PDA

View Full Version : pri4eski za kadrava kosa



03-18-2007, 08:36
Molq vi horaaaa daite ideq za pri4eska za kadrava kosa,4e ve4e nemoga da q ponasqm

sladko`eFche
03-18-2007, 09:28
izpravi q :lol:

SapPhiRe_EyeS
03-18-2007, 10:34
На мен пък са ми казвали, че за къдрава коса прически няма :lol:

Шегувам се. . .

Ми пробвай например с диадемка някаква хубава, или пък сложи малко гел или пяна, защото добре оформени къдрици са много ефектни.
Една приятелка прави подобни комбинациики и й се получава доста добре. Но то си зависи и от косата де :)

positive
03-18-2007, 10:47
pitaite kudravoto :-D

malkoto^f
03-18-2007, 12:03
ami ispravqm q,zashtoto poveche mi hodi prava..sashto mislq da si kupq pqna i da oformqm kadricite si,no neznam dali shte stoi dobre zashtoto ne e mnogo dalga i da ne buhne poveche :shock: :-k ti sega kazvash,che nemojesh da q ponasqsh,no ako imashe prava kosa shteshe da iskash kadriciii :smt016

ProstoAz
03-18-2007, 14:22
ami ispravqm q,zashtoto poveche mi hodi prava..sashto mislq da si kupq pqna i da oformqm kadricite si,no neznam dali shte stoi dobre zashtoto ne e mnogo dalga i da ne buhne poveche :shock: :-k ti sega kazvash,che nemojesh da q ponasqsh,no ako imashe prava kosa shteshe da iskash kadriciii :smt016

Няма да я решеш (на сухо) и няма да бухва. Пяната на мен ми я изглажда, оформя и я прави по-хубава. :wink:

malkoto^f
03-18-2007, 18:29
ami ispravqm q,zashtoto poveche mi hodi prava..sashto mislq da si kupq pqna i da oformqm kadricite si,no neznam dali shte stoi dobre zashtoto ne e mnogo dalga i da ne buhne poveche :shock: :-k ti sega kazvash,che nemojesh da q ponasqsh,no ako imashe prava kosa shteshe da iskash kadriciii :smt016

Няма да я решеш (на сухо) и няма да бухва. Пяната на мен ми я изглажда, оформя и я прави по-хубава. :wink:

oo mnogo blagodarq znachi shte si kupq :smt008 iskam da popitam sled kato sam spala taka i na dr den nqma li da izglejdam ujastno i kak shte q sresha trqbva da se iskapq ili samo da q navlajnq :-k

ProstoAz
03-18-2007, 21:23
Ми... :smt017 Аз до сега не бях чувала, някой с къдрава коса да си я реше по друго време освен в банята като си е сложил балсамче/маска за коса... :smt017 Аз съм пробвала няколко пъти и първо - че се проскубах, и второ - че косата ми бухна и заприлича на нищо.
Когато спиш за да не ти се заплита косата трябва да спиш на възглавница с калъвка от по-нежна материя, най-добре сатен. :) И все пак сутрин може просто да я напръскаш леко с водичка и да я дооформиш с ръце и пяна (ако не искаш да я миеш всеки ден, де).

malkoto^f
03-19-2007, 16:01
ami moqta ne e ot ones malki kadrichki det da nemogat da se sreshat.. nqkfa po stranna e .. otdoly se kadri,a gore stoi po prava ili sa podviva malko :-k mnogo e stranna .. a pyk sega se napravih s pqnata i neshty ne se haresvam .. poveche mi stoi dobre s prava kosa :?

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-19-2007, 19:02
еми и моята коса екъдрава и преди и аз се чудех какво да я правя че стоеше ужасно а пък сега взех да си я прибирам назад с черни фиби и стои мн. яко ама зависи от формата на лацето.също така и сдиадема най добре от тези по дебелите сега също стои много хубаво или я прибилрай назад с някаква съвсем тънка диадемка все едно си със слънчеви очила!

malkoto^f
03-19-2007, 19:58
еми и моята коса екъдрава и преди и аз се чудех какво да я правя че стоеше ужасно а пък сега взех да си я прибирам назад с черни фиби и стои мн. яко ама зависи от формата на лацето.също така и сдиадема най добре от тези по дебелите сега също стои много хубаво или я прибилрай назад с някаква съвсем тънка диадемка все едно си със слънчеви очила!

sashto moje lenti ili sega s moderni nqkfi tanki lentichki s pandelka ili bez.. no vse pak zavisi i ot daljinata na kosata :wink:

ted4ence
03-20-2007, 22:16
Моята коса не е къдрава обаче е мн подвластна и по прнинцип на някой места просто ми се чупи и си слагам пяна или някъв гел или спрей да изглежда като отделни кичури..чупливо и става мн яко с диадемка или ако имаш бретонче настрани изправи него и си сложи фибичка от другата страна седи мн сладко или даже само ако си изправиш бретона...според мен си направи ако нямаш такова мъничко настрании си го изправяй и на къдрава коса седи супер яко :)