PDA

View Full Version : КОЯ ЩЕ ПОБЕДИ?:)



krasivata_luvica
03-16-2007, 20:40
ПРЕСИ ИЛИ ВАНЧЕТО :wink:
И ДВЕТЕ СА
THE BEST!!!!!! =D> =D> =D> [-o< :P :wink:

Aileen
03-16-2007, 20:41
Хаде спри с тези теми :!: Няма ли някой мод да и каже ?

Mooo6nooo
03-16-2007, 20:42
Амон Амарт ще победят като размажат всички тъпи смотани чалгари.

CandyKiller
03-16-2007, 20:43
Баа ми Пиена , ма пача :x

krasivata_luvica
03-16-2007, 20:49
Баа ми Пиена , ма пача :x
пача си ти горката колко си жалка милата тя.......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: axaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-#

Mooo6nooo
03-16-2007, 20:52
Кво се карате? :shock:

всичките сте пачи.

krasivata_luvica
03-16-2007, 20:55
Кво се карате? :shock:

всичките сте пачи.



включително и ти!!!!!
=D> =D> =D> :-D :-D :-D :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

CandyKiller
03-16-2007, 20:55
Баа ми Пиена , ма пача :x
пача си ти горката колко си жалка милата тя.......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: axaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-#


От мъжки род съм , бахти ти си сигурно липсващото звено в еволюцията.....

krasivata_luvica
03-16-2007, 20:57
Баа ми Пиена , ма пача :x
пача си ти горката колко си жалка милата тя.......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: axaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-#


От мъжки род съм , бахти ти си сигурно липсващото звено в еволюцията.....
ama xi4 nemi dreme ot kuv rod si laino takova [-X [-X :wink: ::: :-D =D> :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [-X [-X [-X ::: ::: :::

Mooo6nooo
03-16-2007, 20:58
включително и ти!!!!!
=D> =D> =D> :-D :-D :-D :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Аз не съм пача, а овца емо смотано!!!

krasivata_luvica
03-16-2007, 20:59
Кво се карате? :shock:

всичките сте пачи.



включително и ти!!!!!
=D> =D> =D> :-D :-D :-D :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:следващия път повече емотикони!
iska6li :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: [-o< =D> =D> =; [-X ::: ::: ::: ::: ::: ::: ::: ::: :-D :-D :-D :-D :-D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :

CandyKiller
03-16-2007, 21:00
Духай тъпа курво :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

krasivata_luvica
03-16-2007, 21:01
emo si ty :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 6te si ispati6 skoro :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: mi se struva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mooo6nooo
03-16-2007, 21:04
Какво ще си изпратя скоро, че не ми стана ясно.

Е не ме наричай емо :evil: , жалко подобие на същество.

CandyKiller
03-16-2007, 21:05
Само индустриал викам аз !

krasivata_luvica
03-16-2007, 21:23
ne6to protiv,4e sam tupa kurva?............................................ ...............
:evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 6toto,ako e taka ela mi go kaji v o4ite da vidime nqma li da te fane 6ubeto,kato vidi6 s kvi xora se
dvija..../................ :smt018 :smt018 :smt018 :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :smt019 :smt019 :smt013 :smt005 :twisted:

krasivata_luvica
03-16-2007, 21:26
Какво ще си изпратя скоро, че не ми стана ясно.

Е не ме наричай емо :evil: , жалко подобие на същество.


ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООО СИ И ОЩЕ КАК :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :smt005 :smt005 :smt005 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООООООООООО ООЕМООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООООООООООО ООООООЕМООООООООООООООООО ОООООООООО
QKO LI TY E TAKA?.... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

krasivata_luvica
03-16-2007, 21:28
:smt018 :smt006 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt014 :smt019 :smt018 ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООО
ЕМОООООООООООООООООО
ООООООООООООО
ОООООООЕМОООООООООООООООО ОООООООООООООООООООООООО

