PDA

View Full Version : Moderated: Как да надебелея и да ми пораснат гърдите?



03-20-2007, 19:23
Zna4i az sam na 15 godini i mislq 4e sam mn slaba visoka sam 165sm ,a teja edva 46 kg.Pri tva sam dosta ploska i mn iska da nadebeleq i se tap4a kato luda,no taka stava mn bavno,zatova molq vi kajete nqkav po-efektiven na4in za napalnqvane napr.kvo to4no da i qm i nai-vajnoto kak mogat da mi porasnat po-barzo gardite.Mersi predvaritelno.

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

AnIcHkAtA
03-20-2007, 19:29
Za gurdite nz ama ot sladkoto se pulnee mnogo.

03-20-2007, 19:30
za da ti porasnat papkite pii bozaaaaaaaa,za drugoto nz

cherinka
03-20-2007, 19:31
Ми след всяко ядене пий вода, така храната се разлага и става по-трудно да я изкараш на вън.
Абе, едно слабо момиче трябва да види гледната точка на едно дебело (пълничко) момиче или нормално момиче и чак тогава да прецени дали иска да надебелее, защото пълничката и нормалната искат да са слаби... абе нема никъв смисъл в тва, ама хората сме прости същества и половината народ не знае кое е добре за него. Стойте си такива квит сте, пък тези, които не ви харесват, да ви взимат у тях да не ви гледат другите.

03-20-2007, 19:32
da be,ako se palnee ot sladkoto az do sega da sam stanala 15624357676346 tona be

Ниго
03-20-2007, 19:49
Мили пищещи във форума, нужно ли е да давате мнение по всеки проблем, без значение дали сте компетентни?

Килограми се качват с ядене. Може и да твърдиш, че ядеш доста, но това може съвсем да не е така. Бюста е предимно мастна тъкан, за да се уголеми трябва да качиш процента мазнини в тялото. Само че някой качват първо на дупе и корем. Ако ядеш три пъти на ден няма да качиш. Просто храната, която може да се усвои на едно хранене не е безкрайно много.

<black soul>
03-21-2007, 13:57
Ми след всяко ядене пий вода, така храната се разлага и става по-трудно да я изкараш на вън.
Абе, едно слабо момиче трябва да види гледната точка на едно дебело (пълничко) момиче или нормално момиче и чак тогава да прецени дали иска да надебелее, защото пълничката и нормалната искат да са слаби... абе нема никъв смисъл в тва, ама хората сме прости същества и половината народ не знае кое е добре за него. Стойте си такива квит сте, пък тези, които не ви харесват, да ви взимат у тях да не ви гледат другите.

Не смятам че нормалните искат да са слаби! :-k Според мен аз съм си нормална, изобщо не съм кльощава и супер мноо си се харесвам... и всички нормални момичета си се харесват!
И за да ти пораснат циците...пий боза, многооо мляко и яж шоколад! А за да напълнееш - яж от ония вредните работи-повечко тортички,пастички и банички! :D Така става... но никога не прекалявай, защото те са вредни (при теб полезни) не само за фигурата а и са вредни за организма!

summer_summer
03-21-2007, 15:43
awe tva kolko 6te sa ti golemi gyrdite si e geneti4no zalojeno
ako ka4i6 na maznini(koeto ne ti prepora4vam) i koremyt i zadnikyt ti 6te "postradat"... ama ako si re6ila qj prosto 4esto i po mnogo haha drugo ne se se6tam

Lorraine
03-21-2007, 18:44
Ми когато качваш килограми както гърдите ти,така и сичко останало ще нарастне,после може да имаш бюст ама да не ти казвам на кфо ще заприличаш в тялото-ти си прецени!

sladko`eFche
03-21-2007, 18:47
ako si re6ila naistina da napulnqva6 samo da dobavq kum vsi4ki mneniq na drugite da se maje6 s krem4eta protiv strii za da ne se 4udi6 posle kak i ot kude sa ti do6li...

killname
03-21-2007, 23:00
Маце......... остани си слабичка.. после ще се чудиш как да отслабваш и както споменаха вече как да махнеш стриите си или целулита... а повярвай ми целулита не можеш да го махнеш.....
относно "плоскостта" ти .......... винаги ще намериш някой който да те харесва такава каквото си
лично мен ме кефят мацките с много малки гърди.. ненза що но. някак си по готини ми се струват....

iMillie
03-22-2007, 18:33
уоу и аз имам същите проблеми (дори съм и на 15 :-D ) :| ама съм 162 на 42кг :( и за тези които казаха "остани си такава, после ще тряа да се чудиш как да отслабваш" надали знаете какво е да си хипер слаб и да се чустваш неудобно, да вярно е че мн момичета мечтаят да са слаби но приятно ли ще ви е личната ви лекарка да ви пита профилактично "абе ти диета ли пазиш? сигурно си болна от анорексия"
а ти дори да не си си помисляла за диета през живота си :|
е да не се притеснявай щом ядеш всичко ще е ок но не прекалявай - няма да стане по бързо ако се тъпчеш до пръсване :-D лошото е като не ядеш (като мен)
тааа ако майка ти не е предразположена към пълнеене ужасно мн вероятно е и ти да не си :wink: айде успех :-)

sweet_bubka
03-22-2007, 22:30
abe macko ne se pritesnqvai za gyrdite,ako ima6 krasivo lice,malko dupe i hubavi kraka biusta ti e nai malkiq problem :wink:

killname
03-23-2007, 22:55
Тинки Уинки........... може би не е проблем а просто се дължи на по бързото ти израстване в момента... имахме едно такоава момиче в класа което всички мислеха за анорексичка но... минаха години и ....... стана перфектното момиче... така че не всичко се решава с дебелеенето ...

iMillie
03-24-2007, 11:34
Тинки Уинки........... може би не е проблем а просто се дължи на по бързото ти израстване в момента... имахме едно такоава момиче в класа което всички мислеха за анорексичка но... минаха години и ....... стана перфектното момиче... така че не всичко се решава с дебелеенето ...
ми да ти кажа тфа не е от в4ера или оня ден а си е от доста време. така да се каже от както се помня сьм най слабата и най злоядата, и кфи ли лекарства не сьм пила и пак същото, ама то не е 4е не пълнея а 4е просто не ям. и ми е супер гадно 4е с1м разли4на от другите - те са си нормални а аз некъф странен индивид, винаги съм искала да запо4на да се храня нормално но не става - не мога пове4е от една филия за закуска и по толкова за обяд и за ве4еря, тфа секи ден и после от кфо да пълнея и от кфо да раста - от въздух не става :cry: