PDA

View Full Version : здравата коса



miloto na miloto:P
03-22-2007, 19:01
да ви питамм..използвате ли преса или др такива унищожителни неща?и от колко време,ако отговорът е да?какво правите ,за да изглейда косата ви здрава и блестяща,а не като опърлен? [-(

03-22-2007, 19:10
Presata i seshoara uvrejdat seriozno kosata, ako se izpolzvat 4esto... Predi presa e uda4no da polzvash kristali za kosa, balsam ili neshto podobno. Pravi redovno domashni i gotovi maski, podstrigvai kraishtata redovno... Bademovoto maslo syshto dobre vliqe na kosata, moje da si slagash za po 4as-dva predi izmivane... koito znae i dr sredstva da spodeli :)

03-22-2007, 20:25
Моята коса е нито къдрава нито права затова се налага да си я изправям с преса през ден.Засега ползвам маската на Miosotis един път седмично след къпане си слагам кристали за коса.И си я мия със шампоана herbal esсenses не ползвам балсам защото много ми се омазнява

03-22-2007, 20:36
ми използвам ама не съм взела специални мерки но скоро трябва да си взема някаква маска за коса и кристали :roll:

tainstvenata
03-22-2007, 20:38
ми използвам ама не съм взела специални мерки но скоро трябва да си взема някаква маска за коса и кристали :roll:

Това бях аз пак забравих да си вляза в регистрацията :evil:

ProstoAz
03-23-2007, 08:42
От 1 година вече не използвам сешоар и преса (максимум 5-6 пъти да съм използвала), защото прекалено много ми се беше изтощила косата. Сега е супер. :D

<black soul>
03-24-2007, 09:08
От 1 година вече не използвам сешоар и преса (максимум 5-6 пъти да съм използвала), защото прекалено много ми се беше изтощила косата. Сега е супер. :D

и аз съм така

SINDEL
03-24-2007, 09:15
Аз такива гадории не ползвам. Увреждат косата супер много - толкова приятелки от това непрекъснато изправяне или боядисване са останали без коса, 4е не е истина.

kukli4kata_anastasia
03-24-2007, 10:59
Ami az izpolzvam te4ni kristali za kosa! Mnoooooooooogo mi pomagat!Opitaite!!!! :)

Misha_
03-24-2007, 11:02
izpolzvam presa za izpravene ot 2 godini i se izpravqm po dvapati na den sutrin i ve4er i ot tova kosata nacavtqva i zapo4va da se nakysva .v momenta moqta kosa e v otli4no sastoqnie za6toto polzvam vsqkakvi ne6ta za da q predpazvam balsam sled banq za kosata na loreal maska za kosa na loreal i predi vsqko izpravqne maja kosata si s edin sprei na loreal za da ne se oparpva prepora4vam ti samo kozmetika za kosa na loreal naistina pomaga 6te se overi6 sama
uspeh :D :D

`Death`Whore`
03-24-2007, 11:03
Ami az izpolzvam te4ni kristali za kosa! Mnoooooooooogo mi pomagat!Opitaite!!!! :)
Казах и ще повторя - няма смисъл да изтощавате косата си и после да слагате разни глупости, с които да изглежда малко по-добре. По-добре не съвсем яка прическа, но красива коса.

kukli4kata_anastasia
03-24-2007, 11:08
I az sym siglasna s teb!
No az ne izpravqm kosata si 4esto,nai-mnogo 1 na 2 sedmici!
Prosto izpolzvam kristalite,za6toto kosata mi stava po-hubava,obemna i blestq6ta!No sy6to znam ,4e kristalite se prepory4vat za kosi,koito se podlagat 4esto na presata ili na ma6ata!
Tove e moqt syvet!

03-24-2007, 11:16
az si izprawqm kosata mnogo 4esto..na den nqkyde po 2 pyti..oba4e i mnogo si se grija za neq..prez sedmica i pravq maska s gaz,ocet i jyltyk..slagam i hininova voda..kypq se s po leki 6ampoani..slagam i serum za krai6ta na avon i kristali si q pravq,slagam i krem za sled izmivane za boqdisana,miq q s 2 balsama i maska..pryskam q sys sprei za suha i boqdisana..i sprqh da se boqdisvam sy6to..6toto ve4e nqma smisyl..nagodih si estestveniq cvqt..ama pak si cyfti de..nqma kak :cry: :shock: :D

antipresa ;p
03-24-2007, 13:42
Здравейте, аз съм на 16 от около 3 години имам преса и я използвах доста редовно откакто са ми я взели .. по принцип косата ми е чуплива и ако я изсуша става мн готинко...от около 2-3 месеца намалих изправянето до минимум .. веднъж в месеца най мн и косата ми все едно се възроди особено след като я подстригах преди 2 седмици...супер мека е ,блестяща и някак си жива, не цъфти .. абе супер си е ::: в началото като спрях тя беше изгубила форма от пресата но след време се пооправи както си беше преди да почна да се изправям и седи адски естествено и сладко :smt007 . Затова съвета ми е ... не се изправяйте или поне не толкова често, естествената ви коса ви отива повече уверявам ви..нали с такава сте се родили, защо трябва да с еправите на други :D

antipresa ;p
03-24-2007, 13:46
+ това искам да добавя нещо не по темата.... намалих и използването на фондютен за да прикрия пъпките и кожата ми се изчисти и не ми се появяват толкова тъй че най добрия начин да ги прикриете е дане се мажете с фондютен всеки ден ...или поне не на даскало ...събота и неделя като се излиза нали тряа сме пирфектни :twisted: :smt006

kati_0513
03-24-2007, 13:51
Ползвам преса и за къдрене и за изправяне, косата ми не е нито права- нито къдрава, но все още не съм взела сериозни мерки, а използвам тази "горяща" машинка от много- много отдавна и косата ми все още е много добре, като се сметне, че като се изправям го правя всеки ден, а като се къдря- през ден... :)

iLoveChocolate
03-25-2007, 19:38
аби мацки колко струва бадемовото масло?

03-25-2007, 20:55
bademovoto maslo(pone na Ikarov) e 1.80 za 30 ml :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-25-2007, 21:39
polzvam presa no edna fr mi kaza da ne prekalqvam zashtoto mojela da mi opada kosata :roll: ta kato dobro dete ne prekalqvam :P