CandyKiller
03-16-2007, 21:28
ne6to protiv,4e sam tupa k***a?............................................ ...............
:evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 6toto,ako e taka ela mi go kaji v o4ite da vidime nqma li da te fane 6ubeto,kato vidi6 s kvi xora se
dvija..../................ :smt018 :smt018 :smt018 :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :smt019 :smt019 :smt013 :smt005 :twisted:

Еби си майката и умри ма парцал !

krasivata_luvica
03-16-2007, 21:29
ne6to protiv ,4e sam tupa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

krasivata_luvica
03-16-2007, 21:30
ne6to protiv,4e sam tupa k***a?............................................ ...............
:evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 6toto,ako e taka ela mi go kaji v o4ite da vidime nqma li da te fane 6ubeto,kato vidi6 s kvi xora se
dvija..../................ :smt018 :smt018 :smt018 :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :smt019 :smt019 :smt013 :smt005 :twisted:

Еби си майката и умри ма парцал !
umirai ty bokluk mainata ty 6te tancuvam vurxu groba ty po pola i sutien :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Mooo6nooo
03-16-2007, 21:30
Ти ме разконспирира...

отивам да се срежа вените. Супер съм депресиран. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

krasivata_luvica
03-16-2007, 21:33
реже си гиииииииииииииииии
сички тъпаци си ги режетеееее :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
а на който ме мрази майната му

CandyKiller
03-16-2007, 21:34
Ей пача ше построя палат от камъните в бъбреците ти и котления камък в кръвта ти ма азис

Mooo6nooo
03-16-2007, 21:34
umirai ty bokluk mainata ty 6te tancuvam vurxu groba ty po pola i sutien :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Еххх...

много е яко туй. Метълско е. Ако можиш да напраиш същото с мен + да ми раровиш гроба и да вършиш разни работи с мен цена няма да имаш... еххх, размечтах се.



реже си гиииииииииииииииии
сички тъпаци си ги режетеееее :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
а на който ме мрази майната му
Е, не отказах се...

предпочитам ти да ме убиеш и да вършиш работите дет ги написах по горе в този пост. http://www.krechetalo.com/style_emoticons/default/wub.gif

enclave
03-16-2007, 23:31
Пфффф абе ей, я не се излагайте с безсмислени теми ! Какви са тези глупости бе, се едно гледам някъв малоумен спор в някъв тъп irc канал. Ужас. Тая чалга-лъвица да млъква и да не пуска повече идиотски теми, а вие не и се връзвайте на акъла (дето почти липсва). Аз съм потресен..... ай пийс... :shock: :roll:

krasivata_luvica
03-17-2007, 04:06
kakvoto iskam 6te si prava v taq skapana durjava se pak e svobodna
BULGARIQ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
na mene to4no nikoi ne moje da mi kaje ni6to ,ama edna duma ne moje da mi kajat. :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dEnIsTy
03-17-2007, 05:05
Какво ще си изпратя скоро, че не ми стана ясно.

Е не ме наричай емо :evil: , жалко подобие на същество.


ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООО СИ И ОЩЕ КАК :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :smt005 :smt005 :smt005 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООООО
ЕМООООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООООООООООО ООЕМООООООООООООООООООООО ООООООООООООООООООООООООО ООООООЕМООООООООООООООООО ОООООООООО
QKO LI TY E TAKA?.... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
и аз слушам малко чалга..но ако ще стана като теб..отказвам се от фолка!!!Ае момиче добре ли си е... #-o #-o #-o

Mooo6nooo
03-17-2007, 05:12
kakvoto iskam 6te si prava v taq skapana durjava se pak e svobodna
BULGARIQ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
na mene to4no nikoi ne moje da mi kaje ni6to ,ama edna duma ne moje da mi kajat. :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Заради хора като теб България е Мангалия.

