PDA

View Full Version : Обеца на... абе там някъде



03-16-2007, 12:31
Значи направих си обеца на ухото... на хрущяла... ама не на външната част на ушната мида, ами как да кажа-на "тапичката" :smt005

До колкото знам няма специални обеци за там и ми сложиха за вежда :shock: ще дадете ли снимки на някакви други беци и искам да попитам дали е вярно че за там няма специални обеци?

Milky_way`1512
03-16-2007, 12:34
a da te popitam mn li bole6e za6toto az sa6to iskam tam da si sloja...no mn me goni 6ubeto... ??? :?: :roll: O:) O:)

ella baila sola
03-16-2007, 12:35
zdravey :)
az imam na sy6toto mqsto,no si q napravih v Ispaniq.Tuk ima specialni za tam,no sa po4ti sy6tite kato za vejda,edinstvenoto razli4no e v pry4icata ina4e top4encata sa si sy6ti,zavisi kak gi predpo4ita6!!
Ne se pritesnqvai,ne e 4ak tolkova razli4na,zavisi dali e zaoblrena ili prava
vs zavisi kak na teb ti e po-udobno,no vse pak porazpitai :)
uspeh

03-16-2007, 12:42
ella baila sola мерси за отговора


Milky_way`1512 ем аз си я правех в козметичен център и попитах дали ще боли много защото ми беше притеснено... абе беше си ме шубе, ама мерака беше голям, и попитах там и козметичката каза, че щяло да ме боли. Но когато ме пробива усетих съвсем лека болка и след това само като я размърдвах съвсем леко... даже не беше и болка, но една фр си направи 2 дни след мен а нея много я боля... то си зависи от човека....


ПП. На това място пробиват с игла.

03-16-2007, 21:16
abe momi4eta kak 6te vi e strah ot edna dupka na uhoto be
kato po4nete da rajdate togav kakvo 6e pravite....trqa se mre :!:

N0_feAR
03-17-2007, 08:08
ако говориш за трагуса(част от хрущяла на ухото) мисля че няма да има проблем с обеца за вежда,стига да е от титан или мед.стомана и да,по-правилно е да се дупчи с абокат(игла) защото с пистолет е опасно.

Manic_Panic
03-17-2007, 10:11
Дам... на трагуса е. Аз също имам там и мен не ме боля... и проблеми не ми прави. Обецата която ми сложиха също е за вежда, но я е сходна за трагуса... така че няма проблеми :)