PDA

View Full Version : KAK DA SE OTVORQ SAMA?



tujnata
03-17-2007, 18:56
imam problem!imam si gadje ot 2 meseca i si imame stra6no mn doverie.nikoga ne sme se lugali....i nqma da go pravim.oba4e........drugata sedmica 6te hodq s nego i o6te edna dvoika(momi4e i mom4e)na hija i ...... v na4aloto mu kazax 4e sum pravila sex,no..ne sum :smt009 :smt010 ne iskam da misli 4e sum go lugala,puk i e po dobre da si misli 4e sum go pravila.vuprosut mi e:KAK DA SE OTVORQ SAMA?S KAKVO?

`Death`Whore`
03-17-2007, 18:57
С краставица, вибратор, морков...но съм сигурна, че няма да успееш.

Въпрос - той как ще разбере? От едно вкарване на нещо във вагината ти няма да спре да те боли занапред.

R
03-17-2007, 19:00
DOSTA KOFTI... :-s

bungle
03-17-2007, 19:01
О, Боже !!!


За едно момче няма нищо по-хубаво да му гласуваш такова доверие - да ти е първият. А и ти да не мислиш , че като се отвориш с четката за зъби, примерно, той няма да разбере, че нещо не е наред ? Защото теб ще си те боли, ще си стресната и скована... Общо взето - тотален провал ще е. После ще те помни като онази дървената..
Кажи си му, че си девствена. Или ако искаш си мълчи, просто като легнете си трай, той ще разбере, че СИ девствена и ако има проблем или нещо такова, предполагам, че ще започне да те разпитва защо си излъгала.

А ти защо си излъгала, аааа ?
Нещо срамно ли има в това да си девствен ? Гррррррррр. Тъпи, тъпи деца..


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

KuchKa
03-17-2007, 19:10
imam problem!imam si gadje ot 2 meseca i si imame stra6no mn doverie.nikoga ne sme se lugali....i nqma da go pravim.oba4e........drugata sedmica 6te hodq s nego i o6te edna dvoika(momi4e i mom4e)na hija i ...... v na4aloto mu kazax 4e sum pravila sex,no..ne sum :smt009 :smt010 ne iskam da misli 4e sum go lugala,puk i e po dobre da si misli 4e sum go pravila.vuprosut mi e:KAK DA SE OTVORQ SAMA?S KAKVO?

дам направо никак не сте се лъгали, ако и той е толкова искрен с теб направо не ви завиждам

koalka
03-17-2007, 19:10
И да си се отворила сама, което е супер тъпо, теб пак ще те боли, защото си тясна.По-добре му кажи истината и го направи с него на хижата, ако толкова искаш.

DarkAngelOfHope
03-17-2007, 19:19
Бе ти добре ли си ??
По - добре му кажи че не си правила секс
Освен че почти 100% той ще разбере че си девствена и че си го излъгала, а и едих мъж трябава да е доста по нежен към момиче на което й е за първи път, изсква време и търпение защото ще си тясна и с каквото и да се отвориш тва няма да промени нещата пак ще си тясна и наистина ... от кога девственоста е порок че да лъжеш ??

happy`portokal
03-17-2007, 19:48
badi spokoina :D ima mom4eta koito sa strashno zabludeni i tvoq priqtel ako e ot tezi moje dane razbere pak naish kwo be kaji mu 4e edin pat samo si praila sexxx....sled 1-viq pat vse oshte si tqsnichka. Povqrvai mi moq priqtelka go prejivq sa6toto be6e destvena no izlaga gadjeto si 4e e spala 1 pat s nqkaf si tam i onzi nerazbra spokooo :P :smt007

dimitrios
03-17-2007, 19:56
Ми има ги едни такива загорели(за пари де :D )жигули отива6 и готоо.ХАха не бе просто му кайид а не стане изданката.О6те пове4е 6е е гадно парвия ти пат да е с няква 4етка както вика един :-s

ThePainIsReaL
03-17-2007, 20:44
Зле си. По-добре му кажи истината.
Иначе за отварянето ..
пробвай с точилка :smt005