Cheesy
03-17-2007, 07:07
kakvoto iskam 6te si prava v taq skapana durjava se pak e svobodna
BULGARIQ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
na mene to4no nikoi ne moje da mi kaje ni6to ,ama edna duma ne moje da mi kajat. :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Хахаха миличка ти за бан чувала ли си?Ти да не се мислиш за безсмъртна?Колко теми ще пуснеш за тия пачи?Баси....

ne6to protiv ,4e sam tupa
Аууу поне си признаваш-ама то бива да си тъп но ти си рядо срещан индивид.
П.С-Кво общо има емо-то с чалгата?

Muse_of_Madness
03-17-2007, 07:12
Тази, лъвицата, е от хората, които докарват лошото име на чалгарите.... \m/

ShannonLarkin
03-17-2007, 09:31
ммдааа...мисля че баба пиена ше спечели...

ама ееееееейй...недоеволюирал плиткоумен израстък!! да махаш тея теми че осираш форума!! по-проста си от МЕНЕ бе мама му стара!! не мислех че има такъв човек ама...

03-17-2007, 09:59
ебати веселото :smt005

абе лъвицо,и кви ше са тия гъзета дето движиш с тях.Да не дойдат тука да набият всички от форума.. 8-[ смешници
...не струваш мойто момиче..поне във форума си прикривай малко миризливото курвенско характерче
бахти простите същества има,ужас...

punisher
03-17-2007, 10:00
ебати веселото

абе лъвицо,и кви ше са тия гъзета дето движиш с тях.Да не дойдат тука да набият всички от форума.. смешници
...не струваш мойто момиче..поне във форума си прикривай малко миризливото курвенско характерче
бахти простите същества има,ужас...

03-17-2007, 10:11
Ей пача шибана тъпа курва,чалгарка krasivata_luvica.
Чалгата suxxxxxx бе.

Manic_Panic
03-17-2007, 10:18
Да те еба в простата филия... престани с тая чалга, че виж до къде те е довела :smt011 :smt011 :smt011

krasivata_luvica
03-17-2007, 16:52
ммдааа...мисля че баба пиена ше спечели...

ама ееееееейй...недоеволюирал плиткоумен израстък!! да махаш тея теми че осираш форума!! по-проста си от МЕНЕ бе мама му стара!! не мислех че има такъв човек ама...
ima ima i o6te kak ne se pritesnqvai takiva prostoti moga da izmisla 4e si e ebalo maikata :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

krasivata_luvica
03-17-2007, 16:53
Ей пача шибана тъпа курва,чалгарка krasivata_luvica.
Чалгата suxxxxxx бе.
are umirai be bokluk :evil: :twisted: :x :smt018 :smt013 :smt019 :smt014 :-&

Mooo6nooo
03-17-2007, 17:06
ima ima i o6te kak ne se pritesnqvai takiva prostoti moga da izmisla 4e si e ebalo maikata :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
И откъде ще вземеш идеята тия простотии? От Личният си живот? Най-вероятно. На прост човек, простотии му се слечват.

krasivata_luvica
03-17-2007, 17:49
ma tova az ot kade 6te gi izmisla tebe ne te interesuva sus glupaci kato teb ne se zanimavam :twisted: :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D
gorkiq za sujalenie si :lol: :lol: :lol: :-D :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

Mooo6nooo
03-17-2007, 18:11
ma tova az ot kade 6te gi izmisla tebe ne te interesuva sus glupaci kato teb ne se zanimavam :twisted: :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D
gorkiq za sujalenie si :lol: :lol: :lol: :-D :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
Ем` добре кат` не се занимаваш с мен. Иначе толкоз просто момиче кат` теб не биха го използвали за друго освен ебане. По-скоро ти си за съжаление.

