PDA

View Full Version : Съвети за косата



слънчево момиче
03-17-2007, 14:34
Здравейте! Косата ми е доста "нацъфтяла". Знам, че за момента единственото решение е подстрижка, и утре ще я направя. Искам да ви попитам след това как да поддържам косата си? Какво ще ми препоръчате против цъвтящи краища? Освен кристалите, защото поне на мен в тожа отношение не ми помагат. Още искам да питам, видях в супермаркета някакъв продукт(като спрей, в такова шишенце) на Глис Кюр нещо като балсам. Това би ли ми свършило работа и въобще от техните продукти доволни ли сте? Благодаря за съветите :)

Lorraine
03-17-2007, 17:17
Абе прави си маска на косата поне 1 път в седмицата..според твоя тип-препоръчвам ти на Гарниер,много са им хубави :wink:

~Candy~
03-17-2007, 17:29
Ампулки пробвала ли си?

marina star
03-17-2007, 17:58
moje da cafti ot presa ako izpolzva6 ili ako te podstrigvat s brasna4,no za tozi product za koito pita6e az sa6to sam 4uvala mn dobri otzivi

_crazy_baby_
03-18-2007, 16:06
Moqta kosa e sushtata kato slama i vechno e s cufnali kraishta edinstvenoto koeto reshava ne do krai vuprosa e nojicata i pri friziora az polzvah na gliss kur seriqta za iztoshtena kosa i e dosta dobra probvai q i ti nqma da sujalqva6

positive
03-19-2007, 11:28
imam go tva na gliss cur i e hubavo,a kosata ti moje da cufti ako izpolzva6 pqna i dr takiva stilizanti,4uvala sum 4e ot presata i se6oara samo izgarq no ne ot tqh cuvti

neusan88
03-19-2007, 17:07
след като се боядисвах косата ми започна да цъфти, да се омазнява по бързо дори,да ми капе и стана яко тънка ..абе ужас!значи на мен ми помага мн хининова вода(на моята пише лусион за коса с хининова вода ... или нешо такова) и яице - аз ги смесвам и мажа...изчаквам 10мин и отмивам с шампоан.ся косата си ме кефи и съм доволна от буламача дето ти описах...ако искаш пробявай :smt006 :smt023 :smt025

<black soul>
03-19-2007, 18:02
след като се боядисвах косата ми започна да цъфти, да се омазнява по бързо дори,да ми капе и стана яко тънка ..абе ужас!значи на мен ми помага мн хининова вода(на моята пише лусион за коса с хининова вода ... или нешо такова) и яице - аз ги смесвам и мажа...изчаквам 10мин и отмивам с шампоан.ся косата си ме кефи и съм доволна от буламача дето ти описах...ако искаш пробявай :smt006 :smt023 :smt025

Аз ще пробвам! Досега съм чувала много хора да я хвалят тая манджа ама така ии не се навих да си взема, все забравям. Сега вече съм решена. Утре отивам! :smt008

mil4eto_
03-19-2007, 19:12
Единственото решение е да си подстригваш косата редовно-един път месечно,като си махаш мноого малко от косата тя ще расте много по-бързо и много по-здрава.
Иначе няма продукт,който да пречи на косата да цъфти. 8-[
Ограничи малко използването на сешоар и преса или винаги преди това използвай някакъв продукт,който да предпази косата ти от топлината.Прави и един-два пъти седмично маски. :D

radito
03-20-2007, 20:36
абе бабините рецепти са най-хуабви!аз в последно време от тях си правя!мога да ти кажа една маска за цъфтеж!
2 жълтъка + 1лъжица ракия/водка + 1 лъжица кис.мляко + 1 лъжица зехтин!има ефект дори при 15мин! :wink:

03-21-2007, 07:12
след като се боядисвах косата ми започна да цъфти, да се омазнява по бързо дори,да ми капе и стана яко тънка ..абе ужас!значи на мен ми помага мн хининова вода(на моята пише лусион за коса с хининова вода ... или нешо такова) и яице - аз ги смесвам и мажа...изчаквам 10мин и отмивам с шампоан.ся косата си ме кефи и съм доволна от буламача дето ти описах...ако искаш пробявай :smt006 :smt023 :smt025
kolko hininova voda slaga6 i cqloto li qice ili samo jultyka :?: :D