Jeuelle
03-17-2007, 20:57
вибратор :-D

Miteto_bs
03-17-2007, 21:19
с бор-машината на тати.. :wink:

gotina_teenka
03-17-2007, 21:55
Vij sq sedni s nego i si pogovorete otkroveno. Mom4eto 100% 6te razbere. Puk i 6e mu e super ako mu vuzloji6 taq otgovorna zada4a da ti e purviq. Kak tei 6e se otvarq6 sama......ti nared li si? Tui ako ne ostane posle nai-golqmata luja vuv vruzkata vi uk na. Kaji mu!!!!

Kianna
03-17-2007, 21:56
Зле си. По-добре му кажи истината.
Иначе за отварянето ..
пробвай с точилка :smt005


ХАХАХАХА :smt042 :smt043 :smt036 :smt044 :smt037 :smt082 :smt081

n1ght_shadow
03-17-2007, 22:27
fa6ta6 1 to4ilka ama ot oned det sa malko po debeli i po4va6 :D

n1ght_shadow
03-17-2007, 22:33
moi6 da probva6 i s motikata na dqdo :-D

FikyScHetOo
03-17-2007, 22:48
банан, кремвирш, дезодорант...хаха

Защо ще се отваряш сама?!?!? Защо просто не му кажеш. Това не му пречи ако иска секс да го получи (нали така), но не е причина да не те чуства специялна!!! (Той да се почуства специялен)

TeRRy`
03-17-2007, 22:51
еми тва 4е си изъгала е зле ! но миналото си е минало нека помислим за настоя6тето ... зна4и парво пробваи със един пръст да вкара6 но много бавно за6тото може би 6те те заболи ...после пробваи със два за да се раз6ири малко...успех

niko86
03-17-2007, 22:51
с бор-машината на тати.. :wink:
хааххаххххх или пожарогасителя :lol:

MoHuTo
03-18-2007, 00:06
Изобщо не е трябвало да го лъжеш [-X

peps_from_mars
03-18-2007, 00:18
imam problem!imam si gadje ot 2 meseca i si imame stra6no mn doverie.nikoga ne sme se lugali....i nqma da go pravim.oba4e........drugata sedmica 6te hodq s nego i o6te edna dvoika(momi4e i mom4e)na hija i ...... v na4aloto mu kazax 4e sum pravila sex,no..ne sum :smt009 :smt010 ne iskam da misli 4e sum go lugala,puk i e po dobre da si misli 4e sum go pravila.vuprosut mi e:KAK DA SE OTVORQ SAMA?S KAKVO?

ама да бе...ти хич не го лъжеш като не му казваш истината.....хич бе....ебати...ако и той така казва "истината" представям си.... :?

roko8334
03-18-2007, 01:47
edvali ima maj na sveta koito bi se qdisal za takova ne6to naprotiv mnogo 6te se zaradva 4e toi e parviq i 6te te obi4a znae6 li kolko pari davat nqkoi bogati maje za da badat s devstvenica a ti ne iska6 da mu napravi6 tozi skap podarak ta tova e nai hubaviyat podarak za nego a lajata ti bih q narekal sladka laja lajata e lo6a kogato krie ne6to lo6o a ti ni6to lo6o ne si napravila taka 4e nqma 6to da se pritesnqva6 mnogo 6te se radva kato nau4i 4e si devstvena 6te te uvajava pove4e bay dano i az si namerq momi4e kato teb

Q_sUm_PitBul_Terier
03-18-2007, 05:28
[quote="tujnata"]imam problem!imam si gadje ot 2 meseca i si imame stra6no mn doverie.nikoga ne sme se lugali....i nqma da go pravim.oba4e........drugata sedmica 6te hodq s nego i o6te edna dvoika(momi4e i mom4e)na hija i ...... v na4aloto mu kazax 4e sum pravila sex,no..ne sum :smt009 :smt010 ne iskam da misli 4e sum go lugala,puk i e po dobre da si misli 4e sum go pravila.vuprosut mi e:KAK DA SE OTVORQ SAMA?S KAKVO?[/
ооо сладуранка малка....я да се стягаш и да не мислиш за тва дали си или не си...важното е дали се чувстваш готова да го направиш или не..... той ще трябва да те разбере и в двата случая..успех сладур само се надявам после да не сажеляваш както и да постъпиш O:) =P~