Muse_of_Madness
03-17-2007, 18:18
ma tova az ot kade 6te gi izmisla tebe ne te interesuva sus glupaci kato teb ne se zanimavam :twisted: :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D
gorkiq za sujalenie si :lol: :lol: :lol: :-D :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
Мошно е пич....
Иначе за останалото си права- с глупаци като него не се занимаваш- демек не се занимаваш с приблизително нормални и съвсем не тъпи глупаци... Занимаваш се с оня тип глупаци, дето ги показват по Планета ТВ...

evil_lady_in_black
03-17-2007, 18:49
а защо няма отговор "НИКОЯ !!!!!! ЗАЩОТО И ДВЕТЕ НЕ МОГА ДА ГИ ПОНАСЯМ" :!: :!: :!: :!:

ShannonLarkin
03-17-2007, 18:50
ае напрао никой да не пише тука и да съ разкарат тея идиотски теми :smt011

punisher
03-17-2007, 18:53
krasivata_luvica ,можеш ли да ми осбясниш кво целиш с тия лайняни твои мнения тука?

koalka
03-17-2007, 19:58
Бъобще не ме интересува кой ще победи.Ти така го казваш, че едва ли не трябва да тръпнем в очакване кой ще спечели. :lol:

Dissenter
03-17-2007, 21:31
Дайте ми ги и двете да ги разпарчосам,дееба и коконите.Стига с тия просташки теми.Дайте нещо по смислено,а не коя била по обичана :smt011

Бунтар
03-18-2007, 06:20
*идва, нарежда де що мърда и си тръгва*


ami kakvo da vi kaja obi4am IVANAAAAA drugo ne moga da vi kaja IVANA mi e v mislite postoqnno

Болестно състояние :/


kakvoto iskam 6te si prava v taq skapana durjava se pak e svobodna
BULGARIQ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
na mene to4no nikoi ne moje da mi kaje ni6to ,ama edna duma ne moje da mi kajat. :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Думата "закон" (в случая "правила") нещо да ти говори?


ne6to protiv,4e sam tupa k***a?............................................ ...............
:evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 6toto,ako e taka ela mi go kaji v o4ite da vidime nqma li da te fane 6ubeto,kato vidi6 s kvi xora se
dvija..../................ :smt018 :smt018 :smt018 :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :smt019 :smt019 :smt013 :smt005 :twisted:

Ми ти и зарад тва движиш с тях, щот си курва... И те затуй движат с тебе... Ма като ги видя най-много да ме "хване шубето" за бъдещето на човечеството, не за друго...


ебати веселото :smt005

абе лъвицо,и кви ше са тия гъзета дето движиш с тях.Да не дойдат тука да набият всички от форума.. 8-[ смешници
...не струваш мойто момиче..поне във форума си прикривай малко миризливото курвенско характерче
бахти простите същества има,ужас...

Ма и ти си прикриваш самоличността, нали?

krasivata_luvica
03-18-2007, 10:08
може да сам курва :twisted: ама съм харесвана от всякъде коплексари такива :-D :twisted: :wink:
до като миризливци като вас не се надайте,че дори ще бъдете забелязани и от некой манго :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :twisted: :wink:
взимайте пример от мене :wink: вина ги съм си SEXI :wink: ::: :mrgreen: =D> :twisted:

krasivata_luvica
03-18-2007, 10:12
а на тези които ме мразят МАЙНАТА ИМ

защото аз не съм комлексарка :twisted: умирайте бе деба лайната миризливи :evil: :twisted:

Muse_of_Madness
03-18-2007, 10:26
може да сам курва :twisted: ама съм харесвана от всякъде коплексари такива :-D :twisted: :wink:
до като миризливци като вас не се надайте,че дори ще бъдете забелязани и от некой манго :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :twisted: :wink:
взимайте пример от мене :wink: вина ги съм си SEXI :wink: ::: :mrgreen: =D> :twisted:
Добре, бъди си секси, но не се меси където нямаш нито работа, нито талант-спора и изкуството. Там циците няма да ти поморнат.

Mooo6nooo
03-18-2007, 10:37
може да сам курва :twisted: ама съм харесвана от всякъде коплексари такива :-D
Харесвана си само от вънка, а пък отвътре... нищо!


