PDA

View Full Version : Време ли е вече за сутиени?



Inspired
03-13-2007, 18:43
И така..значи ,ето какъв е проблема : почти на 14 съм висока съм 150 подгръдната ми обиколка е 72 а гръдната 79-80.Всичките ми съученички вече носят сутиени,макар някои да нямат данни,а даже носят и сутиени по-големи от колкото имат нужда.Та въпроса ми е време ли ми е вече да сложа някъкъв сутиен,тъй като вече се чувствам една такава ..не на мястото си!
](*,) :oops: Извнинявам се,че първоначално сложих темата не където трябва!

dinosaur
03-13-2007, 18:49
Хъм...еми то ние не можем да ти кажем дали ти е време :wink: ти сама трябва да си прецениш...ако чувстваш,че имаш нужда слагай 8-[

Inspired
03-13-2007, 18:57
Ми да знам..ама смисъл ,чувствам се кофти щото са ми едни такива "остри"... :lol: и затова питам дали ше седи смешно ако сложа?

HopeLesss
03-13-2007, 19:03
Ми да зна,..ама смисъл ,чувствам се кофти щото са ми едни такива остри... :lol: и затова питам дали ше седи смешно ако сложа?

Вземи си сутиен с по плътни чашки и така ще ти се оформят много добре гърдите и няма да са "остри" :wink:

dinosaur
03-13-2007, 19:10
Ми да зна,..ама смисъл ,чувствам се кофти щото са ми едни такива остри... :lol: и затова питам дали ше седи смешно ако сложа?

Вземи си сутиен с по плътни чашки и така ще ти се оформят много добре гърдите и няма да са "остри" :wink:
мхм...съгласна съм \:D/

morgana
03-13-2007, 21:04
Ми, не няма да е смешно! Слойи, ще се чувстваш по-добре май!

koalka
03-14-2007, 07:50
Ами вземи си, ако се притесняваш и се чувстваш некомфортно.

AliceSw
03-14-2007, 08:12
само аз ли не съм искала да слагам сутиен :-s

виж, ако се дразниш, че само ти нямаш си сложи, но все пак първите 2-3 сутиен нека са ти без подплънки, защото изведнъж, както си нямала почти никви гърди се появиш с по-големи и хубаво оформени, ще си проличи наличието на подплънки :wink:

positive
03-14-2007, 10:04
6tom iska6 da slaga6 i tova 6te te napravi 6tastliva napravi go kakvo ti pre4i samo ne si zimai 10 razmera po-golqm,za da ne izglejda6 sme6na i tova e

ThePainIsReaL
03-14-2007, 10:43
Ми мънички са ти още , може и без сутиен да караш , ама щом толкова много искаш , купи си и се радвай :) Гледай да е с по-твърди чашки , за да ти се оформи хубав бюст . И не си взимай по-голям , защото може да ти хлътне чашката навътре и става смешно , както и не слагай подплънки , излишно е просто и си личи .

<black soul>
03-14-2007, 12:30
Време ти е! Пък и изобщо няма да изглеждаш смешна!!! Така по-добре ще ти седят блузките и няма да изглеждат... как го каза ти..."остри".

Lorraine
03-14-2007, 13:16
Време ти е! Пък и изобщо няма да изглеждаш смешна!!! Така по-добре ще ти седят блузките и няма да изглеждат... как го каза ти..."остри". :!:

Inspired
03-14-2007, 16:03
Благодаря ви за мненията и съветите!Чудесни сте!! :D :wink: Хубавото на тея форуми е,че можеш да чуеш различните мнения и гледни точки,от хора на всичките възрасти. :-)

XePouH`
03-14-2007, 18:13
ще е най-добре да отидеш да пробваш различни там не ги знам с подплънки или не

tainstvenata
03-14-2007, 19:15
Ми да зна,..ама смисъл ,чувствам се кофти щото са ми едни такива остри... :lol: и затова питам дали ше седи смешно ако сложа?

Вземи си сутиен с по плътни чашки и така ще ти се оформят много добре гърдите и няма да са "остри" :wink:
мхм...съгласна съм \:D/
i az :)

misssy
03-23-2007, 16:44
оххх тва че другите носят не значи че и ти трябва.ако мислиш че ще се чувстваш по-добре земи се :P

sladkotoy
10-02-2011, 14:40
Кога трябва да сложиш сутиен е решение което зависи изцяло от теб. В магазините могат да се намерят сутиени дори и за най-малкия бюст. Сутиенът трябва да приляга плътно около гръдния кош без да ти стяга и без да е хлабав. Има много различни видове. Ако все още нямаш голям бюст аз ти препоръчвам Тийн модел. Този вид сутиен са меки и удобни без банели и често са от еластични тъкани. Покриват бюста изцяло и запазват естественото положение и форма на гърдите. Успех!

millmii
10-02-2011, 15:02
Кога трябва да сложиш сутиен е решение което зависи изцяло от теб. В магазините могат да се намерят сутиени дори и за най-малкия бюст. Сутиенът трябва да приляга плътно около гръдния кош без да ти стяга и без да е хлабав. Има много различни видове. Ако все още нямаш голям бюст аз ти препоръчвам Тийн модел. Този вид сутиен са меки и удобни без банели и често са от еластични тъкани. Покриват бюста изцяло и запазват естественото положение и форма на гърдите. Успех!

Пак го преписа от книжката :lol:

ПС: Темата е от 2006/2007 .. може да се заключи, че сте започнат да дават съвети още 574575458 човека .. :)

wikito123
10-02-2011, 16:43
Щом се чувстваш некомфортно си купи сутиен. Но после може и да съжаляваш. Аз отначало много исках да нося сутиен, защото бюстието ми прозираше. Но не прави грешката да слагаш бюстие! На мен от него ми увисна бюста. :)