PDA

View Full Version : Кожата



mixs
03-11-2007, 14:01
Здравейте!Аз съм на 16 и имам мн проблемна кожа!Ползвала съм Зинерит,хума,крем здраве,ходила съм на дерматолог,който ми исписа някфо кремче Елком,ходила съм на козметик,праила съм си парна баня с лайка и нищо нищо не помага!Сега съм се спряла на Имекс(IMEX)
Някой ползвал ли го е?Помага ли?Ако някой знае някъв др крем или въобще нещо което помага с/у акнето!Моля ви #-o

mn mi e smeshno:D
03-11-2007, 14:16
az izpolzvam imex,veche okolo 6 meseca i ma efekt,no trqbva da go slagash redovno,shte ti mine spokoino :::

morgana
03-11-2007, 14:20
Ами мила то не е да направи6 една парна баня и готово! Трябва нон - стоп да се грижи6 6том има6 проблемна кожа. На колко си години? Може да е от пубертета. Аз като бях на 15-16 години също имах подобен проблем, въпреки 4е кожата ми бе6е сравнително чиста. Тва с парната баня с лайка е мн добро, но трябва постоянство. Иначе отдели малко пове4е стредства за по-качествена козметика примерно на VICHI има едни страхотни лосиони от които пъпките направо завяхват.
Пробвай и LEPTEN. Аз не съм го ползвала де но една приятелка го има и много и помогна. А и трябва да се храни6 добре - аз например от малко повече 6околад направо се изривам. Обтривай лицето си със скрап-маски, пробвай има и едни трици за лице, кото са много добри а и хи4 не са скъпи. Повечко плодове и зеленчуци. Избягвай да прави6 разни дълбоки пилинги - те са за по-възрастна кожа. А и не ги стискай че остават адски грозни белези. На мен преди много ми помага6е като имах пъпка и вечер преди да си легна я намазвах с паста за зъби и на сутринта пъпката бе6е ве4е по-добре доста понамаляла. Айде и успех мила!

BaMBOocHa
03-11-2007, 18:19
Тва с парната баня с лайка е мн добро, но трябва постоянство.
Иначе отдели малко пове4е стредства за по-качествена козметика примерно на VICHI.
Пробвай и LEPTEN.
А и трябва да се храни6 добре.
Обтривай лицето си със скрап-маски.
Повечко плодове и зеленчуци.
Избягвай да прави6 разни дълбоки пилинги - те са за по-възрастна кожа. А и не ги стискай че остават адски грозни белези.
Мисля,че това е напълно достатъчно като информация :)