PDA

View Full Version : силиконови подпланки



03-20-2007, 15:25
Тази година имам бал,а роклята ми е с гол гръб.
Искам да попитам и други бивши и настоящи абитуренти какво бельо ще използвате?И дали има доволни от силиконовите подпланки,защото аз такива мисля да си взема?
Хайде,чакам отзиви!!!

Th3WildAng3l
03-20-2007, 18:03
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=84254

Както виждаш съвсем скоро съм пускала същата тема.. т.е и аз имам този проблем и не вярвам да съм само аз. По-доброто решение е да си направиш сутиена по поръчка. Поне аз това направих в крайна сметка. Ще го направят както ти искаш - може да смъкнат задната част надолу, отпреде да сложат силиконова лентичка между чашките, може сама да си кажеш колко да е дебела силиконовата лента. А и не излиза скъпо. На мен ми излезе 25 лв. Само за сравнение сутиен на Triumf, който да покрива такива претенции НЯМА (поне не и в трите магазина, в които проверих във Варна), а цените са 25++++++++.

ani_sweet
03-20-2007, 18:15
Tq i moqta roklq shte e leko izrqzana otzad,v smisul shte sum s korset i razstoqnieto m.u vruv4icite se vijda i tam e golu.I az si vzeh takuv sutien i shte go sloja 4ak za bala.Obshtp vzeto 4uvam otricatelni otzivi za tqh.No nqma kak-nemoje da sum s obiknoven sutien ili sus silikonov grub.izrusih se 28lv dano da moga da si go nosq i sled bala :? che kato cheta iz forumite kak sa im padali,podpirali sa si go i jal mi stava :x

03-21-2007, 14:00
28лв ли???
Тук във Велико Търново го намерих за 13 лева!
Но се колебая още!

fake
03-21-2007, 14:18
ми ходете без сутиен бе...