PDA

View Full Version : vajno e(pone za men)



f_pld
03-11-2007, 12:28
znam,4e ima mn takiva temi,ama Vi molq da ne mi opqvate i za tva!6te hodim edna ogromna grypa na more,to4no kogato mi zapo4va cikala.ne moga da ne otida{ne pitaite 6to,no naistina ne moga},no ne moga da pluvam drygade,osven v baseina{v moreto nikoi nqma da hodi,6toto si e dale4}nqkav na4in da znaete,za da si otloja cikala...s vitamin C sam 4uvala,4e ne stava i nz ... PLS,daite nqkvi idei ](*,) :roll: :cry: :shock: :? :|

03-11-2007, 12:29
tamponi

miss_fatty
03-11-2007, 12:34
ТАМПОНИ мила!Другото го заеби!тампоните щи сваршат работа!

HeCu
03-11-2007, 13:40
в аптеките се продават хапчета за забавяне на цикъла :) всички абитиорентки си ги взимат за да не им дойде точно на бала всеки ден пиеш по едно хапче и не ти идва на датата която трябва и когато искаш да ти дойде вече спираш да ги пиеш и то ти идва :)

morgana
03-11-2007, 13:55
Да има такива хапчета, но трябва да почнеш да ги пиеш преди овулацията - аз съм пила такива преди време, но забравих как се казваха. Гинеколог ми ги изписа. Върви при някой гинеколог питай го и той ще ти предпише (много е важно лекар да ти каже как точно и кога да започнеш да ги пиеш - не че нещо може да ти стане, но ако объркаш схемата няма да имат ефект и ще вземе да ти дойде точно когато не трябва). А има и едни други, които пък предизвикват цикъла да ти дойде по-рано. Варианти много, само върви на лекар, кажи му за какво става въпрос и той ще избере най-подходящия за теб. Няма да оставяш гадния цикъл да ти разваля плановете,я! Успех, мила!

Lorraine
03-11-2007, 14:47
в аптеките се продават хапчета за забавяне на цикъла :) всички абитиорентки си ги взимат за да не им дойде точно на бала всеки ден пиеш по едно хапче и не ти идва на датата която трябва и когато искаш да ти дойде вече спираш да ги пиеш и то ти идва :)да,но първо трябва консултация с лекар..много си зависи и от годините ти!

dinosaur
03-11-2007, 14:55
в аптеките се продават хапчета за забавяне на цикъла :) всички абитиорентки си ги взимат за да не им дойде точно на бала всеки ден пиеш по едно хапче и не ти идва на датата която трябва и когато искаш да ти дойде вече спираш да ги пиеш и то ти идва :)да,но първо трябва консултация с лекар..много си зависи и от годините ти!

tva e gadno ..6oto posle ti se razru6ava posledovatelnostta... ne ti idva na vreme ii mn gadno ... po hubavo tampon :)

cherinka
03-11-2007, 15:11
Вземи си тампоне, бе, къв е проблема?! Вземи от онези най-малките на O.B. не помня как се казват, пък ако искаш си вземи и O.B. super. Голяма пyтка , голям тампон :smt080

adoration_
03-11-2007, 17:15
Хапчетата са няколко вида(2 или 3). Едните,които аз съм пила,се казват Оргаметрил. Не ти препоръчвам да ги пиеш без да са ти предписани от лекар. Много е опасно да си играеш с организма си. Иначе идеята за тампоните е най-добра! :)

f_pld
03-12-2007, 17:57
mersi mn! :mrgreen:

morgana
03-12-2007, 18:59
А, сетих се - тея дето ги бях пила аз се казват ДУФАСТОН , но трябва да ти ги предпише лекар. Да си с тампони пак е много гадно 6тото все пак си си в цикъл и със сигурност ще се тревожиш дали всичко отдолу ще е наред(нали ще си с бански все пак) пък подут корем, болки в кръста за какво да се подлагаш на това! Успех!

positive
03-13-2007, 11:24
s protivoza4atu4ni

anilev
03-13-2007, 11:39
Тампоните понякога пропускат, на мен и на една моя приятелка ни се е случвало и на плажа. Кръвта потича по въженцето и аз вече никога не нося само тампони. Винаги с една ежедневна отдолу. А иначе с витамин Ц става, после ти идва нормално, аз съм го прилагала много пъти. Ама вземи от тоя на прах дето е и го разтвори във вода. Остави ги таблетките. А за някакви хапчета по-добре не опитвай. Ще ти разстроят и цикъл и стомах... ](*,) Успех! :D

03-13-2007, 21:01
И аз пробвах с VIT C (нищо не стана, та не можах да плувам на моренцето) - ефектът е много несигурен! Оттогава - хапчета! Дори след като ги пих започна да ми идва много редовно, а преди тях ми беше адски нередовен! Гинекологът ми каза, че именно от тях ми се е орегулирал цикъла. ЗА тва - не се притеснявай да пиеш - само да ти ги предпише лекар!

morgana
03-13-2007, 21:02
OOOPS! Това бях аз!

koalka
03-14-2007, 07:52
Изполвай тампони, за това са.