PDA

View Full Version : Kakvo predstavlqvat...



03-12-2007, 15:36
... permanentniq grim i top lakat ???

`Death`Whore`
03-12-2007, 15:40
Перманентният грим е нещо като татуировка. Аз знам, че се слага очна линия и контур на устните...

Mimka_sweet
03-12-2007, 15:45
Мда перманентен грим-грим който си остава за винаги,а другото не съм го и чувала :::

Sisley^BaBy
03-12-2007, 16:22
top lak e bezcvetniq lak,koito se slaga sled kato si se lakirala obshto vzeto se izpolzva za blqsyk i da ne se maha lakyt tolkova lesno.

{{{ElEk7rA}}}
03-12-2007, 18:53
permanentniqt grim se postava na o4ite i na ustnite i izd1rja izvestno vreme ( v porqd1ka na nqkolko meseca ) no posle mislq 4e iz4ezva s vremeto a top lak1t se slaga za blqs1k na noktite :)

positive
03-12-2007, 18:59
permanentniq grim trae okolo 9 godini ako se poddurja dobre a top laka se slaga otgore vurhu laka za blqsuk

03-12-2007, 19:17
a kolko strva tozi top lak

morgana
03-12-2007, 20:18
ми зависи от марката - колкото обикновения то не е кой знае кво! от английски"top"-връх за най-отгоре върху лака да ти издържа пове4е основния маникюр.

MauMyHkaTa
03-12-2007, 21:43
ми зависи от марката - колкото обикновения то не е кой знае кво! от английски"top"-връх за най-отгоре върху лака да ти издържа пове4е основния маникюр.Точно така! Виж, който посещава темата "Ноктопластика" как знае :wink: :smt016 =D>

morgana
03-12-2007, 22:07
ми зависи от марката - колкото обикновения то не е кой знае кво! от английски"top"-връх за най-отгоре върху лака да ти издържа пове4е основния маникюр.Точно така! Виж, който посещава темата "Ноктопластика" как знае :wink: :smt016 =D>

tnx за подкрепата миличка! е то как да не посещавам най-яката темичка в целия форум! :P :P :P

MauMyHkaTa
03-12-2007, 22:20
tnx за подкрепата миличка! е то как да не посещавам най-яката темичка в целия форум! :P :P :P :wink: Самото заглавие не отговаря съвсем на съдържанието й, но според мен това не представлява чак толкова голям проблем... Освен това неи си я направихме такава, каквато е сега и мисля, че е една доста успешна тема, което много ме радва! :) Стига съм плямпала само да флудя темата - по нея вече се изказах... :oops:

03-12-2007, 23:09
permanentniq grim trae okolo 9 godini ako se poddurja dobre a top laka se slaga otgore vurhu laka za blqsuk

Все едно да кажете,че татоировките траят 9 години.Перманентния грим си е на същата основа както и татосите.Остава си за цял живот.Имам позната,която е със "очертани" устни.


ULTRA(sorry ама не мога да си вляза нещо с ника)

ThePainIsReaL
03-14-2007, 22:27
Гледам , че вече са ти изяснили нещата ..
начи питаш за топ лак и цени . Аз имам на Перфект ( френската марка , сещаш ли се ? ) и съм много доволна . Те имат няколко вида топ лак ... моят е сивичкия , който няма УВ филтър .. струваше около 3 лв .
Но доколкото знам , този с УВ филтър и още лялляля екстри ( един зелен е ) , е по-як .
А цветовете , които ти казвам , са на кутийката , не лака , споки :wink:

Just_One_Girl
03-15-2007, 10:00
Някой ще обясни ли по-подробно за това нещо наречено перманентен грим и ако може и снимки. Аз досега за перманентен грим съм чувала само ако ти хвърлят няколко кила здрав бой...