PDA

View Full Version : plzz kajetee



f`che
03-14-2007, 21:48
molqq vi se kajetee..mi nqkva maska za licee..zA da mi e po-gladka..shtot kat si sloja fondiuten mi lii4i po liceto che sum si slojila.. plzz kajetee kfo da izpolzvam she sum vi blagodarnaa;)))

Alex_f
03-15-2007, 08:16
vaprosa ne e samo do maska za lice.predi da nanese6 fon dio tena,trqbva da se sloji6 krem na liceto,toi 6te ti posluji za osnova na fon dio tena.ina4e ima kupi6ta maski za lice po kozmeti4nite magazini.v doma6ni usloviq moje6 da probav6 s med!

Th3WildAng3l
03-16-2007, 15:40
vaprosa ne e samo do maska za lice.predi da nanese6 fon dio tena,trqbva da se sloji6 krem na liceto,toi 6te ti posluji za osnova na fon dio tena.ina4e ima kupi6ta maski za lice po kozmeti4nite magazini.v doma6ni usloviq moje6 da probav6 s med!

Хахаха по този повод миналата неделя пробвах с мед. Беше много комично, тъй като той започна да се стича по лицето ми от топлината. (ама и аз едно некадърно я сложих тази маска). Но иначе е вярно че медът е полезен. За заглаждане можеш да пробваш и друго - произволен ексфолиант смесваш със захар. По този начин първо се увеличава триенето, после сладкото има полезен ефект върху кожата. Чувала съм че изглаждащ ефект има и млякото - отстранява изхабените клетки.

BaMBOocHa
03-16-2007, 19:19
уточни и каква ти е кожата на лицето (суха,мазна,смесена,нормалн а)

Lorraine
03-16-2007, 20:24
1-во Фон дьо тен-а е вреден за кожата!
2-ро Сигурно не е много добър щом си личи...
Съветвам те да си прайш маски с хума и после да нанасяш някакво кремче и без фон дьо тен! [-X