_donna_
03-18-2007, 08:20
ти си готова да се подложиш на това да си ръгаш всякакви неща,
за да не стане така че някъв сульо да разбере,че видиш ли
си ДЕВСТВЕНА,което не знам как би го преглътнал ..

спри се малко бре девойко!
я по-спокойно..ще се отваря сама,ще се лиши от
това да се отдаде на някого за първи път и то с опасност да се
нараниш .. лелеее..не,само си помисли.брр.

както и да е.
както каза bungle не му казвай нищо,
той ще разбере сам и повярвай ми ще е доволен дори.

а ако се притесняваш от самата мисъл,че той ще разбере
по време на секса,недей да се притесняваш.тия започнат ли да
мислят с долната глава,горната я отпиши изобщо.

после ше си говорите на дълго и на широко.
защо си излъгала?да,защото вече е срамно да си девствен.
ех,къде са добрите стари времена гат' Ъпсурт бе'а на мода и разни
младежи и девойки се закачаха невинно по зелените училища..

а сега..докат се обърнеш и джаста праста ааайде.
не че е лошо хората да правят секс!просто от прекалено много
мислене или немислене..знам ли,някои хора са готови да си причинят
такова нещо ..аз съм дълбоко потресена и жестоко съкрушена.

а пък ако чак толкова те е срам от това че си го излъгала или
от това че си девствена или и от двете,няя праиш секс и готово.

krem4et0
03-18-2007, 12:02
Любов ли бе да я опишеш. Вие гадежета ли сте? гаджетата не бивада се лъжат и трябва да могат да си кажат всичо. Уффффффф.

iLoveChocolate
03-18-2007, 12:14
кажи му,че си излъгала щото си си помислила,че той ще те помисли за задръстена /както и предполагам,че си направила/.Кажи му обаче, че искаш той да ти е първия и ако сичко върви перфектно както ми описа значи ще те разбере.най-тъпото нещо за мен е да се отвориш сама :smt018 :smt017 :smt078 :smt087

DjBaloon
03-18-2007, 12:25
imam problem!imam si gadje ot 2 meseca i si imame stra6no mn doverie.nikoga ne sme se lugali....i nqma da go pravim.oba4e........drugata sedmica 6te hodq s nego i o6te edna dvoika(momi4e i mom4e)na hija i ...... v na4aloto mu kazax 4e sum pravila sex,no..ne sum :smt009 :smt010 ne iskam da misli 4e sum go lugala,puk i e po dobre da si misli 4e sum go pravila.vuprosut mi e:KAK DA SE OTVORQ SAMA?S KAKVO?
Тати шъ ти помогне!

alkobalko
03-18-2007, 13:14
Няма смисъл да се отваряш сама. Не ми се вярва, че момчето ще се разочарова, че ти е първия.

03-18-2007, 13:21
OTVORI SE S HILTI

shadow4e
03-18-2007, 13:41
Имай превид, че
Ако тръгнеш с кренвирш, да не го обелваш, защото ще се счупи, а й той е доста тъничък.
Ако решиш краставица или дезодорант да използваш, сложи им презерватив.
Ако решиш да не го лъжеш, значи имаш мозък в главата.

kAdrOkoSkA
03-18-2007, 14:09
Ооох! Много си зле! Той ще разбере, че не си правила секс, даже и да се разпечаташ сама! Кажи му най-добре преди да отидете на тая вила. А ако се отвориш сама... 1-ще съжаляваш после и 2-даже може да не успееш и тогава става и големия майтап :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
03-18-2007, 14:23
падни на глава и може да ти се скъса ципата... :-D

03-18-2007, 15:18
мисля 4е ако му кажеш истината ще е по добре,защото на него ще му е много кеф ако знае,4е ти е първия....незнам ти си решаваш

Tedka-Medka
03-18-2007, 15:20
това е тъпо .. няма как да го заблудиш,
при всички случеи ще разбере.. с каквото
и да се пробваш,ще се отвориш,но пак ще си тясна
и тои ще разбере.Ако толкова не искаш да разбира
хвани си някои да те из*ука и готово.Ама е тъпо,
че си го излъгала,пък казваш че си имате доверие и не се лъжете!

