PDA

View Full Version : идва лятото помогнете ми



помощщщ
03-18-2007, 13:21
значи моя проблем е следния- имам мъхче по гърба и искам да го махна или залича защото малко или много се вижда и ме дразни :( четох разни теми за махане чрез кола маска и изрусяване но незнам ефикастни ли са ?!моля ви някой ако знае да ми каже ще съм му много признателна O:)

kati_0513
03-18-2007, 13:25
Зависи от големината на косъмчетата, ако са дребнички не разчитай на колата маска много, епилатора също няма да може да захване всичките, може би депилиращите кремове ще ти свършат работа...

03-18-2007, 13:39
чак толко мънички не са ... ще ги хване епилатора но аз искам някакъв по траен метод а не всяка седмица да се боря с тях ](*,)

ProstoAz
03-18-2007, 13:41
Депилиращите кремове са все едно с бърснача! Т.е. :arrow: няма смисъл!
Само не разбрах на гърба ( :shock: ) ли имаш косми или просто на кръста? Виждала съм много момичета, които имат там.
Ако е просто "мъхче" едва ли ти пречи толкова и най-добре не го махай. :wink: Ако са си косми (и успяват да се захванат с епилатор или кола маска) тогава естествено :arrow: кола маска. :wink:

Lorraine
03-18-2007, 13:42
Би трябвало да са ти руси косъмчетата бе-се пак тфа е мъх!Освен ако не си ги бръснала! :smt017

03-18-2007, 14:00
не,не съм ги пипала с нищо но искам защото ги виждам и се дразня :-& знам че много момичета имат но мене нещо като ми дразни искам да го оправя и именно за това искам съвет от вас как по-тобно :D с кола маска ако ги махна след колко време ще се появят пак ?и да не би да станат по черни по големи или по да си личът че ще се метна от някъде хех :P

Glezanka
03-18-2007, 19:23
Би трябвало да са ти руси косъмчетата бе-се пак тфа е мъх!Освен ако не си ги бръснала! :smt017
Twa che twoite sa rusi ne oznachawa che na wsichki sa ... tumnokoskite i po murgawite momicheta nemogat da budat s rusi kosmi .. ili muh !

koalka
03-18-2007, 19:32
Ако не се виждат-не ги махай.

03-19-2007, 07:47
мисля да опитам с кола маска защото аз си ги виждам и им се дразня само моля някой ако знае колко време след това не растът нови косъмчета или някой който е пробвал да ми каже :P

Lorraine
03-19-2007, 15:43
Ем попринцип с кола маската порастват след 2 седмици,където и да било :wink:

03-19-2007, 19:45
добре де никои ли не си е махал космите на гърба та да каже след тва появяват ли се ???по-редички ли са ???по -неведими??? моля ви дайте инфо за да знам дали да рискувам :-k

лаура
03-19-2007, 20:59
Миличка здравей офффффффф и аз откачам вече аз също имам косми по гъбва и кръста но не е мъх а са си гадни косми и аз мислех с кола маска но ме е шубе какво ще стане после.Възможно ли е да се свържа с теб по някакъв начин двете да умуваме.Впрочем момиче съм на 15 години. :D

03-20-2007, 08:02
хаха ми аз ще рискувам първо естествено ще питам козметичката на мама и тогава но мисля да рискувам \:D/ дали ще си ги манам по краката, триъгълника и на ръцете или на трите места заедно с кръста няма голяма разлика ! по-добре да се чувствам конфортно и да давам пари 1 път в месеца за кола маска отколкото да ме е срам от нещо което може да се поправи :D