PDA

View Full Version : развалят ми фасадата



03-19-2007, 22:52
имам малко въпросче.
на 15 год, съм и за щастие никога до момента не съм имала акне, но напоследък ми излизат огромни гнойни пъпки, които са страшно грозно червени, голят и ми развалят фасадата като цяло. има ли някой идея от какво се получават и как се махат по-бързо?

Mr.B
03-20-2007, 05:39
Нормално е на тази възраст да започват да ти излизат пъпки. Върви в аптеката и обясни по-подробно какъв е проблема и ще ти препоръчат лосион. Ако искаш по-бързо действие, върви на козметик, за да ти почистят лицето. Там ще ти кажат колко често трябва да ходиш.

03-20-2007, 14:38
по-добре отиди на козметик там ще ти кажат какво да правиш

sexa_na_kompleksa
03-20-2007, 16:40
Както казаха е нормално в пубертета да ти излез акне и няма място за паника ;)
Както да го махнеш ли?Ми ние от форума не можеме усобено да ти помогнеме.Има три неща,които можеме да те посъветваме:
1.Да отидеш на козметик
2.Да потърсиш помощ от дерматологдерматолог
или 3.Да отидеш в някоя аптека.
Не можеме да ти препоръчваме някви мазила,които ние сме ползвали,защото всяка кожа е различна и й помагат различни продукти.
Успех в решаването на "проблема" ;)

FiRe_LaDy
03-20-2007, 18:16
Ami na taq vyzrast e normalno da imash pypki.Vse pak vlizash v puberteta.Az bih te posyvetvala d ane hodish na kozmetik,zashtoto tova sa mladejki pypki i ne e hubavo da se cedqt.Moje prosto da se majesh s neshto i da si pravish maska.Inache riskuvash da ti stane lcieto na belezi.

cherinka
03-20-2007, 18:36
ааааа и аз нямам акне и чат пат се появяват такива пъпки, за които говориш и са едни супер големи и дебели, и аз като я спукам и после зараства за 2-3 дена и ми седи такоа като раничка и сички мноо ме ебават "ауе ква е тая джонга на лицето ти" ахахха голям смях..
Начи аз правя така:
Два пъти седмично хубаво си почиствам лицето първо с мокри кърпички, после със спирт и накрая слагам лосион против акне, и педи мензис ако забравя да си я направя тая процедура и ми излизт тия въпросни гадни долни пъпки :!:

summer_summer
03-21-2007, 06:17
kupi si prosto losion za po4istvane na liceto :) az ot garnier sam mnogo dovolna ama i na manhattan ne sa lo6i