03-18-2007, 17:02
q ostavete momicheto na mira! precenila e da si zamulchi che e devstvena, izlugala go e. pri tova stiga s tia gluposti za doverie etc shtoto tq sigurno mu go e kazala tui syvsem v nachaloto. pisala e tuka s nadejdata da i pomognete a ne da umalovajavate vryzkata i :evil: :evil: :evil:
milichka, sega po temata.. naistina trqbva da si naqsno che toi SHTE razbere che ne si pravila sex osven ako i toi ne e opiten kolkoto teb :lol: :lol: shte te boli pone pyrvite nqkolko pyti dokato se razshirish dostatychno i e po-dobre da si mu kajesh istinata :!: ako tova e prichinata da iskash da se otvarqsh sama.. well it's not good enough. THINK AGAIN! ne se otvarqi sama samo zashtoto go nalagat obstoqtelstvata! ako e ot jelanie i predpochitash sama da si opredelish rityma i tempoto pred tova da se ostavish pritesnena v chujdi ryce..razbiram, no tvoq sluchai ne e takyf! osven tova shte te boli mnogo poveche kato si s taq naglasa, nai-mn da izgradish greshna predstava za umeniqta si v legloto. a ti ne iskash tova nadqvam se.
tvoito momche shte te razbere dori i da mu go tryshnesh kogato ste se syblqkli... just go with the flow :smt016 :smt016
so don't worry! be happy :smt008 and enjoy yourselves :mrgreen: :mrgreen:

Mad&Bad
03-18-2007, 17:51
Кажи му истината!!! Няма смисъл просто да се отваряш сама, пък аз мисля, че даже ще се изкефи много като разбере, че си го избрала да ти е първия... :wink:

sexy_dizzy
03-18-2007, 18:07
badi spokoina :D ima mom4eta koito sa strashno zabludeni i tvoq priqtel ako e ot tezi moje dane razbere pak naish kwo be kaji mu 4e edin pat samo si praila sexxx....sled 1-viq pat vse oshte si tqsnichka. Povqrvai mi moq priqtelka go prejivq sa6toto be6e destvena no izlaga gadjeto si 4e e spala 1 pat s nqkaf si tam i onzi nerazbra spokooo :P :smt007

Да.Помня, че бях казала на едно бивше гадже, че съм девствена и то в действителност беше така.А след като го направихме за пъри път, той не можа да повярва, че бях девствена. 8-[
Можеш да му кажеш, че си го правила само веднъж и то беше отдавна.Тогава ще е нормално пак да те боли.
Но ти препоръчвам истината и само истината

Sisilota
03-18-2007, 18:53
zamiSLi Se dobre predi da praiSh kakvoto i da e-
ako mu kajeSh 4e si devStvena- sigurna sam 4e Shte te razbere i kakto kazvat drugite predi men v poStovete si- daje Shte mu e got 4e Si go izbrala da ti e 1-q
obache ako Se otvoriSh Sama... pomiSLi kakvo gubiSh- Svoq 1-VI PyT i kak Shte Si SpomnqSh sled izveStno vreme i Shte Si Se 4udiSh na akyla kak Si mogla da napraiSh takava glupoSt ](*,)

second_heartbeat
03-18-2007, 19:16
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже.. :-#

Бъди честна с него, обясни му защо си го излъгала. Ако се отвориш сама, първо ще пропилееш важен момент от живота си, за който ще съжаляваш после цял живот. А и да се отвориш, пак ще те боли като правиш секс с него.

