PDA

View Full Version : ot4aqna sam



Black`baby
03-20-2007, 14:36
zdraveite nujdaq se ot edn amn mn barza dieta za6toto na 1 april 6te zaminavam s pritelqt mi i sam re6ila da pravim sex no imam nujda da svalq nqkolko izli6ni kilca za da se 4uvstvam komfortno molq vi pomognet emi

648541
03-20-2007, 15:09
emi mama v4era mi kaza edna s koqto otslabna....ta qde6 samo qica salati i meso...bez mle4ni produkti..a i mislq i az da se podloja na neq :)

sexa_na_kompleksa
03-20-2007, 15:13
Ми за 10 дена нз колко ще можеш да отслабнеш :? Но яж здравословно,пии много вода и тренирай нещо ;) В този форум има мноооого подобни теми можеш да се разровиш малко и да намериш нещо по-интересно ;)

03-20-2007, 15:35
emi nqma da pravish sex

Lorraine
03-20-2007, 15:44
emi mama v4era mi kaza edna s koqto otslabna....ta qde6 samo qica salati i meso...bez mle4ni produkti..a i mislq i az da se podloja na neq :)тая диета е добра дам...напълно подкрепям :wink:

Ниго
03-20-2007, 15:47
Аман от бързи диети. За 10 дена не става.

бонбонено-маце, тя майка ти хубаво ти е казала диетата, ама съм сигурен, че ще я направиш по най-глупавия начин - без мазнини. ОТ това ще си докараш само болест. Млечните действително забавят свалянето (лактозата), обаче ми е трудно да си представя как ще достигнеш нужните калории само от месо и яйца. Ако включиш плодове нищо няма да излезе.
Калориен дефицит от повече от 500 калории е безмислен и няма ефект.

Manic_Panic
03-20-2007, 16:00
Стига с тея диети ве хора. Не вечеряйте и няма да имате нужда от диети... закусвайте обилно и яжте до 5-6 часа вечерта, не след това и няма какво да се мъчите и да се ограничавате.

03-20-2007, 16:03
Стига с тея диети ве хора. Не вечеряйте и няма да имате нужда от диети... закусвайте обилно и яжте до 5-6 часа вечерта, не след това и няма какво да се мъчите и да се ограничавате. Че от късното хранене се дебелее е пълна глупост. Аз ям 30 минути преди да заспя и прогресивно свалям мазнините. Важно е какво се яде.

Manic_Panic
03-20-2007, 16:16
Стига с тея диети ве хора. Не вечеряйте и няма да имате нужда от диети... закусвайте обилно и яжте до 5-6 часа вечерта, не след това и няма какво да се мъчите и да се ограничавате. Че от късното хранене се дебелее е пълна глупост. Аз ям 30 минути преди да заспя и прогресивно свалям мазнините. Важно е какво се яде.
Въпроса не е, че се дебелее, а че не се пълнее. Така аз си отслабвам, е не че отслабвам, ами като се събудя корема ми не е подут, а си е хлътнал.

И научно си звучи доста достоверно, тва за чденето вечер.

ПП. Ем ако си лягаш 6.30 или пък, ако не ядеш орез другото време... :-D

Ниго
03-20-2007, 16:24
Въпроса не е, че се дебелее, а че не се пълнее. Така аз си отслабвам, е не че отслабвам, ами като се събудя корема ми не е подут, а си е хлътнал.

И научно си звучи доста достоверно, тва за чденето вечер.

ПП. Ем ако си лягаш 6.30 или пък, ако не ядеш орез другото време... :-D Научно няма никакво изслеване, което да свързва късното хранен с трупане на мазнини или нещо подобно, даже напротив.

Manic_Panic
03-20-2007, 16:32
Е как след като метаболизма ти е отслабен вечер...
Аз не виждам смисъл да се отслабва при положение, че ядеш тогава когато разграждането на веществата става най-бавно.


И след като ми казваш,че не съм права... обясни ми...

03-20-2007, 17:17
Е как след като метаболизма ти е отслабен вечер...
Аз не виждам смисъл да се отслабва при положение, че ядеш тогава когато разграждането на веществата става най-бавно.


И след като ми казваш,че не съм права... обясни ми...Интересно как реши, че метаболизма е по-бавен вечерно време? Няма нито едно научно изследване, което да доказва това. Това си е мит. Трупането на мазнини зависи от цялосните хранителни навици и паузите между храненията. Схващането, че от яденето вечер се пълнее е понеже под "ядене вечер" мнозинството имат в пред вид чипс пред телевизора (въглехидратчета + транс мазнини = подкожни мазнини + повишен риск от инфаркт, инсулт и рак). Още предците ни са се хранили най-обилно вечер (като ловуват през деня и сюбират плодове). Освен това хормона на растежа достига най-високите си нива вечер. Глупаво е да няма енергия за производството му, особено във възраста 13-20 нали? Същия този хормон на растежа укрепва костите и мускулите и гори мазнини. Късните хранения успокояват и подготвят тялото за сън. Естествено, ако вече сте поели необходимите ви дневни калории не трябва да се тъпчете преди лягане. Важно е да не се ядат въглехидратни храни късно вечер. Тялото трудно издържа над 12 часа без храна. Да не стане така, че да се будите нощем с неистов глад...

KaL1StRa^^
03-20-2007, 17:35
SPORT FITNES SPOR FITNES!!! qj si spokoino no sporuvai ne se ograni4avai mnogo beztui ne e polezno mnogo :!: 8)

03-20-2007, 19:08
preporu4vam ti da se qde6 samo plodove i zelen4uci moje6 da gi reduva6 s mle4ni hrani. Naprimer edin den plodove i zelen4uci a drug mle4ni.Az na plodove i zelen4uci svalih 4 kg za edna sedmica.Su6to sportuvaj ti4aj, igraj aerobika, vurti obru4.Takiva raboti. Uspeh :wink:

Ниго
03-20-2007, 19:20
preporu4vam ti da se qde6 samo plodove i zelen4uci moje6 da gi reduva6 s mle4ni hrani. Naprimer edin den plodove i zelen4uci a drug mle4ni.Az na plodove i zelen4uci svalih 4 kg za edna sedmica.Su6to sportuvaj ti4aj, igraj aerobika, vurti obru4.Takiva raboti. Uspeh :wink: Що не спрете да говорите глупости ида препоръчвате глупави диети? От къде ще си набавя протеин така? Тия кила дето се свлаят с такива диети са вода и мускулна маса. Без мускули тялото съвсем губи форма.

Manic_Panic
03-20-2007, 19:30
preporu4vam ti da se qde6 samo plodove i zelen4uci moje6 da gi reduva6 s mle4ni hrani. Naprimer edin den plodove i zelen4uci a drug mle4ni.Az na plodove i zelen4uci svalih 4 kg za edna sedmica.Su6to sportuvaj ti4aj, igraj aerobika, vurti obru4.Takiva raboti. Uspeh :wink: Що не спрете да говорите глупости ида препоръчвате глупави диети? От къде ще си набавя протеин така? Тия кила дето се свлаят с такива диети са вода и мускулна маса. Без мускули тялото съвсем губи форма.
мда ве, до 1 април... на нея й е само за... сешташ се, да е по-слабичка :)

03-20-2007, 19:30
Е що бе? Кво ло6о има в такава диета. Тя да сигурно е за 2 или 3 седмици пък и моми4ето иска да отслабне бързо така 4е..........
а мускулна маса се набавя със спорт аз съ6то съм ползвала такива диети за няколко седмици.

EniTyYy
03-20-2007, 20:07
emi mama v4era mi kaza edna s koqto otslabna....ta qde6 samo qica salati i meso...bez mle4ni produkti..a i mislq i az da se podloja na neq :)тая диета е добра дам...напълно подкрепям :wink:
i az podkrepqm :wink:

Black`baby
03-21-2007, 12:40
AZ NQMA MNOGO ZA SVALQNE SAMO DA SI STEGNA MALKO KRAKATA I KOREMA MA DO 1 MAI NQMA KAK DA STANE :(((

dinosaur
03-21-2007, 13:38
emi mama v4era mi kaza edna s koqto otslabna....ta qde6 samo qica salati i meso...bez mle4ni produkti..a i mislq i az da se podloja na neq :)тая диета е добра дам...напълно подкрепям :wink:
i az podkrepqm :wink:

:smt023

<black soul>
03-21-2007, 13:44
Е как след като метаболизма ти е отслабен вечер...
Аз не виждам смисъл да се отслабва при положение, че ядеш тогава когато разграждането на веществата става най-бавно.


И след като ми казваш,че не съм права... обясни ми...Интересно как реши, че метаболизма е по-бавен вечерно време? Няма нито едно научно изследване, което да доказва това. Това си е мит. Трупането на мазнини зависи от цялосните хранителни навици и паузите между храненията. Схващането, че от яденето вечер се пълнее е понеже под "ядене вечер" мнозинството имат в пред вид чипс пред телевизора (въглехидратчета + транс мазнини = подкожни мазнини + повишен риск от инфаркт, инсулт и рак). Още предците ни са се хранили най-обилно вечер (като ловуват през деня и сюбират плодове). Освен това хормона на растежа достига най-високите си нива вечер. Глупаво е да няма енергия за производството му, особено във възраста 13-20 нали? Същия този хормон на растежа укрепва костите и мускулите и гори мазнини. Късните хранения успокояват и подготвят тялото за сън. Естествено, ако вече сте поели необходимите ви дневни калории не трябва да се тъпчете преди лягане. Важно е да не се ядат въглехидратни храни късно вечер. Тялото трудно издържа над 12 часа без храна. Да не стане така, че да се будите нощем с неистов глад...

