PDA

View Full Version : ogledala



03-16-2007, 13:37
zdraveite imam sledniq problem :lol:
kato se gledam na na6eto ogledalo izglejdam 6to gode dobre i se haresvam smsial gyza mi izlejda dobre
oba4e kato ida na gosti u baba mi i kam ima ogledalo po golqmo i kato se pogledan otzad i izglejdam zle 8-[ kajete mi sq na koe ogledalo da vqrvam na moeto ili na babinoto :smt017 ili pyk kato hoda na razhodka ima edno koli det sa s pravi stykla nali gi znaete kato ogledala sa i az tam mnogo obi4am da s egledam i kato se pogledna sam mn dobre a ina4e kato se gledam na po golemi ogledala ili sam po debela ili po grozna :-({|=

dinosaur
03-16-2007, 19:27
еми да :) огледалата лъжат...особенно тея в магазините с цел да си купиш нещото,което пробваш дори наистина да не изглеждаш добре :) за това винаги взимам някоя приятелка с мен :wink:

Lorraine
03-16-2007, 20:36
Апф и аз на всички огледала изглеждам различно...тия в магазините ме праят баси куклата,косата ми излежда супер руса,очите небесно сини,по-слаба съм :shock: ..а в нас ми е по-тъмна косата,както и очите-некфо сиво.. :smt017 ъъъ :-s

03-17-2007, 07:22
Апф и аз на всички огледала изглеждам различно...тия в магазините ме праят баси куклата,косата ми излежда супер руса,очите небесно сини,по-слаба съм :shock: ..а в нас ми е по-тъмна косата,както и очите-некфо сиво.. :smt017 ъъъ :-s


a az namagazinite izglejdam po debela :shock: