PDA

View Full Version : мигли ?



Excu
03-21-2007, 13:24
Здравейте как да махна космите си на онова нещо над очите има едни косми където стърчат(май мигли се казват) като си затвориш очите и само те се виждат та над тях забравих името под кусата :-D мно зле та,на 15 съм и искам да си ги направя готини т.е да ги ускубя и да станат добре като на hugo boss модел :P :-D дали да почакам ?

dinosaur
03-21-2007, 13:36
Здравейте как да махна космите си на онова нещо над очите има едни косми където стърчат(май мигли се казват) като си затвориш очите и само те се виждат та над тях забравих името под кусата :-D мно зле та,на 15 съм и искам да си ги направя готини т.е да ги ускубя и да станат добре като на hugo boss модел :P :-D дали да почакам ?

..ъъъъ..wtf?.. нещо не разбрах... за веждите ли имаш предвид ? О.о ако за тях... вече определено ти е време... аз мойте ги оправих като бях на 13 :) ...

<black soul>
03-21-2007, 13:49
Здравейте как да махна космите си на онова нещо над очите има едни косми където стърчат(май мигли се казват) като си затвориш очите и само те се виждат та над тях забравих името под кусата :-D мно зле та,на 15 съм и искам да си ги направя готини т.е да ги ускубя и да станат добре като на hugo boss модел :P :-D дали да почакам ?

така и не разбрах за какво говориш - миглите ли искаш да си скубиш, веждите ли?!?! но... ако говориш за веждите..можеш първо да отидеш на козметик! а ако не ти се ходи вземи си пинсета и помоли приятелка да ти ги оскубе или майка си примерно... :wink: Аре успех!

Cheesy
03-21-2007, 15:55
Здравейте как да махна космите си на онова нещо над очите има едни косми където стърчат(май мигли се казват) като си затвориш очите и само те се виждат та над тях забравих името под кусата :-D мно зле та,на 15 съм и искам да си ги направя готини т.е да ги ускубя и да станат добре като на hugo boss модел :P :-D дали да почакам ?

..ъъъъ..wtf?.. нещо не разбрах... за веждите ли имаш предвид ? О.о ако за тях... вече определено ти е време... аз мойте ги оправих като бях на 13 :) ...
Аз от 5 клас си скуба веждите :-D По-добре ги оскуби ама да не са тънки щот ще стане мн зле...а само излишните махни-все пак си момче...

kPaCuHka
03-22-2007, 11:08
По-добре първият път отиди на козметик за да ти направят формата така ,че да отива на лицето ти.След това се старай да ги поддържаш в същия вид.

koalka
03-22-2007, 11:31
Не се казват мигли, а вежди.Взимаш една пинсетка и ги оформяш, както ти искаш.Хаха, не пробвай да си оскубваш миглите, защото боли. :wink:

alkobalko
03-22-2007, 16:11
Отиваш на козметик да ти ги оформят като хората първия път. След това може и сама да си ги поддържаш, може и да продължиш да посещаваш козметика.

hollaback_girl
03-22-2007, 18:30
Момче или момиче си?