PDA

View Full Version : Moderated: Препоръчайте ми някакъв продукт, за да прикрия...



ir4o
03-08-2007, 15:55
Здравей те,въпроса ми е малко тъп, но ......
Та въпроса ми е да ли може да ми кажете какъв продукт да използва за да прикрия пъпките и тъмните кръгове под очите. Имам предвид
фон дьо тен или коректор.И ако може да ми препоръчате някакъв добър.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Петето
03-08-2007, 16:00
Смятам, че е по - добре за тъмните кръгове да използваш коректор за тъмни кръгове под очите, а за пъпките коректор за пъпки или фон-доьотен и пудра или пък само едното, но всеки сам си избира и за всеки е различно. Просто реши кое е най - удобно за теб. :)

03-08-2007, 16:52
а може ли да ми прероръчате някакъв коректор #-o

shadow4e
03-08-2007, 16:57
При мен коректорът не ги заличава добре, с пудрата ми седи много добре. Но кожата малко изсъхва, затова трябвад а ползваш и кремче за лице, ако не ползваш.

cherinka
03-08-2007, 20:34
ЩО ВМЕСТО ДА МИСЛИШ ЗА КОРЕКТОРИ И ФОНДЮТЕНИ, НЕ СИ НАКУПИШ НЯКВА СВЯСТНА КОЗМЕТИКА ПРОТИВ АКНЕ И ТЪМНИ ПЕТНА И ДА СИ ГИ МАХНЕШ?????????????????
ПФ, АМАН ОТ ТИЯ ТЪПИ ГРИМОВЕ. ВЕЧЕ МИ ПИСНА ДА ГЛЕДАМ ОМАЦАНИ ПУТКИ В ДАСКАЛОТО МИ С НЕ ЗНАМ СИ КВО ПО ЛИЦЕТО. АБЕ МОМИЧЕТА, СЯ КАТО СЕ СТОПЛИ ВРЕМЕТО, ВЗЕМЕТЕ СПРЕТЕ ФОНДЮТЕНОВЕТЕ, ЩОТО НЕ ВИ ЗНАМ КАК ЩЕ КРЕТАТА ЛЯТОТО В ТАЯ ЖЕГА. АЙ ПО ПРИЕМЛИВО Е НА ДИСКОТЕКА ДА СЕ МАЦНЕ ПО МАЛКО ГРИМ, АМА НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ

positive
03-09-2007, 13:35
ЩО ВМЕСТО ДА МИСЛИШ ЗА КОРЕКТОРИ И ФОНДЮТЕНИ, НЕ СИ НАКУПИШ НЯКВА СВЯСТНА КОЗМЕТИКА ПРОТИВ АКНЕ И ТЪМНИ ПЕТНА И ДА СИ ГИ МАХНЕШ?????????????????
ПФ, АМАН ОТ ТИЯ ТЪПИ ГРИМОВЕ. ВЕЧЕ МИ ПИСНА ДА ГЛЕДАМ ОМАЦАНИ ПУТКИ В ДАСКАЛОТО МИ С НЕ ЗНАМ СИ КВО ПО ЛИЦЕТО. АБЕ МОМИЧЕТА, СЯ КАТО СЕ СТОПЛИ ВРЕМЕТО, ВЗЕМЕТЕ СПРЕТЕ ФОНДЮТЕНОВЕТЕ, ЩОТО НЕ ВИ ЗНАМ КАК ЩЕ КРЕТАТА ЛЯТОТО В ТАЯ ЖЕГА. АЙ ПО ПРИЕМЛИВО Е НА ДИСКОТЕКА ДА СЕ МАЦНЕ ПО МАЛКО ГРИМ, АМА НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ :smt005 :smt005 :smt005 bravo bravo i az tva 6tqh da kaja