Ellie
03-18-2007, 19:25
С бастун.

Glezanka
03-18-2007, 19:38
Rugai chushki w boba ...
Suglasna sum sys _donna_ i napulno q podkrepqm !

Tasmin
03-18-2007, 19:43
Най-добрия вариант е да му кажеш.За тва няма спор.Обаче на нас ни е много лесно да ти го кажем.Значи след като му кажеш ще има едни обяснения на дълго и на широко защо си го излъгала,или пък просто няма да ти даде възможност да му обясниш.Ама ти пък как може да го излъжеш за такова нещо.Дори нещата да не са отивали насериозно можеше да го предвидиш и да предположиш,че ще си легнете все някога.Не казвам да казваш истината още като те попита първия път,но просто да не го лъжеш така.Отбягваш въпроса просто и това е.Така правех аз.И когато дойде момента се оказа,че той вече е знаел.Просто подразбрал от поведението ми,от всичко.Значи да се върнем на въпроса.Абе той ще разбере.Много е вероятно.Дори да се отвориш с каквото и да е(краставица,банан и тн) той ще разбере,защото иначе как ще обясниш липсата на опит,огромното притеснение.А и ти да не си мислиш,че няма да те боли.Ще те боли и втория и третия път.Не че искам да те плаша.Абе просто му кажи.И вместо да мислиш как да се отвориш си измисли оправдание за лъжата.Успех. :D

tinno
03-18-2007, 20:27
еми или му казваш истината или
има и по добър вариянт мини рез София ПГТЕ Хенри Форд там загорелите за девственица хора са достатъ4но
хем ще направиш някого мъж :smt006

[Lucifer]
03-18-2007, 20:53
tova s borma6inata nai me kefi :) am ipo dobre e nqkoi da ti pomogne s otvarqneto ... ;) ako se se6ta666 moi si nameri6 :D

punkrock
03-18-2007, 20:54
С краставица, вибратор, морков...но съм сигурна, че няма да успееш.

Въпрос - той как ще разбере? От едно вкарване на нещо във вагината ти няма да спре да те боли занапред.
ахахаха
Абе знам я една дето се мушкала с краставица, ама по едно време тя се счупила и останало някакво парче в нея и не могла да го извади, че после трябвало да ходи на гинеколог :lol:
Тъй че недейте да се отваряте с краставици!

AmyLee{}
03-18-2007, 20:57
Иди на генеколког той да те отвори
или пробвай с някоя по дебела свещ
:lol:

Sasha2k8
03-18-2007, 21:13
Zashto trqbvashe da go lujesh? Naistina nqma nishto po hubavo ot tova momcheto da zane 4e shte ti e purvoto.... Po dobre sednete i si pogovorete za tova... nadali shte ti se rasurdi ako mu obqsnish kak tochno stoqt neshtata :wink:

Devilka
03-18-2007, 22:10
Zashto trqbvashe da go lujesh? Naistina nqma nishto po hubavo ot tova momcheto da zane 4e shte ti e purvoto.... Po dobre sednete i si pogovorete za tova... nadali shte ti se rasurdi ako mu obqsnish kak tochno stoqt neshtata :wink:

ami prava si,no za surdeneto ne mislq che e tochno taka... vse pak avtorkata otnachalo kazva che nikoga ne sa se lugali i CHE NQMA I DA SE LUJAT a v sledvashtoto izrechenie kazva che go e izlugala za sexa... ne znam lichno moito mnenie e che ne e trqbvalo da go lujesh,po dobre si kaji istinata

