PDA

View Full Version : Как премахнахте акнето?



Spraymaster
03-20-2007, 22:53
Почти всеки го е мъчило акнето.. Как се справихте и подейства ли LEPTEN да знам дали да зимам щото мязам на краставица.

sweet_escape_fff
03-21-2007, 11:01
Здравей на мен ЛЕПТЕН ми подейiтва много добре.До сега съм използвала 1 комплект-състоящ се от почистващ лосион и кремче.С зелен цвят и приатен аромат наподобяващ българкка роза.Доволна съм от резултата но трябва да бъдеш yпорит и да се мажеш редовно.Айде успех ти желая. :D

Swinkenhoffer
03-21-2007, 11:23
аз пък съм чувала ужасни неща за Лептен о.О
иначе - парни бани, за да се разширят порите, после някъв гел за почистване (на Elea да кажем, Aroma, Loreal...), хума, почистващи трици за лице, Акне Актив Аут ииии крем Бочко/Здраве :)
знам, че звучи супер дълго, ама тва е...

kPaCuHka
03-22-2007, 11:39
На мен лично нищо не ми помагаше.Използвах OXY - не ми помогна , след това всякакви гелове,маски,лосиони,всичк дето предлагаха Oriflame u AVON - нищо не помогна.Преди повече от година-две реших да опитам и с Lepten - пак същия резултат.Ходенето на козметик облекчаваше ситуацията.Но с течение на времето всичко отшумя и сега много рядко ми се появяват малки пъпчици.Догодина се надявам и тях да ги няма :D

_crazy_baby_
03-22-2007, 13:30
nikak zashtoto nikoga ne sam imala akne da 4ukna na durvo

iMillie
03-22-2007, 18:16
на мен абсолютно нищо не ми помогна до преди седмица и половина някаде - купих си Зинерит(от аптеката - 13-15лв), това нещо е уникално вече лицето ми е чисто за толкова кратко време, и толкова се радвам :-D вярно е че пише че резултатът идва след няколко месеца нооо при мен дойде мн по бързо :-) а за Лептен - мн приятели са го ползвали и до сега нито един не е доволен (дори на едно момиче толкова му изсъхна кожата че чак лишей и се появи :| )
айде успех в избора и дано е правилен и ти помогне :-)

03-22-2007, 18:43
никак ходя си още с него

Imaginar4e
03-22-2007, 21:41
На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам

03-23-2007, 04:31
На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам
towa krem li e?i kolko struwa?nali se mave samo na pupkite,,,

zaiobaio
03-23-2007, 07:54
скинорен, зинерит, тийн клийн, имекс.. аз това съм ползвала и има действие.

beautiful.soul
03-23-2007, 13:18
Значи... аз преди имах много акне направо беше ад за мене.. ужаст беше.. и почнах една интересна хигиена за лицето... ето кво правя:
- вечер преди лягане си чистя лицето със силицилов спирт ( 1 %) след това го мия и се мажа с крем здраве (като маска) и спя с него
- на сутринта го чистя (пак със спирт) и си измивам лицето с мрежеста гъба със сапун .. кожата става по гладка и мека

и това е процедурата.. в момента нямам пъпки само преди цикъл ми излизат малко ама са незабележими:)
не е нужно да го правиш само сутрин и вечер, нищо не пречи да си миеш когато поискаш и изпиташ нужда лицето и да спазваш процедурата... даже когато си си вкъщи мажи се с крем здраве :)

Sunshine_Of_Your_Life
03-24-2007, 17:22
tova aknerin ot kade da si go vzema kaji mi molq te :-k

..:::Sweet_girl:::..
03-24-2007, 17:30
tova aknerin ot kade da si go vzema kaji mi molq te :-k

Почти във всяка аптека го има.

Sunshine_Of_Your_Life
03-24-2007, 17:34
ok mersi 4e mi kaza \:D/

03-24-2007, 23:35
I AZ BQH PREDI MNOO ZLE..OBA4E SAMO EDNO MI POMOGNA..SILICILOV SPIRT 2% ILI PO MALKO(ZAVISI OT KOJATA) I VYTRE RAZTVORENI 5 TABLETKI HLORNITRONICIN!..I DVETE GI PRODAVAT V APTEKATA..I DVETE 6TI IZLEZNAT OKO 2 LV..SAMO OTVARQ6 TABLETKITE RAZTVARQ6 PRAHA V 6I6ETO,RAZKLA6TA6 I MAJE6 VSEKI DEN..IZBQGVAI OKOLO USTATA 6TOTO IMA MNOO GADEN VKUS..V KRAQ NA APRIL NQMA DA IMA POMEN,4E NQKOGA SI IMALA PYPKI..!IZTREBVA GI DO KRAK :D :mrgreen:

Imaginar4e
03-25-2007, 08:41
На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам
towa krem li e?i kolko struwa?nali se mave samo na pupkite,,,
Не, не е крем.Течно е като тоник за лице, мисля че е на спиртна основа.Струва около 8 лв и можеш да го намериш в аптеката.

Без
03-25-2007, 08:50
Хора зимайте ЗИНЕРИТ без да се чудите \:D/ И аз бях мн зле,четох по различни форуми,доста хора бяха доволни от ЗИНЕРИТ,реших и аз да си взема и ефекта беше УНИКАЛЕН \:D/ Лично аз съм супер доволен от него \:D/ Сега имам малко белези и зачервени участъци,та това ми е проблема,но да се надявам,че и за него ше намера решение :P
Успех на всички!!!

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 10:45
DANO DA POMOGNE [-o< [-o<

03-25-2007, 10:59
На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам
towa krem li e?i kolko struwa?nali se mave samo na pupkite,,,
Не, не е крем.Течно е като тоник за лице, мисля че е на спиртна основа.Струва около 8 лв и можеш да го намериш в аптеката.а знаеш ли дали е подходящо за суха и чувствителна кожа?
нали се маже само на пъпките?-тогава не би тряабвало да има проблем

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 11:27
a tova zinerit kolko struva dolu gore :-k

Без
03-25-2007, 11:31
a tova zinerit kolko struva dolu gore :-k
Някъде до 15 лв. беше \:D/

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 11:34
ama sigorna li si 4e e efikasno :-s 6toto da ne e nqkav bolkuk [-X

Без
03-25-2007, 14:13
ama sigorna li si 4e e efikasno :-s 6toto da ne e nqkav bolkuk [-X
Момче съм :lol: И действа да,сички забелязаха на мене жесток ефект,един приятел също си взе и на него вече почва да му се изчиства,преполагам,че и на тебе ше ти подейства,не се колебай,взимай \:D/ И успех :!: :lol:

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 14:46
mersi mnogo \:D/ O:)

Allthatshewant
03-25-2007, 14:59
има доста такива теми .. - Search.....

03-26-2007, 16:34
еми аз имах много проблеми от 4 клас и имах мн по4нах и да стискам и стана мазало какво ли не опитвах -ни6то....накрая отидох при дерматолог и благодарение на скъпа козметика и специална терапия се опавиха не6тата ходих и на козметик на хими4ен пилинг не веднъж за да ми се махнат белезите е да ви кажа в момента сам цвете и нямам нито една пъп4ица а за лептена има6е една реклама на ЛЕПТЕН с катя аврамова републиканска 6ампионка по плуване(тя ми е фр) еми тя ни6то няма по лицето ама в рекламата я бяха направили на 4удови6те пфф е тва е от мен :)

03-26-2007, 21:48
отиваш 1 петак на козметик да ти напука всичко събота и неделя си стоиш у вас няма да излизаш... ако трябва събота отиди пак за кола маска и да те намажи и да ти ги загори пак по добре при някоя позната на ваще ако има ... и от понеделник сяка сутрин и вечер да си чистиш лицето с крем нз какъв питаи козметичката и ако имаш пари можеш да си купиш Колаген за лице помага срещу петната ма е скъпичак ама кожата ти става мн яка на допир и петната с течение на времето изчезват лека по лека ... и ако имаш пъпки на мен лично ДАЛАЦИН Т1% ми помогна тва е..

03-26-2007, 21:58
зна4и 6те ви кажа някои продукти козметика на БИОДЕРМА гел и H2O за по4истване "ЗИНЕРИТ" тва е антибактериално....и ве4е някви кремове... и ходене на козметик :)

Imaginar4e
03-27-2007, 08:58
На мен ми помогна Акнерин.Супер много съм доволна и продължавам да си го ползвам
towa krem li e?i kolko struwa?nali se mave samo na pupkite,,,
Не, не е крем.Течно е като тоник за лице, мисля че е на спиртна основа.Струва около 8 лв и можеш да го намериш в аптеката.а знаеш ли дали е подходящо за суха и чувствителна кожа?
нали се маже само на пъпките?-тогава не би тряабвало да има проблем
Ами незнам дали става за таква кожа, моята кожа е смесена и точно там, където ми е по-мазна кожата ми излизат пъпки и само в тази част се мажа.Мажа си цялото чело и брадичката.А иначе като ти е такава кожата може да се мажеш само на пъпките с едно памуче и няма да има проблем мисля.Два пъти днвено трябва да се мажеш, по-добре сутрин и вечер на добре почистено лице!

MoHuTo
03-27-2007, 09:09
Ми и аз пробвах много неща, но в крайна сметка останах доволна единствено от Зинерит - наистина помага.Лицето ми се изчисти значително за месец някъде.Пробвайте го, няма да съжалявате.

polyto
06-26-2007, 09:10
Neznam 4udq se dali da si kupq Aknerina mnogo xora mi kazvat 4e pomaga mnogo a tova Lepten spored men e boklok probvax go i ni6to ne stna.Predlojete ne6ty da e efektivno.Ot4aqna su ve4e!!!

06-26-2007, 09:15
С противозачатъчни. Не е майтап. Момичета, които пият противозачатъчни по една или друга причина, се оправят от акнето. При много тежки случаи лекарите предписват хормонални препарати за лечение на акне и производни. Но е ОПАСНО само за едни пъпки да почнеш хапчета. Пък и ако си момче очевидно отпада тоя вариант

girl88
08-29-2007, 15:02
imam mazna koja i predimno komedoni po cqloto lice polzvam zineryt ot sedmica i zabelizah che akoneto mi se vloshi i iskam da popitam normalno li e v nachaloto tova i sled okolo mesec shte polucha li vidimi rezultati

REMIX
08-29-2007, 21:47
ZNA4I AZ SAM MOM4E I ETO EDIN OT NAI EFIKASTNITE NA4INI ZNA4I TOVA SE NARI4A BABI6KI KREMZA 2-3 DNI ILI MALKO POVE4E PO4TI VSI4KI PAPKI MI SE MAHNAHA NE 4E IMAH MNOGO ZNA4I SMEVATE KREM ZA BRAZNENE SAS SODA ZA HLQB SAS VODA I MAZETE NA PAPKITE SLED TOVA IZPLAKVATE S VODA I TAKA DOKATO SE MAHNAT TOVA E PROBVAITE =D> =;

08-30-2007, 05:59
hora zamislete see samo kolko himii slagate na kojata si,kaji re4i sam polzval po4ti vsi4ko ot izvestnite mazila i lekarstva i o6te imam papki,zemete si edni trici,edno krem zdrave da se majete s nego ot vreme na vreme i se majete s prqsno nastargana krastavica,izbelva uspokoqva kojata,ne vi davam saveti kak da jiveete prosto vi kazvam 4e na mene mi pisna ot tezi agresivni himii da gi slagam na liceto si,mojete da si zemete i nqkvi vitamin4eta da piete

namina
08-30-2007, 08:00
или ходи до козметичката.........или си купи лептем колекцията на която не вярвам много.......щото колкото повече е рекламирано 1 нещо....толкова е по-некачествено..... :wink:

08-30-2007, 08:22
normaderm na Vichy naistina pomaga kpisi gela i krema nqma da sbarkash.