защото аз не съм комлексарка :twisted: умирайте бе деба лайната миризливи :evil: :twisted:
Пфхахахаха...

suomi_rakastaa
03-18-2007, 12:24
ne6to protiv,4e sam tupa k***a?............................................ ...............
:evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 6toto,ako e taka ela mi go kaji v o4ite da vidime nqma li da te fane 6ubeto,kato vidi6 s kvi xora se
dvija..../................ :smt018 :smt018 :smt018 :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :smt019 :smt019 :smt013 :smt005 :twisted:
izviniavai ni6to protiv tebe niamax ma kato go nnapisa tvaaaa napravo mi pre4ernia!!!! MRAZIA XORA KOITO TI4KAT ZA NAI MALKOTO NE6TO PRI SVOI OTRAKANI POZNATI! :smt013 :smt011 i kakvo kato se dviji6 sas koi znai kakvi xora da ne misli6 4e tova 6te ti pomogne da stane6 PO YMNA! :smt018 napravo me izkara izvan nervi!!!! :smt011
{ izviniavam se za malko prostaxkia komentar :oops: no naistina mnogo se draznia ot takiva xora!!! :smt013 a ina4e sam mnogo miroliybiv 4ovek :smt009 :oops: ]

ShannonLarkin
03-18-2007, 12:28
те по една причина движат с нея... :smt005 :smt005 :smt005

suomi_rakastaa
03-18-2007, 12:28
Харесвана си само от вънка, а пък отвътре... нищо!
TAKA E :smt011

CandyKiller
03-18-2007, 13:23
а на тези които ме мразят МАЙНАТА ИМ

защото аз не съм комлексарка :twisted: умирайте бе деба лайната миризливи :evil: :twisted:


Според мен никой не те мрази - прекалено много внимание ще получаваш , по скоро си им безразлична...

suomi_rakastaa
03-18-2007, 13:37
а на тези които ме мразят МАЙНАТА ИМ

защото аз не съм комлексарка :twisted: умирайте бе деба лайната миризливи :evil: :twisted:


Според мен никой не те мрази - прекалено много внимание ще получаваш , по скоро си им безразлична...
И аз съм на това мнение [-(

Manic_Panic
03-18-2007, 16:02
а на тези които ме мразят МАЙНАТА ИМ

защото аз не съм комлексарка :twisted: умирайте бе деба лайната миризливи :evil: :twisted:


Според мен никой не те мрази - прекалено много внимание ще получаваш , по скоро си им безразлична...
И аз съм на това мнение [-(
Аз пък не съм съгласна... според мен тя е по-скоро смешна... :D

suomi_rakastaa
03-18-2007, 16:14
Аз пък не съм съгласна... според мен тя е по-скоро смешна... :D
Da tia opredeleno e smehna no nikoiot tyk ne ia mrazi obedena sam tia sama si go e vtalpila i na men mi e dosta sky4na :smt015

Violenza
03-18-2007, 16:32
може да сам курва :twisted: ама съм харесвана от всякъде коплексари такива :-D :twisted: :wink:
до като миризливци като вас не се надайте,че дори ще бъдете забелязани и от некой манго :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :twisted: :wink:
взимайте пример от мене :wink: вина ги съм си SEXI :wink: ::: :mrgreen: =D> :twisted:
Хахах... еми дай една снимка да те видим каква си. Поне още смях да става. :wink:

suomi_rakastaa
03-18-2007, 16:46
може да сам курва :twisted: ама съм харесвана от всякъде коплексари такива :-D :twisted: :wink:
до като миризливци като вас не се надайте,че дори ще бъдете забелязани и от некой манго :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :twisted: :wink:
взимайте пример от мене :wink: вина ги съм си SEXI :wink: ::: :mrgreen: =D> :twisted:
Хахах... еми дай една снимка да те видим каква си. Поне още смях да става. :wink:
xaxa dobra ideia =D> =D>
mene li4no mnogo me zabavliava tova momi4e :smt005 viarno malko e tapi4ka i sky4na no pone si ima samo4yvstvie
xaxaxa :smt005 :smt005 8)

Бунтар
03-19-2007, 16:14
Харесвана си само от вънка, а пък отвътре... нищо!

Те баш отвътре я харесват, ако се сещате какво имам предвид... ;)