PDA

View Full Version : kolamaska s upoika ??!



pitankata
03-09-2007, 21:52
abe nqkoi da e 4uval za kolamaska s upoka.. i vaob6te vazmojno li e 6tot ei sq mi hrumnakato si mislih tva lqto kak da se obezkosmqvam otdolu za6toto s samobrasna4kata mn zabrubqha ne6tata, ta probvah s pinsetkata i napravo umrqh ot bolka a ne iskam si pomislqm za kolata maska, ta se zamislih dali ne e vazmojno da senapravi s upoika... :-k :-k q kajete kvo mislite i nqkoi vaob6te 4ul li e za ne6to podobno :roll:

mil4eto_
03-09-2007, 22:11
Ми аз лично не съм чувала....чувала съм за момичета,които искат да си слагат упойка,но не съм чувала да е ставало някога. :?
Аве,че боли-наистина боли,но все пак след трегия път,вече болката става поносима.ако си решила да хоадиш-отиди,първият път със сигурност няма да ти е приятен,но ефекта си заслужава.

Lorraine
03-10-2007, 05:59
Аз не съм чувала,но..колкото и да боли все пак резултата е мн-добър..така,че струва си според мене :-)

thirteen
03-10-2007, 07:30
Леле.. упойка.. !!!С пинсета боли.. да, защото знаеш кога ще дръпнеш, и от страх да не те заболи дърпаш по-леко, а трябва много рязко!Един по един боли мнооого повече.Кола маската не е болка за умиране.. ако беше толкова страшно нямаше да си я правят толкова много хора!На мен са ми правили операция с частична упойка, повярвай ми болките не могат да се сравнят,а тука става въпрос за една кола маска :) Давай смело .. само при първото дръпване заболява,.. после изтръпваш и до като се усетиш си готова :)

Undying
03-10-2007, 10:37
Ми не съм чувала за такава процедура. :smt005

Cheesy
03-10-2007, 13:41
Бегай питай в болницата.Баси..с упойка-чак пък толко да си зле...

[Lucifer]
03-10-2007, 14:06
i az mislq da si reja noktite .... ve4e mislq 4e e krain ovreme nqkoi moje li da m ipreporu4a i na men edna ypoika ...

yes
03-10-2007, 15:20
Не само не знаете, ами се отваряте, че и се подигравате! Като не знаете за какво става дума, си трайте по добре, да не се излагате!

В някои козметични салони обезболяват мястото с лидокаин. Не става напълно безболезнено естествено, но поне притъпява болката!

П.П. А Луцифера какво търси в тази тема, може само да гадая...

erry
03-10-2007, 21:32
ne znam za upoikata ... ako tva e [Lucifer] e ebasi qkoto parche...kak mislite dali se upoqva kato se obezkosmqva?moje da se syberem 20-30 jeni i da se vyzpolzvame ot gladkoto mu tqlo dokato spi :twisted: