03-31-2007, 10:38
молива за о4и на AVON е мноо добър той е от едната страна с черно а от другата с бяло препоръчвам ви го не се разпазва аз съм минала мноо дълъг път докато си намера добър молив и тея автоматичните моливи не са лоши

UnaBletoLoVeU
03-31-2007, 12:45
Веднъж бяхме подхфанали спор-> аз бях ЗА грима, а те ПРОТИВ. И аз им викам "Добре де, ми ако момичето има пъпка с бяло връхче, няма ли да ви стане гадно, и няма ли да ви стане приятно ако я прикрие с МАЛКО фондютен?" и те ми отговориха, че това му било чара на едно момиче. И не беше нещо да се бъзикат, а съвсем сериозно говореха. Тъй, че колкото и да не се харесвате без грим - спокойно, винаги ще се намери някой, които да ви хареса.


hahahahahahahah ti dobre li si be koi haresva hora s pupki kamoli takiva ogromni i gnoini uuuu Az imam 2 pypki po cqloto si chelo ama pak hodih na dermatolog puk ti mi razpravqsh che onez ujasnite pupki s bqlo vryhche bili CHAROVNI

maroon
03-31-2007, 22:12
Az dosega na hubav 4eren moliv, koito da ne se razmazva ne sym slu4ila!
Imam nai-malko 10 v nesesera - 2 na Brooklin, 1 na Impala, 1 avtomati4en i 1 normalen na Miss Claire, 1 avtomati4en i 1 normalen na Avon, 1 normalen na Flormar i o6te 1 avtomati4en na Oriflame i 1 na L'OREAL, no nito edin ne stava! Spirali si izbiram po-lesno - te sa pak okolo 10 razli4ni vida, nqkoi mi se povtarqt. Ako ima nqkakyv radikalno razli4en moliv, kajete, samo za molivi i spirali pryskam edno 50-70 lv mese4no i mi pisna ot bokluci! :? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D