I cum blood
03-18-2007, 23:11
ma ne zabravqi da sloji6 prezervativ varhu morkova da ne stane posle"hmm dali nqma da rajdam malki morkov4eta ili krastavi4ki" :smt005 a za tfa trqq da si super zle purviq ti put da e s...krastavica :smt104 az kat kazah na moq 4e sum devstvena kfo...da ne bi da ne be6e navit da go napraim daje naprotv 6te se trogne ot tva 4e si mu glasuvala doverie :smt101 :smt112 a po vuprosa s otvarqneto ako nqjka6 smelost zima6 ne6to dulgo namazva6 go s nqkav vazelin i prosty mu6ka6 ma povqrvai mi 6ta zbaoli :smt087

beautiful.soul
03-19-2007, 07:03
Абе ти луда ли си ма как ше се отваряш сама?! Божеее тва ли ше даваш на децата си за пример като родиш.. "еми аз излъгах гаджето си че не съм девствена, после се отворих с една краставица... " аахахгхаь абе боже....
Не е задължително като си го правила химена да се е разкъсал целия... мене първите няколко пъти адската болка и се едно за 1ви път братче...
така че ако той е запознат с анатомията ти не мисля че ше му направи впечатление...
не сте се били лъгали... я се чуй само.. за какви неща си го лъгала.. не не ти не си дуре... мисля че ако му беше казала че си девствена той ше е много по внимателен и първия път няма да ти е толкова ужасен

beautiful.soul
03-19-2007, 07:04
А и забравих да спомена... момчетата им харесва да са с девствена.. самата мисъл че ще бъдат първи на някоя и че ще правят с нея неща които не е правила ги ласкае :)

panterata
03-19-2007, 10:41
Незнам на колко си години ноо по думите ти "как да се отворя" и това че си го излъгала мисля че още не си готова за секс.. а ако наистина си готова то му кажи истината и нека той да те "отвори" недей самаа!! хах :)

beautiful.soul
03-19-2007, 12:57
А защо трябва задължително да го правите на вилата само тва не можах да разбера? ахахха

ivelin9021
03-23-2007, 23:51
a kude vurvi sveta momi4eta se otfarqt sami za da li66at lubimiq si 4ovek ot udovolstvieto da gi otfori tctctctct

vvs_go
03-24-2007, 06:24
иску6авам се да ти отговоря гледай не си ми спе6ен на десислааа

piska_
03-24-2007, 17:21
За какво не му кажеш :roll:

03-24-2007, 22:15
кажи му че си девтсвена,тъкмо ще се зарадва ако ти се кефи,да не кажа обича...

tin4eto91
03-28-2007, 21:34
za6to taka napadate momi4eto?qvno v na4aloto ne sa im bili seriozni otno6eniqta ili moje bi kato sa se zaribqvali o6te mu go e kazala i posle ne e imalo udoben moment qvno.ama mislq 4e ve4e e do6al.nai dobre e da mu obqsni6 kak stoqt ne6tata.i na teb 6te ti olekne i nqma da te boli tolkova 6tot 6te e po vnimatelen apak i ni6to ne ostava premal4ano!

katttto3
03-29-2007, 13:05
mili4ka neznam dali moje6 da se otvori6 sama.ako naistina nikoga ne ste se lugali i si imate doverie mu kaji istinata i 6te razbere6 dali toi naistina te obi4a tolkova.kaji mu 4e te e bilo strah kak 6te reagira i za tui si go iztursila tova...

jony
03-29-2007, 13:53
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО му кажи!!! 100% ще се зарадва дори!!!!

П.С. Пробвай с бухалка иначе!! :lol:

ChRiSTiaNo_07
03-29-2007, 14:53
ееее....кажи си му истината!Какво лошо има?Ако му кажеш,че ще ти е първия ше се зарадва.Не е било нужно да го лъжеш............. :-k

pinki
03-29-2007, 15:40
Ami tq temata e minala otdavna,ama vse pak az da si kaja mnenieto :P Znam,4e ve4e stava banalno ama ne e trqbvalo da go luje6 :!: E kakto i da e minalo e ve4e :wink: Dnes predpolagam ,4e ste na xijata 4etvurtuk e,ami....YSPEX! :-D

Rogue
03-30-2007, 02:06
Toi bi se zaradval da ti e purviq ne mislq 4e 6te ti kaje ne6to

I_ve7o
03-30-2007, 06:33
bahti ti si mn zle da se otvarq6 sama..ako te obi4a ili pone dyrji na teb syper mn sh se kefi 4e 6te ti e pyrviqt...moq mn se kefi 4e mi e pyrviq ;]]

MiMs_Fallen
03-30-2007, 10:43
О, Боже !!!


