PDA

View Full Version : много суха кожа около очите



03-08-2007, 17:56
имам много суха кожа около очите и главно под тях..не се гримирам..само на 15 съм и имам нещо като финни бръчици..кожака ми е ужасно суха попринцип ,същото положение е и около очите..какво да правя?да ги мажа с някакъв крем/гел за околоочен контур?засеца сислагам малко зехтин преди да си леган,но нз дали това изобщо помага и дали не вреди

krisi_pisi
03-08-2007, 18:03
И аз имам горе долу такъв проблем но по различен. На мен под очите ми е много мазна кожата и имам ситни пъпчици почти незабележими ,но имам и черни точки някои може ли да помохне и на мен блгодаря.:)



Автор Съобщение
Гост
МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 7:56 pm Заглавие: много суха кожа около очите
имам много суха кожа около очите и главно под тях..не се гримирам..само на 15 съм и имам нещо като финни бръчици..кожака ми е ужасно суха попринцип ,същото положение е и около очите..какво да правя?да ги мажа с някакъв крем/гел за околоочен контур?засеца сислагам малко зехтин преди да си леган,но нз дали това изобщо помага и дали не вреди


знам че имам във AVON овлажняващ гел за лице може да попиташ някой дистрибутор за каталог ;)