PDA

View Full Version : съвет за изтощена коса



катетооо
03-08-2007, 15:36
В момента косата ми е в отчайващо състояние - напоследък ползвам много често сероар,маша,ролки,пяна за коса,лак и т.н. И сега като се изкъпя и още на следващия ден косата ми е сплескана и мазна,ако не си направя нещо от тези които казах,ми е ужасна.Всеки път пробвам нов шампоан,но не ми се променя.Искам съвет- да я оставя така гадна и ще се оправи ли скоро,или пък да продължа да си я правя с продукти?Моля ви кажете

03-08-2007, 16:27
Tretirai q sys vredni vyzdeistviq,kolkoto se moje po-malko.Opitai shampoan deva-az sym mn dovolna i ne e nikakk skyp!Pravi i domashni maski za podhranvane,ako ne q boqdisvash moje i bezcvetna podhranvashta kyna(mn e dobra!),ako e nacyftqla-podstriji q pove4ko.Dano sym pomognala:)

Bezrazli4na
03-09-2007, 11:53
Spored men po malko izpolzvai se6oara rolkite laka.....Vzemi si osven 6ampoan za obem 6tom e spleskana i mazna i nese kypi 4esto smisal takyv ne da 4aka6 da `te4e olio` ama kolkoto pove4e se kype6 tolkova po lo6o na edna fr se kype6e prez den slaga6e mn 6ampoan i i lete6ew mn kosata a i si vzemi maska za kosa osven ... :smt016

`Death`Whore`
03-09-2007, 12:10
СПРИ ДА Я ТРЕТИРАШ - близо е до ума И не я мий с шампоан всеки ден в никакъв случай! Всички глупости я изсушават, а къпането я омазнява...и става мазало.

03-09-2007, 16:22
Не сменяй постоянно шампоаните. Това изтощава косата , на нея й е нужно да свикне с един шампоан доста дълго време. Избери си шампоан за твойта коса (предлагам ти Sunsilk, от него има за всякакъв вид коса!) и я мий само с него и не всеки ден а през 2-3 дена. Престани да използваш всички тези маши и лакове и т.н. Според мен на никой не му трябват специални прически! Успех!!! :-)

SmiLe_BaBy{P}
03-09-2007, 21:39
Nedeite da predlagate shampoani - vseki shampoan deistva razlichno na ostanalite... a do avtorkata - kak iskash da ne ti e iztoshtena kosata sled sichko koeto izbori?Laka i pqnata ne yvrejdat tolkova kosata,kolkoto seshoara,presata,mashata...izpolzvai nqkakvi maski za kosa,koito se slagat na vlajna kosa - mislq che she podeistva.

BaMBOocHa
03-10-2007, 22:14
Просто започни да обръщаш повече внимание на поддръжката на самата коса.Прави и маски,използвай подхранващи балсами,НЕ сменяй постоянно шампоаните...вярно е че не е хубаво да се задържаш много време само с един,но не трябва и да се сменят толкова често,купи си някакъв подхранващ за изтощена коса и я остави малко на мира :) в смисъл остави косата си да отпочине от всичките тези неща,с които я третираш(ОСОБЕНО ПРЕСАТА) и след месец-два вече ще изглежда по-добре.Повярвай ми говоря от опит аз миналата година по едно време започнах да си мисля,че ще остана без коса! :D

malka_sladuranka
03-11-2007, 10:21
Чувала съм, че хининовата вода помага.