За едно момче няма нищо по-хубаво да му гласуваш такова доверие - да ти е първият. А и ти да не мислиш , че като се отвориш с четката за зъби, примерно, той няма да разбере, че нещо не е наред ? Защото теб ще си те боли, ще си стресната и скована... Общо взето - тотален провал ще е. После ще те помни като онази дървената..
Кажи си му, че си девствена. Или ако искаш си мълчи, просто като легнете си трай, той ще разбере, че СИ девствена и ако има проблем или нещо такова, предполагам, че ще започне да те разпитва защо си излъгала.

А ти защо си излъгала, аааа ?
Нещо срамно ли има в това да си девствен ? Гррррррррр. Тъпи, тъпи деца..


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:


Napylno saglasna!

<black soul>
03-30-2007, 11:25
Хахахахахаххаа, ще се отваряш сама!? :shock: :-D :-D ... Божеее, не си фред! По-добре му кажи истината, нали уж не се лъжете :P ....

И един въпрос...защо момчетата се радват когато момичето с което ще правят секс е девствено??? :-k

temito
03-30-2007, 12:40
О, Боже !!!


За едно момче няма нищо по-хубаво да му гласуваш такова доверие - да ти е първият. А и ти да не мислиш , че като се отвориш с четката за зъби, примерно, той няма да разбере, че нещо не е наред ? Защото теб ще си те боли, ще си стресната и скована... Общо взето - тотален провал ще е. После ще те помни като онази дървената..
Кажи си му, че си девствена. Или ако искаш си мълчи, просто като легнете си трай, той ще разбере, че СИ девствена и ако има проблем или нещо такова, предполагам, че ще започне да те разпитва защо си излъгала.

А ти защо си излъгала, аааа ?
Нещо срамно ли има в това да си девствен ? Гррррррррр. Тъпи, тъпи деца..


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:





\:D/ podkrepqm mnenieto napalno

03-30-2007, 13:37
kaji my istinata

HagpycaH
03-30-2007, 14:21
И да си се отворила сама, което е супер тъпо, теб пак ще те боли, защото си тясна.По-добре му кажи истината и го направи с него на хижата, ако толкова искаш.

Мисля че това ще бъде най-добре.

john_kaleka
03-30-2007, 15:50
vqrvai mi-toi mnogo shte se zaradva ako mu kajesh 4e si devstvena!Oshte sega mu se obadi i u kaji!Tova she e super novina za nego!az li4no taka bih reagiral!

Cristiano_7```
03-30-2007, 19:52
Отиваш до магазина. Купуваш си 1 бира 0,5 л. стъклена бутилка. Отиваш си у вас. Изпиваш бирата. Сваляш си гащичките. С амбалажа се отваряш. Не е нужно да ми благодариш =; #-o

gPa3HuTeJl
03-30-2007, 20:29
Нацепи си един патладжан в минджата и си готова..

assd
03-30-2007, 20:35
с длето и чук, може и с дрелка

](*,)
03-30-2007, 23:40
Абе вие луди ли сте?
първия път не е нищо особено, какво толкова се впрягате!!!!!! ебаси тъпите деца!!!!! първия път нито знаеш какво да правиш нито как да се отпуснеш нито как да доставиш идоволстве на партньора! и още много др неща!
Първия път е формоалност! Якия секс идва след тоа когато се опознаете и се "напснете"
какво всички сте се размрънкали за този първи път? ебаси.. кво ще помните цял живот колко гадно ви е било първия път ? и как ви е боляло?
Я мислете с тия глави! само спамите!

