PDA

View Full Version : Moderated: Искам да си направя някакви кичури. Дайте идеи...



mn mi e smeshno:D
03-10-2007, 12:53
privet na vsichki :smt006 iskam da vi pomolq za s1veti,smqtam da si napravq nqkvi kichuri,no da ne sa rusi ili cherveni..v1pros1t ne e do cveta,ami da sa primerno nqkolko po golemi s prelivash cvqt ili neshto podobno,no nqmam qsna ideq,ako imate predlojeniq za neshto po-interesno,pishete,a ako imate i snimki =D> =D>

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

sladko`eFche
03-10-2007, 13:02
edna fr sega e s lilavi i si gi prai s ocvetitel ne boq tui 4e kat ti omruznat prosto spira6 da si slaga6 ocvetitelq
i stoi qko ;)

BaMBOocHa
03-10-2007, 13:36
а косата ти по принцип какъв цвят е?

mn mi e smeshno:D
03-10-2007, 13:59
а косата ти по принцип какъв цвят е?kestenqva:P

thirteen
03-10-2007, 14:05
Пробвай с някой меден цвят.С шапка, тънки кичурчета, през дупка!

BaMBOocHa
03-10-2007, 14:09
ами...щом искаш да е нещо различно ти предлагам примернооо...червено и русо

hollaback_girl
03-10-2007, 14:10
Ииии, не схаванхте ли че тези кичури са адски демоде вече. Секи втори е на кичури. По-добре не си пипай косата, а ако толкова мн държиш на боядисване, то си боядисай цялата коса в един цвят.

mn mi e smeshno:D
03-10-2007, 14:15
Пробвай с някой меден цвят.С шапка, тънки кичурчета, през дупка!neshto po-nestandartno? :-k

mn mi e smeshno:D
03-10-2007, 14:17
may ne me razbrahteeee ](*,) v1pros1t e kak da sa razpolojeni,ne cveta..

thirteen
03-10-2007, 14:47
Пробвай с някой меден цвят.С шапка, тънки кичурчета, през дупка!neshto po-nestandartno? :-k
Значи, нестандартно?! Кажи горе-доло дулжина на косата,..
Ами направи си краищата на косата сини или червени.. аз бях с червени и беше много готино :)
Първо ми ги изрусиха за да стане червеното ярко и изразително,наситено!Със синия цвят процедурата ще е същата! :)

mn mi e smeshno:D
03-10-2007, 15:03
Пробвай с някой меден цвят.С шапка, тънки кичурчета, през дупка!neshto po-nestandartno? :-k
Значи, нестандартно?! Кажи горе-доло дулжина на косата,..
Ами направи си краищата на косата сини или червени.. аз бях с червени и беше много готино :)
Първо ми ги изрусиха за да стане червеното ярко и изразително,наситено!Със синия цвят процедурата ще е същата! :)kosata mi e okolo 5 sm pod ramenete..a za siniq svat..ne si padam po sinyo,no mersi za predlojenieto..vijdalili ste santar,bqh neshto podobno,otvinshnata strana s moq svqt,otv1tre s medno,no sega s1m s moq samo i mislq za neshto po veselko:)