Вечерното хранене не е нездравословно заради метаболизма, а просто защото вечер като се наядеш и си легнеш тялото ти не извършва физически усилия и няма как да се изгорят мазнините! Освен това човек спи по-спокойно когато вечерта не е ял! И да...има научни изследвания и точно от там някои хора са чували това за вечерното хранене! Ти като не си чувал/а си е само твой проблем!
И по темата...нзн колко ти трябва да отслабнеш, но ако е повече от 1-2 кл няма да стане за 10 дена дори и при най-строгата диета! Дори да спреш да ядеш пак ще отслабнеш само килограмче, понеже тялото "си скрива" мазнини за всеки случай! Така че да се беше сетила по-рано да се погрижиш за фигурата си! :wink:

KaL1StRa^^
03-21-2007, 14:18
Ako se e rodila edra adski trudno se slabee. No ako e napalnqla ot mn qdene da e mislila az bqh kazal po-gore sportuvai tva e re6enieto mani gi tiq dieti pff :smt018

03-23-2007, 07:01
аа искам да сваля 10 кг. ако може до 31 март, оба4е искам ако може да стане без да се натоварвам много, за6тото ме мързи адски много. Искам да е диета свързана с ядене на 4ипс и много пържени картовки с хляб, а за десерт мазна бани4ка. Ина4е аз много имам желание да отслабна, но разбира се без да спортувам, за да не си нараня нежната пухкава кожа...

Ниго
03-23-2007, 07:55
Вечерното хранене не е нездравословно заради метаболизма, а просто защото вечер като се наядеш и си легнеш тялото ти не извършва физически усилия и няма как да се изгорят мазнините! Освен това човек спи по-спокойно когато вечерта не е ял! И да...има научни изследвания и точно от там някои хора са чували това за вечерното хранене! Ти като не си чувал/а си е само твой проблем!
И по темата...нзн колко ти трябва да отслабнеш, но ако е повече от 1-2 кл няма да стане за 10 дена дори и при най-строгата диета! Дори да спреш да ядеш пак ще отслабнеш само килограмче, понеже тялото "си скрива" мазнини за всеки случай! Така че да се беше сетила по-рано да се погрижиш за фигурата си! :wink: През по-голямата част от деня днешния човек седи зад компчтър. Освен това мозъка изразходва над 40% от приетите калории (при водещи уседнал живот до 80%). Мозъка е супер активен през ноща, както вече споменах за растешния хормон.
И какво мазнини да се горят? Тук говорим за прием на храна, а не за отслабване вечер. ПРочети малко за хормона на растежа. ВОдят го един от най-катаболните за мазнините, по-ефективен от л-карнитина. И не може да се спи спокойно, ако си се натъпкал.

A 1997 review article summarizing the results of past research concluded that meal frequency - whether during the day or at night - had no clear effect on body weight. That is, people who chose to eat frequently, regardless of the time of day, had no higher rate of obesity than those who ate fewer large meals.

In a study of more than 2,000 middle-aged men and women, 9% of women and 7.4% of men described "getting up at night to eat." Overall, there was no difference in weight gain between those who did and those who did not.

Я пусни линк към някое от тези научни изследвания, за да проверя, И да е научно, в медицински журнал, подкрепено със статистика и факти, не статия в списание "Жената днес".

ediets. com/news/article.cfm/2/cmi_1741946/cid_33 - Ето един от мойте линкове. Я дай ти сега да видим.

03-23-2007, 11:43
Прахчетата Редукция ще ти помогнат.Има ги в аптеките

<black soul>
03-24-2007, 09:02
Ниго, МОЖЕ и да си прав/а ама все пак аз така съм чувала пък и не говорим за хормона на растижа а за трупане на калории! И аз казах че по-спокойно се спи когато НЕ СИ ЯЛ, а не когато си ял! Не си ме разбрал/а правилно!

03-24-2007, 09:10
Ниго, МОЖЕ и да си прав/а ама все пак аз така съм чувала пък и не говорим за хормона на растижа а за трупане на калории! И аз казах че по-спокойно се спи когато НЕ СИ ЯЛ, а не когато си ял! Не си ме разбрал/а правилно!Трупане на калории няма. Има трупане на мазнини. Когато общото количество на приетите калории не е по-голямо от необходимото няма трупане на мазнини. Хромона на растежа е катаболен към мазнините (тоест разгражда ги). Гладен човек не може да спи спокойно. И знам, че съм прав, понеже чета за тези неща от години. "Чувала" е глаголна форма характерна а приказките. Има разлика между ядене и тъпкане. Точно това за n-ти път повтарям. на хората им е втълпено да не ядат вечер, понеже това ядене им идва в излишък и се трупа на мазнини.