PDA

View Full Version : Силиконови подплънки



Th3WildAng3l
03-16-2007, 15:16
става въпрос за тези чашки, които само се залепят. Сега покрай роклите за абитурентския бал ми се налага да си взема такива, но ми е притеснено да не стане някакав гаф - да паднат, да не са ми удобни и т.н. Някой ако е запознат да си каже мнението - такива силиконови подплънки .. или сутиен със нисък силиконов гръб ??

martyivanova
03-16-2007, 15:44
Takiva podplanki polzvah vednaj i opredeleno se razo4arovah.Izdarjaha vupreki 4e gi noseh vse pak samo 4as,no posle imah gadno ve6testvo po gardite si,bqha mi kato bez4uvstveni i opredeleno mi be6e nekomfortno ot strah da ne padnat!

HopeLesss
03-16-2007, 15:59
Горещо ти препоръчвам да не правиш тази грешка да си вземеш такива подплънки. Много приятелки ползваха и сгрешиха. Освен че не стоят добре, те се местят и се свличат от гърдите. Моята рокля също е с гол гръб, но пък си има нашити чашки и няма нужда да слагам сутиен. Ако твоята рокля позволява, може да си зашиеш. Според мен това е най-добрия вариант. А най-гадно ми е да видя силиконови презрамки... Направо е грозотия :smt011

03-16-2007, 15:59
зависи какви са подплънките! Аз също имам такъв от около година и все още си е жив и здрав и не ми е прайл проблеми. така че ако е качес6твен сутиена нямаш грижи! \:D/

positive
03-16-2007, 16:11
i az imah takiva i be6e egati ujasa dokato gi nosih samo se otlepqha i nakraq padnaha,no ako roklqta e po-stegnata moje i da se zadurjat

Barbie
03-16-2007, 16:46
Зависи от няколко неща. Първо от големината на бюста ти. Момичета с малък бюс, които познавам, казват, че са доволни. Моя бюст е голям и подобен артикул посмъртно не може да го обхвъне и задържи по начина, по който се предполага. Зависи и от качеството - цените на тези чашки варират и често за това си има причина...
Също така има шанс да се отлепят - особено ако кожата ти малко се поизпоти.
Като цяло, носенето на чашките не е много комфортно, особено за цяла нощ, през която ще се движиш, ще танцуваш...

Има сутиени с много тънички силиконови гръбчета. Мойта рокля също беше отворена на гърба, но сутиена падаше по-ниско и не се виждаше. С две думи - намери си стабилен сутиен, който да ти е удобен и да не се притесняваш цяла нощ :-)