PDA

View Full Version : кебапчета и кюфтета



03-22-2007, 16:35
Много ли са калорични и по колко грама мога да хапвам на вечеря от време на време???

Ниго
03-22-2007, 17:11
Кайма смес има около 230 калории на 100 грама. Естествено, че можеш да си хапваш. Аз редовно ям. Важно е каймата да е замесена без хляб и да не са пържени (ако са пържени в свинска мас). И без хляб. Бъглехидрати + мазнии = паласки.

Manic_Panic
03-22-2007, 17:13
Кайма смес има около 230 калории на 100 грама. Естествено, че можеш да си хапваш. Аз редовно ям. Важно е каймата да е замесена без хляб и да не са пържени (ако са пържени в свинска мас). И без хляб. Бъглехидрати + мазнии = паласки.
Може ли 1 въпрос... що не земеш дасе регнеш? :D

Гледам,че все даваш компетентни мнения... :-D

Ниго
03-22-2007, 17:32
Кайма смес има около 230 калории на 100 грама. Естествено, че можеш да си хапваш. Аз редовно ям. Важно е каймата да е замесена без хляб и да не са пържени (ако са пържени в свинска мас). И без хляб. Бъглехидрати + мазнии = паласки.
Може ли 1 въпрос... що не земеш дасе регнеш? :D

Гледам,че все даваш компетентни мнения... :-D Проблем? НЕщо не ти ли харесва така?

Manic_Panic
03-22-2007, 17:35
Кайма смес има около 230 калории на 100 грама. Естествено, че можеш да си хапваш. Аз редовно ям. Важно е каймата да е замесена без хляб и да не са пържени (ако са пържени в свинска мас). И без хляб. Бъглехидрати + мазнии = паласки.
Може ли 1 въпрос... що не земеш дасе регнеш? :D

Гледам,че все даваш компетентни мнения... :-D Проблем? НЕщо не ти ли харесва така?
ТЦ тц тц... дееба, не го казах с лошо чуство... както и да е, се едно нищо не съм казала :x :?

Аман от заядливи хора!

<black soul>
03-22-2007, 18:09
:-D