PDA

View Full Version : За пъпките преди мензис!



cherinka
03-10-2007, 19:08
Значи много се дразня на тези пъпки, тъй като веднъж месечно ми се появяват по 2 или 3 пъпки на лицето преди всеки мензис, и попринцип кожата ми е изчистена и тея пъпки като се появят са някви супер големи и като го докосна и ме болят.. абе буквално ми седят като рогца. Околните хора казват, че не се забелязват чак толкова, но все пак СЕ ЗАБЕЛЯЗВАТ. Проблема ми е , че много се притеснявам като имам някакъв дефект. Та искам да ви питам как да предодвратя появата им, или поне като се появат да са по-малки? СМисъл 4-5 дена преди мензиса ми с какво да се мажа по лицето или какво да пия, за да нямам тия пъпки. И някой може ли да обясни как точно е процеса на поникване/изникване на една пъпка. Единственото, което знам е, че в дадена пъпка живеят сумати малки микробчета, които всяка секунда се размножават и така пъпката нараства.. абе то тва като звездите в слунчевата система.. светят ..светят.. накрая светлината намалява и те хептен изчезват...

Swinkenhoffer
03-10-2007, 19:16
оглеждай си внимателно лицето некви дни преди да ти дойде и, ако видиш някоя пъпка в зародиш, я намажи преди да си легнеш с Акне Актив Аут и крем Здраве, ама хубаво така, и спи една нощ намазана :lol: аз тва правя.

ThePainIsReaL
03-10-2007, 20:05
Пфф .. как ги мразя . И на мен тогава ми цъфват на лицето и после белезите махане нямат. :?

sexa_na_kompleksa
03-11-2007, 07:04
И на мен така ми излизат,ама още не съм намерила лек :cry:

thirteen
03-11-2007, 09:34
Да, да, да, някой да казва, че на мен като за сефте ми излезнаха 3 пъпчища над горната устна и ще се побъркам! :roll:

MonitOoOo
03-12-2007, 16:34
otvratitelno e!i az sam taka,ama kvo da se pravi :?

<black soul>
03-14-2007, 13:08
На мен пък не ми излизат подобни пъпки! O:)

Lorraine
03-14-2007, 13:12
И на мене ми излизат..баси гадното! :?

ThePainIsReaL
03-14-2007, 17:09
На мен пък не ми излизат подобни пъпки! O:)

Уфф .. баси , недейте се хвалете толкова явно . Не е много хубаво ! Ти срам нямаш ли .. хората се събрали да се жалват , а ти се кефиш .. :/ апф .. :/

martyivanova
03-16-2007, 15:11
Men pyk mi izlizat po ramencata :( I ba6 taka si bolqt.Ne smeq da gi pipam a prosto gi ostavqm,za6toto vednuj sum si patila ot edin preparat.

hollaback_girl
03-16-2007, 21:45
Уф...верно са мн гадни..и после известно време седи и белег, и болят... ](*,) голямо наказание....ам пор даде някаква идея, тва нз дали действа особено, но аз съм забелязала че като си намеря някоя съвсем в заодиш и я третирам ендо хубаво и тя си изчезва преди да се развие напълно...само че аз не позвам препаратите, които пор каза.

Swinkenhoffer
03-16-2007, 21:49
само че аз не позвам препаратите, които пор каза.
а трябва. порът знае :lol: :wink:
но си е различно при всеки... за жалост.

sladka_gazarka
03-17-2007, 06:53
ааз имам един лек много ми помага поне на мен ни и другите ми приятелки които го използват от AVON серията clear skin има един прозра4ен коректорр за пъпки много помага! а също един стар номер на едно паму4е слагаш КРЕМ за бръснене малко готварска сода и няколко капки вода (действа като ексволянт) търкаш малко на лицето и стоиш тка около 5минути мах после мие6 със хладка вода и си готтова ама не го правете много често защото кожата става много суха !!!
мисла 4е съм ви помогнала поне малко! ;)

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-17-2007, 08:06
Има едно като лекарство е такова-Скинорен и аз съм така като теб преди да ми дойде и като видя че някоя пъпка почва да се появява мажа с това и те бързо започват да изчезват още преди да са станали "като рогца"

`Death`Whore`
03-17-2007, 11:08
На мен пък забелязах, че ми излизат по средата на цикъла.