PDA

View Full Version : koq e nai-dobrata dieta spored vas??



FreaKy_KiD
03-11-2007, 11:42
koi na4ina za otslabvane e nai-hubav spored vas??
gladuvaneto,da se qdat samo plodove..ili moje bi prosto da se sprat 4ipsove i tn no da prodyljava6 da si qde6 bez mqrka... :P
ili da qde6 po malko na vseki 3 4asa primerno kajete spored vas koe e nai-dobre za zdravete i s koe nai-se otslabva :P :)

nata6ka
03-11-2007, 11:46
mi hva6ta6 si nqkoe gadje koeto da ti kasa nervite ama da si go obi4a6. az taka otslabnah mn :wink:

FreaKy_KiD
03-11-2007, 11:51
xaxax ama ne..az ne pitam za mete ami kato cqlo po princip :) na kakvo mnenie ste :D

03-11-2007, 12:10
xax ei sega 6te ti kaja - spira6 sladkoto hlqba maznoto i gaziranoto ! nablqga6 pove4e na plodove zelen4uci pile6ko oriz :) i razbira se vsi4ko tova sa4etano sas sport ! varvqt ruka za ruka :wink: az taka otslabvam uspeh

03-11-2007, 12:31
da vi kaja z sam saglasna za tova s gadjeto i kasaneto na nervi4ki.pomaga qvno :D .oba4e da vi kaja za men nai-dobrata dieta e tazi sas zelevata supa.hapva6 si supi4ka kolkoto si poiska6 a i moje da si hapva6 i dr ne6ta.razbira se ako iska6 da ima efekt trqq da se saobrazqva6 kakvo si hapva6 osven supata.az za 1 sedmica svalih 4 kg. kato ne sam se ograni4avala mn mn samo bez mazno,po-malko hlqb i t.n.

[Industrial_Fr3aK]
03-11-2007, 13:21
ми.. тренирай! и хапвай от всичко по малко.. при мен действа :D


:smt118

KiSS_ddd
03-11-2007, 14:57
malko ograni4avane i trenirovki :D \:D/ O:) :smt060

Lorraine
03-11-2007, 15:45
koi na4ina za otslabvane e nai-hubav spored vas??
gladuvaneto,da se qdat samo plodove..ili moje bi prosto da se sprat 4ipsove i tn no da prodyljava6 da si qde6 bez mqrka... :P
ili da qde6 po malko na vseki 3 4asa primerno kajete spored vas koe e nai-dobre za zdravete i s koe nai-se otslabva :P :)течности,плодове,зеленчуц и!Никфо сладко,мазно и тем подобни +спорт!

<black soul>
03-14-2007, 13:55
Ми значи толкова много статии за отслабване съм чела, даже мога на изуст да ти кажа "основните правила", които навсякъде се повтарят, но ето моето кратко мнение:
Повече плодове и по-малко мазни храни (както почти всички казват! :-D ) , много месо (да не е много мазно и задължително пилешко!) , хранене 4 пъти на ден (без чипсове и тостери! [-X :lol: ) и много вода и движение!
...Само се чудя кой ще се откаже от всичките вкусни пици, тостерчета, банички, чипсчета, тортички, пастички, шоколадчета, пържение картофки, вкусни свински пържолки с богата гарнитура и т.н. :wink: :P

Lorraine
03-14-2007, 14:14
koi na4ina za otslabvane e nai-hubav spored vas??
gladuvaneto,da se qdat samo plodove..ili moje bi prosto da se sprat 4ipsove i tn no da prodyljava6 da si qde6 bez mqrka... :P
ili da qde6 po malko na vseki 3 4asa primerno kajete spored vas koe e nai-dobre za zdravete i s koe nai-se otslabva :P :)течности,плодове,зеленчуц и!Никфо сладко,мазно и тем подобни +спорт!забравих да кажа,че и сварени яйца може да се ядат :wink: