PDA

View Full Version : kosmi po vrata



03-11-2007, 14:13
Momiche sum i kato se vurja na opashka imam kosmi po vrata. Vuprosa mi e kak da gi mahna? Na frizior li da otida ili sama s neshto? I sushto iskam da pitam dali vi se vijda grozno tova?

dinosaur
03-11-2007, 14:17
O.o ne.. ama v nikakuv slu4ai ne gi mahai sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6oto polse 6te stane po zle... ako iska6 otidi na frizior pitai.. toi moje da zn ne6to... moje da otide6 i na kozmetik ...no v nikakuv slu4ai nedei sama...

Lorraine
03-11-2007, 14:35
ем те сички имат,защо трябва да ги махаш не мога да разбера? :roll:

dinosaur
03-11-2007, 14:46
ем те сички имат,защо трябва да ги махаш не мога да разбера? :roll:
am moje da sa i pove4e bre...

smisul edna fr ima dosta kosmi.. po cqloto tqlo i nekvo i bqha izmislili prqkori ama polse gi be6e mahnala no taka i ne razbrah s kakvo :-k

Lorraine
03-11-2007, 14:49
О да верно,не се сетих,че може да са й повечко :P миии най-добре на козметик :wink:

positive
03-12-2007, 11:18
po-dobre na kozmetik s kola maska ne6to nz

sexa_na_kompleksa
03-12-2007, 12:47
АКО,са много по-добре да отидеш на козметик,отколкото сама да си експериментираш.Но това само в случай,че наистина са много.Щото нали се сещаш,че веднъж като ги махнеш трябва да почнеш да ги махаш редовно.

Glezanka
03-12-2007, 14:36
E da .. na frizior s mashinkata li she gi minawat?!Nai dobre e konsultaciq s kozmetik,edno golqmo premislqne dali shte mojesh da se poddurjash dostatychno dobre sled towa,dali shte imash wreme i t.n. i togawa da deistwash :P

ThePainIsReaL
03-14-2007, 20:56
Козметик ! Кола Маска !
На една жена пред мен така й ги махаха ..

03-15-2007, 11:58
Ами много просто- не се връзвай на опашка и няма да се виждат :wink: Или се подстрижи късо и да ти минат врата с машинката /ама фризьорките не го правят на жени ако не настояваш/ Аз ходех с мъжка прическа и баща ми понеже си има машинка за подстригване ми обираше врата редовно. Обаче сега съм с дълга коса и космите на врата са си ми нормални, пак толкоз колкото си бяха /не стават повече от машинката, престанете, пет години си ги махах така и сега пак са нормални/ Сигурно имаш и "бебешка коса" нали, онези пухкави късички косъмчета отпред към челото и пред ушите, те са комплект с тия на врата отзад. Не ги махай, не е проблем това нещо. Като станат достатъчно дълги ще се връзват заедно с косата. Фризьорката само ще ти ги окълца с ножичка, те ще станат по-къси и като почнат да растат ще щръкнат и ще личат повече. Огледай другите момичета с вързана коса и ще видиш че и те си имат, някой даже и повече от теб, сигурна съм.