PDA

View Full Version : Въпрос



03-16-2007, 14:20
Искам да се посъветвам с вас за следното: висока съм към 171 и тежа някъде 60 кг, постоянно съм на диети, пробвам какво ли не, пробвала съм всичко, може би - на плодове, на зеленчуци (от което се разболявам и обикновено известно време след това изследванията ми са ужасни), пробвала съм да се храня нормално, да се храня на често по малко, пила съм какви ли не таблетки и чайове, пия много вода, ходя на фитнес, разхождам се, но никога не успявам да сваля исканото. Напоследък става нещо доста неприятно - на диета съм да речем към седмица, след това два дена буквално се натъпквам с разни неща и пак така... и пак така... и пак така... Ако някой знае нещо, моля да ми препоръча. Или ако е изпробвал нещо... или нещо такова. Също моля да ми кажете кое според вас е препоръчителното тегло за моя ръст. Благодаря, предварително.

koalka
03-16-2007, 15:45
Диетата ти не е направена добре, щом след една седмица ти се нахвърляш веднага на ядене.Много ли гладуваш?

Th3WildAng3l
03-16-2007, 15:53
Ами това явно е често срещан проблем, тъй като има доста изписано по него. Виж и аз имам такъв проблем. Досега не съм имала всъщност, но сега съм 12 клас и трябва да уча като луда за изпити и т.н. Много малко време ми остава да излизам. И естествено затлъстях. С диета не става - не мога да пазя диети. Ииии съм решила да ходя на ТАЕБО. Даже след един час имам тренировка. Пробвай нещо такова. Специално за ТАЕБО знам че се горят много калории. Иии може да си ядеш спокойно, защото се изразходва наистина много енергия.
Друго което мога да ти предложа (ако си мазохистка) - с учителката ми по химия си говорим за диети и веднъж беше казала следното: сурови фъстъци киснат в оцет седмица, след това преди хранене се взимат по 1-2 (едва ли ще можеш повече) .. с това нещо се отслабва с 6 кг за месец, като ядеш всичко и без да спортуваш активно. (всъщност мисля че съм го писала и друг път това за фъстъците)

Lorraine
03-16-2007, 20:33
А каква е тая диета,която не действа? :roll:

<black soul>
03-17-2007, 22:04
Ми то и на диета да си, и да спортуваш, като след една седмица се натъпчеш нищо не помага! Тва трябва да ти стане начин на хранене, разбира се диетата трява да е нормална и разнообразна! Иска се воля, за да изкараш дълго и след време това да ти стане постоянната храна!

`Death`Whore`
03-17-2007, 22:07
Яж си и наблегни на спорта - той няма как да няма ефект. Иначе не си дебела според мен.