hforce
03-31-2007, 10:57
spored mene mu kaji 4e si devstvena, siguren sum 4e toi 6te se zaradva mnogo 4e ti e purviq i tova 6te ozna4ava mnogo za nego, su6tnost zavisi ot mom4eto de, no ako e nqkuv svesten 6te se zaradva 100%, taka 4e ne si igrai s krastavicite, a i kato znae 4e si devstvena 6te vnimava pove4e

<black soul>, prosto tova 4e nie sme purvi ozna4ava mnogo za nas i ni pokazva 4e momi4eto ni ima doverie i 4e ni obi4a, na kratko e tova

03-31-2007, 12:01
Emi 6tom si kazvate vsi4ko i ni6to ne kriete edin ot drug! pro4etoh vsi4ko do tuka mneniq! ami spored men mu kaji 4e nali uj si go pravila ama samo 1- ili 2 pati i 4e o6te 6te boli tovaa e spored men :)

nencuHka
03-31-2007, 14:35
..i si imame stra6no mn doverie.nikoga ne sme se lugali....i nqma da go pravim.?

А на това,че "си правила секс" какво му викаш ?? :::

shalis
03-31-2007, 20:42
Тц, по-добре си му кажи на момчето, така усещането ще е много по-хубаво и за двамата.Дори и да успееш да се оправиш сама отдолу после ще те боли, така че по-добре да те боли от неговия атрибут, по време на отварянето, а не иначе.Поне ще знаеш, че си струва...

04-01-2007, 10:32
emi 4esno kazano az sum v su6toto polozenie kato neq :( :---)

bqsna_teenagerka
04-01-2007, 10:36
ами кажи му 4е си го излагала....просто не си искала да ти се смее...сподели му 4е той ще ти е първвият...наистина на него ще му стане яко защото му гласуваш доверие....а ако толкова държиш сама...те другите се изредиха...

Adwokat
04-01-2007, 12:05
Ела не се притесняваи аз ще те отворя и никои няма да разбере...:) :-D :-D

Polinna
04-02-2007, 06:57
Зле си. По-добре му кажи истината.
Иначе за отварянето ..
пробвай с точилка :smt005 XAXAXAXAAXA :smt005 :smt005 :smt005 edin syvet ot men.. nedei da probvash s tochilka, che posle sex nikoga nqma da iskash da vidish.. shtom si imate takova doverie s tvoq shte te razbere i ako naistina mnogo se obichate det se kaa za nego she e golqma chest da ti e pyrviq tyi che nedei da lyjesh :---) che i nosa shti porasne..

blackcat.eti
04-02-2007, 08:23
Бе ти добре ли си ??
По - добре му кажи че не си правила секс
Освен че почти 100% той ще разбере че си девствена и че си го излъгала, а и едих мъж трябава да е доста по нежен към момиче на което й е за първи път, изсква време и търпение защото ще си тясна и с каквото и да се отвориш тва няма да промени нещата пак ще си тясна и наистина ... от кога девственоста е порок че да лъжеш ??
наистина му кажи.....определено ще е се почувстваш много по-добре, а и се съмнявам, че има вероятност да ти се разсърди, че си го "излъгала" за подобно нещо...........споко..... :) [-X и без краставици, вибраторчета или средно пръстче :smt016

&lt;black soul&gt;
04-02-2007, 08:49
spored mene mu kaji 4e si devstvena, siguren sum 4e toi 6te se zaradva mnogo 4e ti e purviq i tova 6te ozna4ava mnogo za nego, su6tnost zavisi ot mom4eto de, no ako e nqkuv svesten 6te se zaradva 100%, taka 4e ne si igrai s krastavicite, a i kato znae 4e si devstvena 6te vnimava pove4e

<black soul>, prosto tova 4e nie sme purvi ozna4ava mnogo za nas i ni pokazva 4e momi4eto ni ima doverie i 4e ni obi4a, na kratko e tova

добре, мерси! :smt008 :wink:

pomosht123
04-02-2007, 10:12
Koia e jijata?
Moje da si biem edna sreshta, sthe te otworia w hrastite i shte si gotowa za wecherta. Hem mi se hodi na planima