PDA

View Full Version : червена боя



Sunny_stz
03-09-2007, 18:37
Здравейте!Тук има ли червенокоси момичета и с каква боя се боядисват :) Питам ,защото напоследък се чудя с каква боя да си взема ,която наистина да има хубав и наситен цвят.Взимала съм си най-разли4ни и при всяка цвета става различен,зависи и от косата на 4овек...Но просто кажете някоя боя ,която червения цвят да е ярък и наситен,а не да не се забелязва и да е тъмен.Бях си взела веднъж боята SERRI,останах доволна от цвета,но тази боя беше адски силна и ми станаха едни ранички по главата,пък и косата ми адски се изтормози...така 4е да не е толкова силна боята ,но пък да е хубава :)

Glezanka
03-09-2007, 18:50
Az sum cherwenokoska ...
Principno polzwam Vulkano-struwa okolo 15-18 lewa,no naistina e mn hubawa ... ne sum za qrkiq cherwen cwqt,poradi prostata prichina che kato ti izbiqt korenite stawa grozno,a chestoto boqdiswane uwrejda kosata.

`Death`Whore`
03-09-2007, 19:14
Лонда Волкейно не беше ли 10 лева преди? Ттцттц, как поскъпват нещата...иначе тя е перфектната, но изтощава доста косата.

Glezanka
03-10-2007, 07:04
Az q kupuwam 15,moje bi zashtoto w grada mi q ima samo na edno mqsto ... neznam i az :P

Sunny_stz
03-10-2007, 11:47
много скъпо бе хора :| Аз тази Сери която си купих и ми направи ранички беше за 6 лева някаде и ми се стори скъпо,пък и прекалено силна....явно няма такава боя ,която да е хем на прили4на цена,хем нистина качествена...

Glezanka
03-10-2007, 19:06
Mi skupo moe dete ... ako oshte ne si razbrala kachestwoto ima cena ... wsichko kachestweno e i skupo ... ako predpochitash da xodish s wuprosnite ranichki na glawata i da polzwash boq ot 6 lewa,koqto se izmiwa za 1 mesec ... nqma nikakuw problem.Sled towa ... ti iskash nasiten qrko cherwen cqwt,no sushtewremenno boqta da ne e silna ... ami mislq che takawa oshte ne e izmislena ... A i po twoita logika,ima i boi ot 2 lewa ... hem ewtini,hem na 2 sedmici she se boqdiswash ... kwo po hubawo ot towa ](*,) ](*,) ](*,)

Sunny_stz
03-10-2007, 21:07
Скъпо детенце!Много добре знам 4е ка4еството има цена!Но има качествени неща на прилична цена,ако незнаеш....Стига да намериш точното място от кадето да си го закупиш....хем качествено, хем на реални по възможностите цени ....аз не се храня с боя ,че да си я взимам по 20 кинта.....а тази боя която си взех за 6 лева ,мога да ти кажа ,4е дори една българска боя по 2 лева беше по-качествена от нея,не ми правеше рани4ки,именно защото не беше толкова силна като скъпата боя,но пък българската не беше с толкова наситен цвят!Именно заради това пиша тук ,за да питам за някоя хем качествена ,хем наситена боя.А не скъпа и силна която да ти прецаква косата и главата...ако е такава предпочитам българската по 2 лева и нека се боясидвам на месец само да отбележа не на 2 седмици... и косата ми си изглежда що годе добре..но аз търся по-доброто и изгодното :-$ ;)

Glezanka
03-11-2007, 11:02
Ae prawi kwoto iskash,pisha ne s cel da se karam s nqkoi,a da dam suwet,ako ne ti e izgodno ok ..

Sunny_stz
03-31-2007, 13:32
Миии...Последната ми беше Londa,не помня каква по-точно,но цвета беше 47-Fairy Red и беше доста наситено червено.
Иначе Garnier 100% Color е хубава и не наранява косата,обаче няма ярко червени тонове.Всичките са точно такива каквито не искаш.Пробвай с Londa :smt017

Благодаря на всички за съветите пробвах с Лонда,точно 47 -огнената и се получи много чалнато,малко оранжевее по върховете ,но пък цвета се получи необикновен. :)